Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Herkeslere günaydınlarr...
Sabah programlarındaki suncular gibi oldu :)
Bugün yokum arkadaşlar ,ikizimle sinemaya gidicez azıcık eğlenicez..
Bugün benim için çok heycanlı bir gün çünkü ilaçlarıma başlıyorum biliyorsunuz ..Allah hayırlısını versin ..
Hepinizi kocaman öpüyorum sağlıcakla kalın...

hayırlısı olsun bacımmmm

bilgemcim hadi gözün aydın güzelim adette oldun inşallah son adetin olur 9ay hiç adet olmassın çok heycanlıyım senin adına çok pozitif enerjin var hepimizede yansıtıyorsun ahhh ahh keşke bende sizler gibi hemen tedaviye başlayabilsem okdar çok istiyorumki rabbim bizede o yolları güzel geçmeyi nasip etsin allah isteyen herkese sağlıkla versin inşallah

Nermin çok geçmiş olsun arkadaşım allah acil şifalar versin ..
Belgin çok iyi yapmışsın ellerine sağlık..
Fadik eklemişsin beni çok mutlu oldum sağolasın arkadaşım... :KK70:D

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.bende iyiyim evet teyzesi bebişimiz büyüdü artık gelmek için sabırsızlanıyor:)darısı en kısa zamanda sizlerin başına işallah.
maşallah maşallah ,allah nazarlardan korusun canım,mutluluğunuz daim olsun..

geçmiş olsun canımm..

kızlar hayırlı sabahlar herkese..
melony degerın cok guzel cıkmıs.ıcımıze doguyor bak.allahın ıznıyle sende bebegını kollarına alıcaksın busefer..hakkında hayırlısı arkadasım..
bılge saglık olsun canım.adetınde gelmıs sonunda.tedavın pozıtıf olacak ınsaallah..
nermıncım cok gecmıs olsun.benım esımde aynı durumda.havalar sakat.dıkkat etmek lazım..
kızlar bende adet sancısından oluyom.geldı gelcek benımkıler.gelsınde bı doktorla konusmaya gıdıcem bakalım.ıgnesız ılacsız tup bebek denıyorlarmıs.eger kabul ederse bendede deneyın dıcem.ılac yok ıgne yok.guzel bır calısma.ınsaallah turkıyede yayılır bu.maddı olarakta aıleler yıpranmaz boylece..

teşekkür ederim arkadaşlar allah sizlerden razı olsun.bebiş falan gözüme görünmez oldu ,gerçektende önce sağlıkmış bunu bikez daha anladım..çok ciddi sorunlar yaşıyorum ,test sonucum 4-5gün sonra çıkacak..nolursunuz bana da dua edin test sonucum kötü çıkmasın.arkadaşlar nolursunuz duaarınızda benide unutmayın ..

bilgem bende senin gibi beklemiştim ama biryandan da olsun diye dua etmiştim bakalım daha nelerle karşılaşacagız birgün mutlaka ellerimiz hamile diye yazacak benim tedavi adetin 1.günü tüp bebek işte daha çok var of

bilgemcim hadi gözün aydın güzelim adette oldun inşallah son adetin olur 9ay hiç adet olmassın çok heycanlıyım senin adına çok pozitif enerjin var hepimizede yansıtıyorsun ahhh ahh keşke bende sizler gibi hemen tedaviye başlayabilsem okdar çok istiyorumki rabbim bizede o yolları güzel geçmeyi nasip etsin allah isteyen herkese sağlıkla versin inşallah

Aşk meleğimm güzel cümlelerin için çok teşekkür ederim.. Çok incesin :)
Tedaviye başlayana kadar bi kaç tetkik yaptırdım zaten erkek infertilitesi olunca araştırılcaka pek bişey olmadı..
İnşallah Cenabı hak senin ve diğer dostlarım içinde bu uzun yolu sabırla aşmanızı sağlar..
Bende tedavimin çok başındayım ama başlamak nasip oldu ya oda benim için büyük adım..
Allah'ım sanada göstersin inşallah..

Giz senin tedavinde adetin ile mi başlıyor .. Eee öyleyse nesi çok adet olur olmaz başlıyorsun işte canımcımmm :))
Benim ki uzun protokol(microenjeksiyon) seninde öyle sanırım .

hayırlı akşamlar canlara.s.

İyi akşamlarrr Fadik..:))

Bugün ki tema Önce Sağlık Olsun..

Nermin arkadaşımdan yola çıkarak görüyoruz ki sağlığın yerini hiçbişey doldurmuyor...

