Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aşk meleği çok teşekkür ederim ..

Biraz önce tüp bebek merkezindeki doktorumu aradım..
Bana yarın gel ultrasonda bi bakayım , olmadı Farlutal veririm adet görürsün dedi..
Yarın sabah gideceğim..
Bu kadar kasık ağrısı çekipte adet olmamak ne demekmiş bi öğrenelim..
''Çok sitres yapıyorsun, çok kafana takıyorsun değil mi dedi?
Bende zırlaya zırlaya evet dedim..
Güzelim kendine acı biraz dedi..''
Ay demesi kolay zaten ..
Yarın sabah ki havadisleri gelince yazarım kızlar ...

canım hayırlısı içini ferah tut sonuçta tedavin daha önemli bugün olmadı ama bikaç hafta sonra yazarsın hamileyiiiiiiiiiiiiiiim diye.ne mutlu bi hbr olur.sizin sorun neydiki.

:teselli:
Kızlar merakla beklediniz ama malesef negatif..
Bhcg 1.3 ..
Üzülmedim desem yalan olur ama çok çok fazlada üzülmedim ..
Zaten hamile olsaydım piyangodan çıkıcaktı..
Çünkü bu yola tüp bebek diye başlamıştım ve adetim gecikince acaba mı dedim ??
Aslında negatif olması içime doğmadı da değil..
Kadınlar allah vergisi ya hissediyor bazı şeyleri..
Neyse önümde tüp bebek tedavim için heyecanlı bir süreç var.. Aslında tüm destek ve dularınıza o zaman ihticam var..
Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum..
Umarım hepimiz birgün anne oluruz..

CANIM BENDE HEYCANLA GİRDİM TOPİĞE
AMA MALESEF NEGATİFMİŞbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
SAĞLIK OLSUN :teselli::teselli::teselli::teselli:
İNŞŞŞŞŞ TEDAVİNDEN SORA GELİR KUZUCUĞUN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Yeter, arkadaşım çok sağol..İnşallah gelir , kapımı çalar yavruşumm..
Üzülmedim dedim ama dayanamadım ağladım biraz..
Ohh rahatladım ama hep içime atmaktan güçlü numaraları yapmaktan sıkılmıştım zaten :)
Ağlamak kötü bişey değil aslında, içine atmak daha kötü..

Beyazpembe öncelikle teşekkür ederim..
Bizde sorun sperm sayısı, hareketi ve morfolojisi..
Aslında morfolji fena değil %4 lerde..
Ama ileri hareketli ve sayı düşük..4.000.000 hareket %50'nin altında..
Bugün hamileyim deseydim normal yolla olmuş olacaktı . :/
Aslında tüp bebek tedavisine başladım, ilaçlarımıda aldım ve adetimi bekliyordum ilaçlarımı kullanmak için..İşte adet 10 gün gecikince insan ister istemez şüpheye düşüyor..
Yarın Dr'uma gideceğim , ultrasonda bakıcak. En kötü ihtimal Farlutal halleder bu işi diye düşünüyorum :))

yeter, arkadaşım çok sağol..inşallah gelir , kapımı çalar yavruşumm..
üzülmedim dedim ama dayanamadım ağladım biraz..
Ohh rahatladım ama hep içime atmaktan güçlü numaraları yapmaktan sıkılmıştım zaten :)
ağlamak kötü bişey değil aslında, ine atmak daha kötü..

aslında tüp bebek tedavisine başladım, ilaçlarımıda aldım ve adetimi bekliyordum ilaçlarımı kullanmak için..işte adet 10 gün gecikince insan ister istemez şüpheye düşüyor..
Yarın dr'uma gideceğim , ultrasonda bakıcak. En kötü ihtimal farlutal halleder bu işi diye düşünüyorum :))

canım evet doğru söylüyorsun arda bir ağlamak iyi oluyor
inşş rabbim mutluktan ağladığın günleride gösresin

Aslında tüp bebek tedavisine başladım, ilaçlarımıda aldım ve adetimi bekliyordum ilaçlarımı kullanmak için..İşte adet 10 gün gecikince insan ister istemez şüpheye düşüyor..
Yarın Dr'uma gideceğim , ultrasonda bakıcak. En kötü ihtimal Farlutal halleder bu işi diye düşünüyorum :))

bizim sorunda aynı sayı ileri hareket daha başlamadım tüpe bakalım şubat mart gibi

Aslında aşılama için ileri hareket çok önemli ama tüp bebektede önemli olsada çokda fark etmiyor..
Tüp bebekte daha ziyademorfoloji (sperm yapısı) önemli arkadaşım..

kızlar bugun kan testşnde bhcg değerim 315 cıktı umarım iyidir ve yukselmeye devam eder ayriyeten troit hapı iki katına çıktı artık devamlı kullanacsakmışım

bol bol yatıyorum dinleniyorum umarım beni hiçç bırakmazz

Aslında aşılama için ileri hareket çok önemli ama tüp bebektede önemli olsada çokda fark etmiyor..
Tüp bebekte daha ziyademorfoloji (sperm yapısı) önemli arkadaşım..

bilgemcim bende senin haberini almak için girdim topiğe heyecanla .rabbimden hayırlısı olsun ... inş tedavin getirir bebişini ,o zaman yaşarız yarım kalan sevincimizi..

kızlar bugun kan testşnde bhcg değerim 315 cıktı umarım iyidir ve yukselmeye devam eder ayriyeten troit hapı iki katına çıktı artık devamlı kullanacsakmışım

inş inş arkadaşım ,rabbim sana bağışlasın bebişini ve 9ay sonunda kucağına almayı nasip etsin inş..amiiinnn

