Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar sabahtan beri sayfam açık kalmış ben çalışıyorum yazmaya fırsat bulamadım
melony tebrik ederim canım gerçi diğer topikte yazdım
fadikcim kardeşinin düğünü de şimdiden kolay gelsin

Yeter, Casper valla bende çok heyecanlıyım akşam haberi alır almaz yazıcam....
5'de sonuç çıkıcakmış..
Hayırlısı , sabırzılıkla bekliyroummmm...

bilgemmmm hadı hayrlısı canım inşallah hamilesindir şevinçten yazıyı okuyacağım diye masanın üzerindeki bütün evrakları yere düşürdüm şimdi akşam olmaz ya barı mesai bitmeden haber alsanda meraktan ölmesek

anladım canım.yazdıkların için çok sağol.tavsiye ettiğin siteyide baştan sona okudum .
hatırlarsan bende de kanama vardı ama kanama yüzünden dr sulandırıcı vermemişti bana.sonucu biliyorsun.birkaç dr lada görüştüm ben.düşük hikayesi ve pıhtılaşması olanlarda kanam olsa bile sulandırıcı mutlaka verilmeli dediler.bebeğim anlıcan birazda drun bu tavrından gitti.
neyse canım.zaten birdaha hamile kalırsam direk çapaya gidicem.riskli gebelik profları varmış.hayri ermiş biri.diğeride rıza madazlı.birdaha yücel beye gitmem yaniii..
benim pıhtılaşma faktörü diğerleri arasında en hafif seyredeni.mthfr mutasyonu yani.ama homozigot olduğu için bilmiyorum dr o durumda ne verir?bakıp görücez artık.
canım olumsuz düşünme neolur.allahın izniyle bu bebğini sağ salim alacaksın kucağına bak gör.
dualarım seninle canımm.:Saruboceq:

ayyyy bilgecim innnşallah hamilesindirrr..
şimdi 5 e kadar napıcaz yaaaa?eyvahedigeldismile
of beklemek çok zorr..

Yeter, Casper valla bende çok heyecanlıyım akşam haberi alır almaz yazıcam....
5'de sonuç çıkıcakmış..
Hayırlısı , sabırzılıkla bekliyroummmm...

CANIM EVET ÇOK HEYCANLANDIKsempatiksalakcinni
ZOROLACAK BEKLEMEK:hulya::hulya:
AMA ÖNEMLİ DEĞİL
SEN TEK GİDİP ÇİFT DÖN YETER:lepi::lepi::lepi:
BEBİŞİM GÖBÜŞÜNDE OLSUN BİZ BEKLERİZ
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selama kizlar
ayyyyyyy melony canim benim tebrik edxedrim
cok sevindim
nurcan canim rabbim yardimcin olsun
bilgem insallah iyi haberler alacaksin yetercigim napiyorsunnasilsin

selama kizlar
ayyyyyyy melony canim benim tebrik edxedrim
cok sevindim
nurcan canim rabbim yardimcin olsun
bilgem insallah iyi haberler alacaksin yetercigim napiyorsunnasilsin

iyiyim canım pek bir değişiklik yok hayatımda
sende neler var nasıl gidiyor

Gerçekten en güzel sayfa burası sanırım herkes çok ilgili bende artık bu sayfadan gitmem.melonyle başka sayfadanda tanışıyorum çok mutlu oldum dondurulmuşlarlamı hamile kaldı bilginizvarmı?

Yeter sana katılıyorum benim yüreğimden geçenleri yazmışsın ..Buraradaki arkadaşlarım hepsi güzel bir habere sevinen üzüntülü bir habere üzülen yürekli kadınlar..
O yüzden burada olduğum için çok mutluyum..
Burası bizim yuvamız gibi.. Sımsıcak, tertemiz, hep iyi niyetli..
Kadınlar kulübünüde , buradaki dostlarımıda çok seviyorum ..

Su evet canımcım son 2 saat bende habire oyalanacak bişey bulmaya çalışıyorum evde..
Tam 5'te arayacağım ..
2 saat kaldı ..Offf , beklemek hakketten zor.. :))

Gerçekten en güzel sayfa burası sanırım herkes çok ilgili bende artık bu sayfadan gitmem.melonyle başka sayfadanda tanışıyorum çok mutlu oldum dondurulmuşlarlamı hamile kaldı bilginizvarmı?

Doğal yoldan melony , ben öyle biliyorum..

hayırlı günler kızlar........

bilgem inşallah hamileyimmmmmmmmm diye yazacaksın canım topiğe bizde senin halayını çekeceğiz.......

meloyni canım seni çok ama çok tebrik ediyorum rabbim tamamına erdirir inşallah hayırlısıylada kucağına alırsın bebeğini.......

sidelyada transferini olmuş inşallah oda hamileyim diye yazar bize hayırlı haberlerini verir......
nurcan 35 inşallah sanada bebeğin sımsıkı tutunur bırakamaz seni sende hamileler kervanına katılırsın canım.........
diğer tedavideki bütün arkadaşlarım inşallah sizlerde bebeğinize hayırlısıyla kavuşursunuz rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallahhhhh.........

bizde tedaviye başladık bakalım eşim ilaçlarını kullanıyor inşallah bizde olumlu sonuç alırız hayırlısıyla kavuşuruz muradımıza..........

fadikçim hayırlı uğurlu olsun canım inşallah sorunsuz mutlu huzurlu bir düğün geçirirsiniz

Kızlar merakla beklediniz ama malesef negatif..
Bhcg 1.3 ..
Üzülmedim desem yalan olur ama çok çok fazlada üzülmedim ..
Zaten hamile olsaydım piyangodan çıkıcaktı..
Çünkü bu yola tüp bebek diye başlamıştım ve adetim gecikince acaba mı dedim ??
Aslında negatif olması içime doğmadı da değil..
Kadınlar allah vergisi ya hissediyor bazı şeyleri..
Neyse önümde tüp bebek tedavim için heyecanlı bir süreç var.. Aslında tüm destek ve dularınıza o zaman ihticam var..
Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum..
Umarım hepimiz birgün anne oluruz..

bilgemcim hakkında hayırlısı ne ise o olsun güzelim inşallah tedavinin sonucunda bebişine kvuşanlardan olursun

aşk meleği çok teşekkür ederim ..

Biraz önce tüp bebek merkezindeki doktorumu aradım..
Bana yarın gel ultrasonda bi bakayım , olmadı Farlutal veririm adet görürsün dedi..
Yarın sabah gideceğim..
Bu kadar kasık ağrısı çekipte adet olmamak ne demekmiş bi öğrenelim..
''Çok sitres yapıyorsun, çok kafana takıyorsun değil mi dedi?
Bende zırlaya zırlaya evet dedim..
Güzelim kendine acı biraz dedi..''
Ay demesi kolay zaten ..
Yarın sabah ki havadisleri gelince yazarım kızlar ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…