Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkese günaydın kızlar

bu gün sidelyanın test güydü
az önce konuştuk
malesef negatif sonuç almış

canım çok doğrusun
eğerki rabbim ol derse %1olur
yeterki rabbim ol desin

herkese günaydın kızlar

az önce konuştuk
tüh ya buseferde mi olmamış busefer çok umutluyduk oysa canım sidelyam nekadarda çok üzülmüştür şimdi rabbim sabır versin ona allahım inşallah biran önce normal yoldan nasip eder yaradanın bir bildiği vardır elbet kısmetten öte gidilmiyor malesef

kızlar merhabalar herkese..
sıdelyayı gorunce morelım bozuldu ya.rabbım sabır versın onada esınede.cok zor yollardan gecıyoruz hepımız.allah yolumuzu kolay eylesın..
ozlem gelmıs topıge.kızıda ıyıdır ınsaallah.resımdekı kızıysa cok tatlı masaallah.rabbım ona uzun omurler versın..

herkese günaydın kızlar

az önce konuştuk

Günaydın canım bende acaba haber varmı diye bakıyım dedim
ama olmamış:çok üzgünüm: üzüldüm sidelyanın adına
Allah sabır versin zor bi süreç

günaydın kızlar istanbula yağmur dün akşamdan beri durmadı valla heryer su içinde halada yağyor sizler nasılsınız bakalım

gerçekten canım ya hava okadar kötükü insanın içini karartıyo
sidelyadanda iyi haber gelmedi zaten iyice sıkıldım valla

Off Çok üzüldüm ya Sidelya için ..
Kader kısmet işi diyoruz sabır çekip duruyoruz ama üzülmemek de elde elde değil..
Allah'ım sabrını versin inşallah ..

Hayırlısı Sidelya için..
Ne desekte çare değil..
Allah tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin inş.

canım benim ikinci mikromda oldu hemde ilkinde hiç tutunmamasına ragmen ikincide melek kızlarıma hamile kaldım verende ALLAH alanda bunun en acı örneği benim sadece hayırlısı için dua et ve üzülme ben hiç üzülüp isyan etmedim tedavide sanki hiç tedavi olmamaışım gibi devam ettim hayatıma tabii insanın içi yanıyor ama herkes kendi doktoru olmalı
herkese günaydın kızlar

az önce konuştuk
ALLAHIM inşallah doğal yoldan yollalr bebeişini diğer ay ve bütün emeklerinin karşılıgını alır
evet canım benim minik kuzum o çok şeker teyzesi çok küçük minicik oyuncak bebek gibi kızım .kızım evde canım yarın bir hafta olucak bebeğim kollarımda inşallah darısı tüm isteyenlerin evlat hasretiyle yanıp tutusanların başına
Off Çok üzüldüm ya Sidelya için ..
Kader kısmet işi diyoruz sabır çekip duruyoruz ama üzülmemek de elde elde değil..
Allah'ım sabrını versin inşallah ..

evet canım RABBİM ol dedikten sonra olmaz denilenler oldu ben çok yasadım bu sitedi bunları sadece dua tek çaremiz bu

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bugün hormon testleri yaptırdım fsh ve prolaktin dışında ilçede olduğum için burda yapmıyorlar yarında tatıl merkeze gidemeyeceğim ne olcak bilmiyorum şu değerlerime bi bakın lütfen..
TSH:0,27_4,2 OLMALIYMIŞ BENİMKİ 10.23 ÇIKTI
FT3 :2_4,4OLMALIYMIŞ BENİMKİ 2,65 ÇIKTI
FT4: 0,93_1,7 OLMALIYMIŞ BWNİMKİ 1,09 ÇIKTI TSH yüksek çıkmış anlamadım ben bunun zararı olurmu...

kızlar bugün dişimide çektirdim malesef bi tanede dolgum var oda salıya kaldı..

Belgin deperlerinde yazdığın tsh Fsh olmasın ..
Doğru yazdın değil mi..??

evet canım tsh tiroit hormonuymuş o evet doğru yazdım fsh yaptıramadım malesef burda yapmıyorlar onu ..canım sıkıldı acaba tedaviye başlarken orada onlar yaptırsa olmazmı tel açıyorum sanırım onlarda tatile çıktı ..

Tekrar okuyunca anladım Fsh ve prolaktin hariç yazmışsın ..
Bu değerlerinde referans aralığının üztünde Belgin .. Ama hepsinden çok Fsh 'ye önem veriyorlar ..
Google'a yaz bakalım tsh falan diye çıkar bişeyler..

Zaten Tsh yüksek çıkmış diğerleride tiroid ama onlar normal..
Benim bildiğim t3 , t4 dse troid..
Hemen panik yapma bakalım..
Sonucu doktoruna göstermeyecek misin ..
Bi açıklama yapar mutlaka..

canım dr 15 sonra gideceğim ama şimdi bi mail atıyım diyorum saol canım..

sea7985
Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Muhasebeci
Yaşadığınız Yer: Kocaeli Giriş tarihi: Oct 2010

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar günaydınlar
çocuk istiyorum dayanışma derneğiyle birlikte bir kampanya başlatıyoruz
hepimiz için faydalı ve yaralı olacak
malumunuz tüp tedavisi maddi manevi yorucu yıpratıcı bir süreç
bir nebzede olsa maddi manevi birbirimiz için birşeyler yapılabileceğini düşünüyoruz
birlikte çok şey başarabiliriz
lütfen birkezde olsa bakın
çider forum derneğe fon yaratma çalışması
birilerinin bebeğine kavuşması için belkide siz vesile olacaksınız
arkadaşlar buna bir bakın istedim

tabikide zararı olur eğer troid varsa.tam olarak anlamıyorum değerlerde bendede hipertroid vardı onun tedavisini gördükten sonra hamile kaldım 7 yılın sonunda.genel cerrah uzmanı bu sonuçla hamile kalamazsın demişti.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…