Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kıslar ben yine hamileyimmm yaaa:lepi: inanmıyorum 100. hamiş olmayı başardım mı fadiğim

rabbim inşallah bu düşmezz

amanıın amanın melony hamile mi ...ya resmen uçtum sevinçten yaaa...canım arkadaşım rabbim bu kez sana bağışlasın bebişini ,sizi hiç ayırmasın kurban olduğum yaradanım sen ne büyüksün yarabbim,ya ne kadan güzel bi haber ya.rabbim isteyen herkese sonrada bizede yaşatsın bu duyguyu inş ..amiiinnnn:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Son düzenleme:
melonicim nasıl sevindim anlatamammmmm..hihoyyyt hihoyyyt
yeniden umut serptin hepimizin yüreğine. :teytey: :teytey: :teytey:
rabbime şükür :Saruboceq:
canım kafana takma düşüğü falan.allah tamamına erdirsin inşallah.
ve bence fadiği dinle canım.biliyorsun benim bebeğimde pıhtılaşmadan düşmüştü..
darısı en yakın zamanda bizim başımıza inşallah..

fadikçim bişey danışmak istiyorum sana.dr unun pozitifi gördüğü gibi kan sulandırıcı verdiğini yazmışsın.peki sonra kanamaların başlayınca dr un kesmedimi hiç sulandırıcıyı veya dozunu düşürtmedimi?
bide hangi iğneyi hangi dozda vurulduğunu yazarmısın canım?
inşallah sende meloni de hepimizde sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize..

Slm kizlar nasilsiniz biz iyiyiz kizlarimla allaha sukur
melonycim rabbim tamamina erdirsin insallah saglikla kucagina alirsin
benim gibi uykusuz geceler gecirirsin sende insallahhhhhhhhhhhh

canım gözün aydın sayınızdaki düzelme
inş tedavinide yansır
ve hamişler arasındaki yerini alırsın
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

hoşbulduk canımopuyorumnanaktanben editör olduğum için yeşilim:)yeterde pro-kartlı olduğu için kırmızı.yerimseniben

iyi pazarlar diyeceğim ama pazarda bitti iki gündür giremedim kızlar misafir vardı dün bugünde biraz temizlik yaptım sizde ne var ne yok

"

çok sağol canıma.s.
çok şükür iyiyiz...

canım iğneye aspirinle beraber başlamıştım..lekelenmeler olunca korkudan aspirini bıraktım bir kaç gün sonrada iğneyi bırakmayı düşünüyordum...
ama bir akşam kanamma fazlalaştı artık tam kan şeklindeydi birde sancım vardı...
acile gittik...
acilde kadın doğumcuda vardı çok şükür...
o anda kanamanın kesilmesi için fitil verdiler ve sahura kadar muşahade altında tuttular...
dr a iğneyi kullanmak istemediğimi söyledim ama izin vermedi...
hatta bugün iğneni oldunmu diye sordu bende sahurda 4 e olduğumu söyledim o zaman 4 olunca hemşire gelip iğneni yapacak dedi...
yani bana bile bırakmadı...
hatta kanaman biraz kesilince aspirinede başla dedi ama ben korkudan başlayamadım...
canım ben çok kritik bir zamandaydım...tam diğer bebeklarimi kaybettiğim zaman diyebiliriz...
yani iğne olmasamda bu sefer bebeğin gelişmeme riski vardı...
dr bu yüzden bıraktırmadı diye düşünüyorum...
canım bu konularda dr kararı şart...
ben acile gitmeseydim kendimce yanlış kararlar verecektim...
herkesin durumu farklı canım....başkalarıyla çok kıyaslamamak lazım...
kanama olduğu için aymesin dr u iğneyi bıraktırmıştıya ben kendimce onu düşündüm...
ama aymesin düşüğü yoktu ve sadece tüp bebek tedavisi olduğu için kullanıyordu...

