Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar bugün saat 14:30da karnımdan flim çekilecek ağrıların sebebini anlamak için nasıl çekiyolar acaba yaaa merak ettim sabah saat 8de kahvaltı yaptım başkada bişey yememeliymişim o zamana kadar

Alllah yardımcın olsun canımya bende eşimde hayatta açlığa dayanamayız onun için hayatta en son yapacağım şey AÇLIK GREVİ kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3eşim varikosel ameliyat olduğunda ağrı filan gözü görmüyodu acıktımda acaktım diyodudelikafaduldendelikafadulden

Bir nasihat gibi bu sancılı hasret
Miyadını doldurup biter bir gün
Karanlık aydınlığa kavuşur elbet
Siz o gün bayramı kutlamayı görün

kızlar bu ara bu şarkıyı çok dinliyorum sizlerlede paylaşayım istedim MUSTAFA CECELİ BEKLE şarkısı

kıslar nasılsınız ben iyice hastalandım yaa öksürük başladı ciğerlerim kötü walla birde elimde ayağımda tuhaf uyuşmalar bide kanım cekiliyorrrrrrrrrr parmak uçlarım donuyo gibi sızlıyor
canım geçmiş olsun kan düşüklüğünmü varrrr

canım eşine çok geçmiş olsun diyorum üzmeyin kendinizi napalım nasipte bebek varsa olmazsa napalım benim eşimde 2.tesesini kasım sonu aralık başı olacak olmasını o acıyı çekmesini istemiyorum bir kez daha deneyip olazsa bırakacağım benim eşimin ve benim sağlığım çoook önemli...

naparsın can boğazdan gelir demişler gerçi ben kolay kolay acıkmam ama nasıl bi işlem olcak onu merak ediyorummmm:hulya:

canım biz umut tüp bebek merkezi dr..süleyman beye gittik eltimde hatta eltimin kız kardeşide umut tüp bebek merkzine gitmişti onlarınki tuttu benimki tutmadı merkez çok iyi ama yinede kısmetlle alakalı

teşekkürler belgincim emre bey bu konuda profesyonel bizde bi gidebilsek başlasak herşey daha iyi olcak biliyorum inşalalh sizinde bu son olur bebişine kavuşursun bu kötü anlarıda unutur gidersin hayırlısı olsun hakkımızda

belgincim inşallah bı bıkıntı çıkmadan bugünkü röntgeninide atlatırsın güzelim
sidelyadan haber varmı nasıl accaba

inşallah canım ama korkyorum ilkini 3yıl önce olmuştu spermin gelişmemmiş hali bulunmuştu inşallahhh şimdide sperm bulunur inşallahhhhhhhhhhhhh
belgincim inşallah bı bıkıntı çıkmadan bugünkü röntgeninide atlatırsın güzelim
sidelyadan haber varmı nasıl accaba

amin canım.sidelyada yeterin dediğine göre çok iyiydi canım...

kıslar nasılsınız ben iyice hastalandım yaa öksürük başladı ciğerlerim kötü walla birde elimde ayağımda tuhaf uyuşmalar bide kanım cekiliyorrrrrrrrrr parmak uçlarım donuyo gibi sızlıyor

Melony dikkat et kendine lütfen , bu değişken havalara hiç güvenmiyorum.. Bende sabaha kadar kasık ağrısı çektim vede söylemesi ayıp ishal..
Adetimde hep oluyor maşşallah hiç yalnız bırakmıyor bizi..(

Su hayırlısı dediğin gibi.. Allah'ım bunu takdir etmiş demekki..
Tüp bebek tedavimde dularınızı bekliyorum..
Bende sizler için dua edeceğime elbette...

Belgin hayırlı olsun tedavin.. Ayy korkma demicem çünkü bende korkuyorum :)
O iğnelerden hastaneye gidip gelmelerden değilde soncun negatif çıkmasından..
Belgin Hsg çetirmedin canım hiç.. Hsg de rahimden çektikten sonra aleti çıkarıp birde üstten karın bölgesini çekiyorlar ya .. O işte .. Gayet basit yani...

