Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum uğraşıp uğraşıp negatifi görmek çok zor allahım sabır versin ve kurtarsın en kısa zamanda bu sıkıntılardan amin

Amin canım isyan etme lütlen zaten bu bir sınanma eğer sen böyle yaparsan daha kötü olur Rabbim kuluna çekemeyeceği dert vermezmiş

kızlar bişe sorcam kasım ayında tüp bebek merkezine muayene için gidecezde adet olmaya gerek varmı.sanki öyle bişey hatırlıyorum ön görüşme ve muayene olcak ilk yani.

kızlar bişe sorcam kasım ayında tüp bebek merkezine muayene için gidecezde adet olmaya gerek varmı.sanki öyle bişey hatırlıyorum ön görüşme ve muayene olcak ilk yani.

yok canım eğer adet olunursa dr nasıl muayene edecek bende gideceğim 13 kasım gibi ön görüşme için...sanmıyorum öyle bişey olacağını...

yok canım eğer adet olunursa dr nasıl muayene edecek bende gideceğim 13 kasım gibi ön görüşme için...sanmıyorum öyle bişey olacağını...

bencede olmasın ya ona göre ayarlamak zor benim için ondan.zaten erkek sorunu ya nasıl muayene ediyolarki ultrasonda değilmi.benim ilk olcakta bilgim yok pek fazla

bencede olmasın ya ona göre ayarlamak zor benim için ondan.zaten erkek sorunu ya nasıl muayene ediyolarki ultrasonda değilmi.benim ilk olcakta bilgim yok pek fazla

arkadaşım ultrasonda olur alttanda bakılır benim ilkinde bakmışlardı.

neyse ben şimdi çıkıyorum dr gideceğim döndüğümde yine burası bıraktığım gibi sakin olrsa küserimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım adet olmadan muayene yapmazlar diye biliyorum

canım geçmiş olsun
inş rabbim bir daha böyle bir şeyi yaşatmasın inşşşş
ama sadece erkek infertilitesi infertilitenin her türlüsü çok zzor

evet ya adamın bütün şarkılarınıezberledim perşebe günde konseri var kısmet olursa gideceğim

selam kızlar..
Melony dıkkat et canım ya.rabbım sıfa versın..
Kızlar ne guzel tup bebek heyecanı sardı topıgımızı.hadı bakalım mujdelı haberlerle dolsun topıgımız..

beyazpembe ben 2 hafta önce gittim tüp bebek merkezine ön görüşme için Belginin dediği gibi ultrasonda bakılıyor be adet olmaya gerek yok..
Eğer aklına takıldıysa gideceğin merkezi arayıp sorsana..
Ultrasonda bakılmaısnın nedenide ne tip bir tedavi uygulanacığı ile ilgili..
Yani yumurtalık rezervin iyiyse uzun protokol , yumurtalık rezervin biraz daha kötü durumdaysa yani yumurta üretme bakımından zayıfsa kısa protokol uygulanıyor..
Sebep tamamen bu..
Ayrıca bu ilk görüşme için 100-195 lira arası ücret alan özel tüp bebek merkezleri varmış..
Duyunca inanamadım ben vermedim ilk muayenemde , hiç bi muayenemde de vermeyicem.. Zaten tüp bebek için 2.700 lira vereceğiz bide böyle saçmalık mı olur..
Sende bu konuda dikkatli ol derim arkadaşım..

Off ne desem bilmiyorum ki.. Yani üzüldüm diyemicem çünkü bu üzülmekten öte bişey resmen boğazımda düğüm oldu cümleler, düşünüpte buraya yazmakta zorluk çekiyorum..
4. negatif..
Allah sabır versin arkadaşım.. Seni anlamya çalışıyorum ama ben daha hiç denemede bulunmadığım için bu süreçleri yaşamadığım için senin hissettiklerini hissetmek anlamak zor... Az çok ne yaşadığını empati kurarak anlamaya çalışıyorum ve Allah'yan yüce Yaradan'dan senin için sabır diliyorum..
İmtihan dünyası işte ne desek boşş..

Belgin ve beyazpembe hangi tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorsunuz..?
Merak ettim .. Birde ücretlerini görüştünüzmü bilginiz var mı?

meleonyyyy canımmmm tebrik ederim diğer topikte okudum ALLAHIM devamını getirsin inşlalh sağlıkla kucagına almanı nasipe tsin.

canlarım geldim beni hiç soran olmamışlmaz:ultrasonla bakıldı ve bütün organlarım normal çıktı dr agrı olduğu zaman ateşimin olup olmadığını söyledi bende dikkat etmediğimi söyledim bana agrı olduğu zaman yaptırmam gereken tahliller verdi akdeniz ateşi hastalığı olabilirsin dedi bilmiyorum vallahi kızlar..

Belgin ve beyazpembe hangi tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorsunuz..?
Merak ettim .. Birde ücretlerini görüştünüzmü bilginiz var mı?

canım umut tüpbebek mekezini düşünüyorum ben benim eşim tese olacağı için görüşmede 6.5ooo demişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…