Önce sağlık , sonra hayırlı evlat sonra acıkda para :)))

merhaba kızlar beni en çok anlayan sizlersinizi biliyorum
haziran ayında eşimde sperm sayısının 1 milyon olduğunu öğrendim o zamandan beri doğru düzgün tedavi falan olmadı nihayet 4 ay sonra eşimi yeni test yaptırmak için ikna ettim ama şimdi de 4 m,lyon olmuş sayımız. doktor bir sürü iğne ilaç falan yazdı sonucu çok değiştirmez ama bir kullanın bakalım dedi . tüp bebek yaptrın zaman kaybetmeyin dedi:KK43:((( eşimde iğne falan olmak istemiyor keşke sorun bende olsaydı. ne yapacağımı bilmiyorum öpüyorum kızlar canım çok sıkkın

haziran ayında eşimde sperm sayısının 1 milyon olduğunu öğrendim o zamandan beri doğru düzgün tedavi falan olmadı nihayet 4 ay sonra eşimi yeni test yaptırmak için ikna ettim ama şimdi de 4 m,lyon olmuş sayımız. doktor bir sürü iğne ilaç falan yazdı sonucu çok değiştirmez ama bir kullanın bakalım dedi . tüp bebek yaptrın zaman kaybetmeyin dedi:KK43:((( eşimde iğne falan olmak istemiyor keşke sorun bende olsaydı. ne yapacağımı bilmiyorum öpüyorum kızlar canım çok sıkkın

Melek neden canını sıkıyorsun arkadaşım.. 1 milyondan 4 milyona çıkmış bu çok güzel haber..
Ayrıca erkek sorunu tüp bebekle çözümleniyor.. Yeterki sperm olsun.. Azosperm arkadaşlarımızın eşleri ne yapsın tese ameliyatı olmak zorunda ..
Sonuçta tüp bebek için4 milyon yeterli bir sayı..
Benim eşimde 1.900.000 dü varikosel ameliyatından sonra 4.000.000 milyon oldu buna bile ne kadar sevindik anlatamam..
Kadın problemlerini çözmek inan daha zor..
Pcos sorunu fsh hormon yükseliği sorunu için bazen uzun süre tedavi olman gerekiyor..
Hiç yumurtanın olmamasıda hepsinden kötü..
Neyseki sende bir sorun yok ve şinin allah'a şükür ki 4 milyon spermi var..
Bunun için şanlısın aslında ..
Hiç sıkma canını lütfen .. :))

kıslar nasılsınız ben iyice hastalandım yaa öksürük başladı ciğerlerim kötü walla birde elimde ayağımda tuhaf uyuşmalar bide kanım cekiliyorrrrrrrrrr parmak uçlarım donuyo gibi sızlıyor

kıslar nasılsınız ben iyice hastalandım yaa öksürük başladı ciğerlerim kötü walla birde elimde ayağımda tuhaf uyuşmalar bide kanım cekiliyorrrrrrrrrr parmak uçlarım donuyo gibi sızlıyor

kendine çok iyi bak canım havaların dengesizliğnden oluyo kaç gündür kollarım bacaklarım ağrıyo çok kötü.

Bİlgemcim adetin gelmiş..
Olsun zaten tüp bebege hazırladık kendimizi dimi..
Bebek olaydı tamda süper olurdu ama tüp bebeğimiz olacak biizm RABBİM de isteersee

teşekkür ederim arkadaşlar allah sizlerden razı olsun.bebiş falan gözüme görünmez oldu ,gerçektende önce sağlıkmış bunu bikez daha anladım..çok ciddi sorunlar yaşıyorum ,test sonucum 4-5gün sonra çıkacak..nolursunuz bana da dua edin test sonucum kötü çıkmasın.arkadaşlar nolursunuz duaarınızda benide unutmayın ..
Nermincim gecmiş olsun :KK43:(
ne sorunun var arkadaşım senin ya.. ne test sonucu?
Dua edicem sana inan bana.. RABBİM kabul edermi bilmem yürekten edicem sana dua..
ALLAH yardımcın olsun, şifanı versin arkadşaım inş. :KK43:
Öyle deme Melek... sadece sayı azlığı ise eşinde ki probeme..sende hiç problem yoksa tüp bebeğin tutunma şansı daha yüksek oluyormuş.. düşünsene eşinde sperm sayısı az oldugu için yetişemiyolar yumurtalara, bu işlemi dışarda yapıp koyacaklar içine senin ve sende prob. yoksa kabul edecek inş. bünyen bebeğini... Öyle deme keşke bende olsaydı diye.. ALLAH korusun sende de çıkarsa bişey uğrasırsın cok..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3GÜNAYDINLAR özlettim kendimi dimi evet kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar merakla beklediniz ama malesef negatif..
Bhcg 1.3 ..
Üzülmedim desem yalan olur ama çok çok fazlada üzülmedim ..
Zaten hamile olsaydım piyangodan çıkıcaktı..
Çünkü bu yola tüp bebek diye başlamıştım ve adetim gecikince acaba mı dedim ??
Aslında negatif olması içime doğmadı da değil..
Kadınlar allah vergisi ya hissediyor bazı şeyleri..
Neyse önümde tüp bebek tedavim için heyecanlı bir süreç var.. Aslında tüm destek ve dularınıza o zaman ihticam var..
Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum..
Umarım hepimiz birgün anne oluruz..