Aşk meleğim gerçekten çok zorlu bir süreç yaşamışsın ..
Tüp bebeğin tutup tutmaması tamamen kadar kısmet işi..
Eşin adına üzüldüm ama sen her zaman ona destek olmalısın ki oluyorsundurda eminim..
Bu tese ameliyatıda zor her seferinde tüp bebek tedavisi için ameliyat gerekiyor.. Allah sabır verisn arkadaşım ne diyim .
Herkesin farklı farklı derdi var .. Ama bu kez alla yüzünü güldürsün gönlüne göre versin :))
Mustafa Ceceli'nin parçada çok güzelmiş..
Paylaşımın için sağol arkadaşım..

Bİlgemcim adetin gelmiş..
Olsun zaten tüp bebege hazırladık kendimizi dimi..
Bebek olaydı tamda süper olurdu ama tüp bebeğimiz olacak biizm RABBİM de isteersee

Elfidam sağolasın arkadaşım ne güzel umut veriyorsun insalara yaa ..
İnşallah tüp bebek tedavisinde .
Sen ne yaptın ne aşamadasın şaun ?

yok canım çektirmedim ve anlattığınıda tam anlamadım nasıl yaniii ultrason gibi bişeymi oluyo fisfisfis

Şöyle anlatayım Belgin..
Seni bir sedyeye katıracaklar karın bölgenden film çekecekler..
Hiç biey hissetmeyeceksin çünkü sanatemas eden bi cihaz olmayacak.. Sedyede yatarken film makinası üstünde olacak ..
Ben senin anlattığından böyle birşey olduğunu çıkardım ..
Ultrason gibi değil onda sıvı döküp karnına bi alet gezdiyolar üstünde..
Bunda temas yok şipşak çekip kalkıyorsun ..Ha ayakta akciğe röntgeni çekilir ya buda karından o kadar.. Belkide dedyede olmaz ayakta olur yine ..
Ben bu şekilde biliyorum çünkü bende hsgden sonra birde batın yani karın bölgemden çekilmiştim..

Aşk meleğim gerçekten çok zorlu bir süreç yaşamışsın ..
Tüp bebeğin tutup tutmaması tamamen kadar kısmet işi..
Eşin adına üzüldüm ama sen her zaman ona destek olmalısın ki oluyorsundurda eminim..
Bu tese ameliyatıda zor her seferinde tüp bebek tedavisi için ameliyat gerekiyor.. Allah sabır verisn arkadaşım ne diyim .
Herkesin farklı farklı derdi var .. Ama bu kez alla yüzünü güldürsün gönlüne göre versin :))
Mustafa Ceceli'nin parçada çok güzelmiş..[/B]Paylaşımın için sağol arkadaşım..[/QUOTE]

canım aynen öle kısmet işi rabbim hepimize hayırlısını versin eşim sıkıntıya pek gelemiyor bende onun yanında butarz konulardan bahsetmiyorum kendisi nezman hazır olursa ozaman gidicez doktora tekrar allahtanki ameliyat olmadı bakalım inşallah ikiniciyi düşündüğümüzde de gerek kalmaz
allah hepimizin gönlüğne göre versin bi gün olucak buna inanıyorum
yağmurcan diye bi arkdaş vardı hep bi sloganla başlardı günü
:lepi::lepi::lepi:HERŞEY BEBEK İÇİN :lepi::lepi::lepi::lepi:

canım biz umut tüp bebek merkezi dr..süleyman beye gittik eltimde hatta eltimin kız kardeşide umut tüp bebek merkzine gitmişti onlarınki tuttu benimki tutmadı merkez çok iyi ama yinede kısmetlle alakalı

Sağol canım tşk tabiki kısmette varsa herşey olur

Bunu biliyomusunuz bilmiyorum ama insanın kendine değilde başkasına ettiği dua kabul olurmuş DULARIMI SENİNLE

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
su1838, aşk_meleği, Bilgemmm, giz1978
hiç bukadar kalabalık görmemiştim

Su sağol arkadaşım hepimizin duaları birbirimizi gitsin ..
Bu sinerji bizi bi yerlere götürecek herhalll :)))

bilgemmm yaa zor değil dimi şu flim ben bu gün adetliyim bideeeee

sagol canım sanırım böyle olur bağırsaklarıma felan bakacaklarya agrılarım olduğu için sagol canım rahatlattın beni opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar. Bugün 4. negatifimi aldım. Yine test günüm gelmeden adet oldum. 9. günü test yaptırdım sonuç negatif maalesef. Bıktım, yoruldum artık. Erkek infertilitesi ne zormuş. Maddi manevi tükendik. Allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…