Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım umut tüpbebek mekezini düşünüyorum ben benim eşim tese olacağı için görüşmede 6.5ooo demişlerdi

Canım ya seni merak etmez olurmuyuz kocan ne kadar şimartmış kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok sevindim inşallah hep böyle gider senide bu arada sen istanbuldamısın yoksa ankaradamı Tese ne ben hiç bilmiyorum da açıklarsan sevinirim

canım aslında iç acıcı bişey değil benim eşimin sprm sayısı sıfır spermi testislerde arayacakşlar malesefkiiiii:çok üzgünüm:senağlama

canım aslında iç acıcı bişey değil benim eşimin sprm sayısı sıfır spermi testislerde arayacakşlar malesefkiiiii:çok üzgünüm:senağlama

Olsun canın Rabbim olsun dedikten sonra gerisi boş üzülme

Haydın iyi akşamlar canlar kedinize iyi bakın öpüldünüz

Belgin benim dediğim gibimi oldu filmin değişik bir metotlamı ..
Ben senin arkandan çıktım reglden dolayı kasık ağrım var yaa (
Çok geçmiş oslun umarım Akdeniz Ateşi yoktur..

Belgin Umut Tüp Bebek aslında çok kaliteli merkez bu fiyata anladığım kadar tesede dahil..
Yinede çok yaa.. Belki tedavi için değil ama normal şartlarda iyi para !!

Beyazpembe anladım arkadaşım hakkında hayırlısı olsun..

Ben Kavaklıdere Tüp Bebek merkezi ilaçlar hariç 2700 raporsuz fiyat ilaçlarımın tamamınıda 750 liraya aldım .. Uzun protokol ..

Olsun canın Rabbim olsun dedikten sonra gerisi boş üzülme

Haydın iyi akşamlar canlar kedinize iyi bakın öpüldünüz
evet canım doğru söylüyosun sanada iyi akşamlar opuyorumnanaktan
Belgin benim dediğim gibimi oldu filmin değişik bir metotlamı ..
Ben senin arkandan çıktım reglden dolayı kasık ağrım var yaa (
Çok geçmiş oslun umarım Akdeniz Ateşi yoktur..
yok canım ultrasonla baktı dr...
evet tesede dahil evet çok para malesffff
canım adetin 2.3.4 günleride muayene oluyorsun sonra ilaçlara başlıyorsun
yani bizim buradki dr öyle yapıyorlar adet olmadan tüp bebğe kabul etmiyorlar

canım evet tüp bebeğe adetliyken başlanıyoda arkadaş ön görüşme ve muayene için dedi sanırım ona adetli olmak gerekmiyo dimi ben öyle biliyorum...

ben tüp bebk zanettim cevabımıda ona göre yazdım
evet doğru söylüyorsun ön görüşmede adetli olmanın bir önem yok

ama ben tüp bebeğe başlamayacm sadece görüşmeye gidicez ne durumdayız neler olacak nekadar tutacak tam anlamıyla görüşmeye ben hep telefonda görüştüm alanyada merkez yok antalyada olduğu için gidemedik hayırlısı inşallah bir adım atalım devmında ne olacak bakacaz işte

kızlar bişe sorcam kasım ayında tüp bebek merkezine muayene için gidecezde adet olmaya gerek varmı.sanki öyle bişey hatırlıyorum ön görüşme ve muayene olcak ilk yani.

Kızlar hastaneden 1 hafta sonra kurul kararını bildireceğiz dediler ama daha ses çıkmadı yaa, merakla bekliyorum, yarın tam 1 hafta olacak bu daha uzun sürer mi acaba?

Kızlar hastaneden 1 hafta sonra kurul kararını bildireceğiz dediler ama daha ses çıkmadı yaa, merakla bekliyorum, yarın tam 1 hafta olacak bu daha uzun sürer mi acaba?

canım bize tüp bebk rapor sekreterliğinin numarsınıvermişlerdi arayıp soruyorduk
size her hangi bir numara vermeilermi

canım hakınızda hayırlısı olsun
ama yüz yüze konuşmak her zaman iyidir
telefonla ne kadarda konuşsan olmuyor

ama ben bu tüp bebek merkezlerinin arasındaki fiyat farkını anlamıyorum 2500 tl den başlayıp 10000tl kadar gidiyor

arkadaşlar bizimde hareket ve morfoloji sorunu var.3 yıldır her adet dönemim hüsranla sonuçlanıyor.çok üzülüyorum.bir mikro yaptılar başarısız.bu sorunu yaşayıpta başarılı olanlar varmı.yeniden tedaviye başlamaya korkuyoruz.aynı hüsranı yaşıcaz diye.

yetercim verdiler bize de ama acele mi ediyorum acaba diyorum dayanamazsam yarın bir arayıp soracağım. Valla merak ediyorum.

canım ahftaya belli olur deilerse yarında bir hfta olcak diyorsun ara öğren
için rahat etsin

günaydın kızlar istanbula yağmur dün akşamdan beri durmadı valla heryer su içinde halada yağyor sizler nasılsınız bakalım

Günaydınlarrr ...
Ankara'm güzel Ankara'm yağmurla uyuandırdı beni..
Geceden beri yağıyor...
Sizin şehirlerde yokmu kızlar bi atraksiyon hep Ankara'mı bu boğukluk yaww :))

Umutlu ben ilk micromu yaptıracağım.. Başarı şansı %80 verdiler ammaaaa bence önemli olan Yaradanın bu şansı vermesi.. O istedikten sonraa %1 ihtimallede olur yoksa olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…