Hayırlısı olsun canım ya ama baya umutlanmıştık açıkca söylemek gerekirse ben çok umutluydum ve belkide çok istediğim için böyle oldu hayırlısı olsun canım hadı bakalım tadevin iyi sonuçlanır inşallah

kızlar bugun kan testşnde bhcg değerim 315 cıktı umarım iyidir ve yukselmeye devam eder ayriyeten troit hapı iki katına çıktı artık devamlı kullanacsakmışım

bol bol yatıyorum dinleniyorum umarım beni hiçç bırakmazz

Geçmiş olsun canım ya kendine dikkat et

canım ya üzülme bende bilgeye katılıyorum bazen bende olsun diyodum ama herşeyde vardır bir hayır

günaydın arkdaşlar hepimiz için güzel bir gün olur inşallah
nermincim ve melony geçmişler olsun tez zamanda rabbim şifalarınızı versin inşallah
bilgemcim belki bilmezsin ama benimde geçtiğimiz bir mayıs ayından bir başarız tüp bebk denemem var çok zorluydu bzim için eşim eliplesi hastasi yumurta toplamadan 3 gün önce nöber geçirdi zaten kötü olan değerleri iyice düştü ameliyat olcağını söylediler tese ameliyatı ama çok şükürki azda olsa sperm bulundu gerek kalmadı ama rabbimde nasip etmeyince olmadı şimdiler de tekrar para biriktirip bu yolda ilerlemk istriyorum yaşımdaha 24 ama bı sıkıntı insanda yaş falan anlamıyor çok üzüyor bunaltıyor herdaim onu aklından çıkaramıyorsun iş ayrı bi olay zaten işveren doktor için sürekli izin vermiyor ee böylede olunca üzüntü duyuluyor rabbim inşallah isteyen hepimize bu yolda kim ne sıkıntı çekiyorsa mutlulukla yüzünü güldürsün benim eltimde geçen yıl tüp bebek yaptırdı 3 üz çocukları oldu maşallah pek bi tatlılar ama kısmet işte aman çok konuştum kızlar kusura bakmayın dolmuşum heralde gene

günaydın kızlar akşam adet oldum artık geri sayım başladı birdaki ay 27 kasımda allah nasip ederse tedaviye başlıyoruz ve ben çokkk korkuyorum...

kızlar bugün saat 14:30da karnımdan flim çekilecek ağrıların sebebini anlamak için nasıl çekiyolar acaba yaaa merak ettim sabah saat 8de kahvaltı yaptım başkada bişey yememeliymişim o zamana kadar

günaydın arkdaşlar hepimiz için güzel bir gün olur inşallah
nermincim ve melony geçmişler olsun tez zamanda rabbim şifalarınızı versin inşallah
bilgemcim belki bilmezsin ama benimde geçtiğimiz bir mayıs ayından bir başarız tüp bebk denemem var çok zorluydu bzim için eşim eliplesi hastasi yumurta toplamadan 3 gün önce nöber geçirdi zaten kötü olan değerleri iyice düştü ameliyat olcağını söylediler tese ameliyatı ama çok şükürki azda olsa sperm bulundu gerek kalmadı ama rabbimde nasip etmeyince olmadı şimdiler de tekrar para biriktirip bu yolda ilerlemk istriyorum yaşımdaha 24 ama bı sıkıntı insanda yaş falan anlamıyor çok üzüyor bunaltıyor herdaim onu aklından çıkaramıyorsun iş ayrı bi olay zaten işveren doktor için sürekli izin vermiyor ee böylede olunca üzüntü duyuluyor rabbim inşallah isteyen hepimize bu yolda kim ne sıkıntı çekiyorsa mutlulukla yüzünü güldürsün benim eltimde geçen yıl tüp bebek yaptırdı 3 üz çocukları oldu maşallah pek bi tatlılar ama kısmet işte aman çok konuştum kızlar kusura bakmayın dolmuşum heralde gene

Canım geçmiş olsun bence yaşla alakalı değil çünkü normal yollla olmayacağı kesin neden bekliyelimki buarada hangi hasteneye ve doktora gittin eltinde istanbuldamı istanbulda çünkü bende başlamayı düşünüyorum onun için sordum

İstanbulda olupda tüp bebekde başarılı olan hastaneleri bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

X