iğnenin ismi fraxiparine0,3 ml kullanıyorum...
pıhtılaşmanın seviyesine göre 0,6 ml kullananlarda var..
hatta sabah akşam kullanan da....
ama pıhtılaşma olmayan
0,2 - 0,3 - 0,4 kulanabiliyor...
0,2 çok düşük ama 3 le 4 iyi....
canım senin pıhtılaşmanda yüksek değil 0,4 kullanabilirsin gibi....
pıhtılaşma düşük diye dr llar iğne vermeyebilirler...
sen durumunu iyice araştırıp öyle karar ver...

geçmiş olsun canım.
canım sidelya iyiyimiş selemlerı var hepinize
kabızlakla ilğili dün acile gitmek zorunda kalmış onun haricinde başka bir şey yok dedi
ayyy sidelyam inşallah bu sorunuda atlatır.slm söyle yetercim
kız bak hamile olmayasın inşallahhh
aminnn sende iyi bak
kıslar ben yine hamileyimmm yaaa:lepi: inanmıyorum 100. hamiş olmayı başardım mı fadiğim

canım çok sevindim allahım bu sefer güldürsün yüzünü:teytey::teytey::teytey:

dualarım seninle arkadaşım..

canım bu anlattıkların yenimi oldu yoksa...

kızlar yarın evde yokum halama gideceğim gelince yazarım inşallah kendinize iyi bakın şimdiden iyi haftalar diliyorum

canım diğer topikte yabangülümden aldım haberi
nasıl sevindim anlatamam tebrik ederim tekrar
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin
hemen aklına eskiyi getirme inşallah bu sefer herşey çok daha güzel olucak
çok dikkatli ol kendini çok yorma Allah yardımcın olsun:lepi:

melony süper haber bu canım..
Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inş..
çok sevindim sizin adınıza tebrik ederim..

:lepi::lepi:GÜNAYDIH KIZLAR ÇOK GÜZEL HABERLER ALDIM VE ÇOK SEVİNÇLİYİM HAMİLEMİZ VAR (dikkat bebek var) :lepi::lepi:

bilgem hadı bugun PAZARTESİ bekliyorus güzel haberlerini

delikafaduldenHHHHHHHHHHHHHooooollllllllllllllllleeyyyyyyyyyyyyyyyyy hayırlı uğurlu olsun canım benimdelikafadulden

Hayırlı uğurlu olsun canım buarada listeyi yapmışın tşk bu kadar işini arasında

Dualarımız hep seninle canım ya

iyi pazarlar diyeceğim ama pazarda bitti iki gündür giremedim kızlar misafir vardı dün bugünde biraz temizlik yaptım sizde ne var ne yok

Allah kolaylık versin canım

Kızlar dün gecede adet olmadım o yzüden bugün gidip kan tahlili veriyorum..
1 saate çıkarım evden ..
Bugün adetim gecikeli tam 10 gün oldu...
Adet olmaya yakın sürekli ağrım olurdu ve akabinde hemen adet olurdum.. Şimdi yalnızca sağa sola dönerken yada ani bi hareket yaptığımda..
Sırt ağrıması, bel ağrıması , sürekli uyuku isteği var bende de ama tabi bunlar aynı zamanda adet belirtileride..
Artık kafamdaki soruları cevaplamak için kan tahliline gidiyorum..
Benim için dua edin kızlar..
İnşallah hamileyimdir tabi hayırlısı ise...
3.5 yılın özlemi bugün biter mi acaba ?
Dularınızı bekliyorum..

günaydın kızlar ne güzel bir hamişimiz var melony canım tebrik ederim inşallah sağlıkla 9 ay sonunda bebişini kucağına alırsın rabbim mutluluğunuzu bozmasın
bilgemcim inşallh sende tedaviye gerek kalmadan doğal yoldan o mutluluğu yaşarsın inşallah kan testinde pozitifi görürsün güzelinm

Hadı bakalım inşallah kalbinden geçen olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…