Bhcg 1.3 ..
Neyse önümde tüp bebek tedavim için heyecanlı bir süreç var.. Aslında tüm destek ve dularınıza o zaman ihticam var..

canım ya hayırlısı olsun,işallah hiç ummadığın bir anda süpriz yapar bebişin.:Saruboceq:

bilgecim hakkında hayırlısı..
dualarımız seninle.
inşallah 1 ay sonra yazacaksın buraya "kızlar hamileyimmm" diye..hihoyyyt

melonicim değerin çok güzel.inşallah hep böyle devam eder,güzel güzel katlanır canım..
alah tamamına erdirsin.darısı başımıza..

eeeeeee
değerler katlamış buda
güzel haber
hep böyle devam etsin
inşşşşşşşşşşşşşşşşş

melonycim süper değerin
hadi hayırlı olsun
inşallah bebişini kucağına almak nasip olur

merhaba kızlar melony çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin. bilgem bende seni merak ettim keşke müjdeli haberler verseydin bize ama napalım üzülme inşallah hamileyim dye yazdığın günleri de görücez sanırım aynı problem,imiz 4 milyon ve %50 nin altında hareketlilik ama burada biri vardı fadikmiydi tam hatırlamıyorum o da 4 milyonla hamile kalmıştı ama onun hareketlilik 65 ti sanırım darısı isteyen herkese inşallah

sağlık olsun canım. tedavinde başarılar dilerim. Allah yardımcın olsun. biizm de değerlerimiz yakınmış. kaç yıllık evlisiniz?raporla mı başlıyorsunuz tedaviye?

canım gözün aydın sayınızdaki düzelme
inş tedavinide yansır
ve hamişler arasındaki yerini alırsın
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

İnşallah canım benim, dualarımızRabbim'e ulaşsın İnşallah...

geçmiş olsun canım.

ayyy sidelyam inşallah bu sorunuda atlatır.slm söyle yetercim

kız bak hamile olmayasın inşallahhh

aminnn sende iyi bak

canım çok sevindim allahım bu sefer güldürsün yüzünü:teytey::teytey::teytey::nazar:

dualarım seninle arkadaşım..
,

Arkadaşlarım benim de dualarım hep sizlerle...

Dualarımız hep seninle canım ya

Sağol canım, çok teşekkürler :)

sağlık olsun canım. tedavinde başarılar dilerim. Allah yardımcın olsun. biizm de değerlerimiz yakınmış. kaç yıllık evlisiniz?raporla mı başlıyorsunuz tedaviye?

Loneliness ben hiç aşılama yaptırmadığım için devlet yardımı almadım ..
%8 başarı ihtimaliyle aşılama yapılabilir sınırındaydık..
ilk spermiyogram testi ile kesinlikle aşılama yapılmaz dedi, fakat ikinci teste sınırdasınız başarı oranıda bu dedi.. Zekai Tahirdeydik o zaman .. Banada bi çok tatlil yapıldı hormon usg hcs falan hepsi teniz çıkmıştı..
Erkek infertilitesiydi zaten ..Bizde aşılama ile uğraşmayıp direk microenjeksiyona geçtik..
3.5 yıllık evliyim yaşım 24..
İyi dileklerin içinde çok sağol arkadaşım...

Melek benim gönlümden de geçerdi güzel haberi vermek ama kısmet bu işler.:KK70:D
Napalım , tüp bebek tedavimde artık..
Bende sizlerden güzel haberler bekliyorum ..Fadik olabilir bende tam hatırlaymdım ama Fadiğimiz hamiş şuan .. Hayırlısı ile kavuşacak yavruşuna..

Papatya 2 ay diyelim canım benimki uzuuuuun protokol..
Önce 19. günde lucrin ile yumurta baskılama , sonra puregon ile yumurta büyütme ..
Ama 2.ayın sonunda inşallah bu kez müjdeli haberi veririm :)
Allah'ın izni ile..

Yabangülüm ve Nermin çok teşekkür ederim ..
Ne yapalım bebiş es geçti bizi doğal yoldan illa davetiye bekliyor .. Çok nazlandı :)
Yabanımm senin yavruş nasıl hangi annelrdi bilmiyorumda bi ayın annesinde göbüşünü gördüm kocaman olmuş..
Bizim içinde ona iyi bak .. Teyzeyiz yani bizde bi bakımaaa...

Melony değerlerin ne güzel gelmiş. İnşallah katlanarak büyür gider ..

Kızlar ilk söylemek gerekeni sona bıraktım ama ADET OLDUM nihayettt ..
Demlikte maydonoz ile kekiği kaynatıp içerken bi baktım gemiş bizim misafir..
Veee nihayet benide tedavi olanlar kısmına yazabilirsiniz..
Yarın ginere ile başlıyorum 19. günde lucrin iğnelerle devam..
Hayırlı uğurlu olsun rast gelsin ne diyim :))))

inş hep Güzel güzel katlanır iNş...
yat CaNım haTta yeMek lavabo dışında kaLKMa...
biraz saBret bakalım iş sonuç iyi olaCak...

Gerçekten en güzel sayfa burası sanırım herkes çok ilgili bende artık bu sayfadan gitmem.melonyle başka sayfadanda tanışıyorum çok mutlu oldum dondurulmuşlarlamı hamile kaldı bilginizvarmı?
hoşgeldin caNım herzamaN bekleriz...
MeloNy doğal yoldan haMiLe kaLdı...

hayırlı günler kızlar........

bilgem inşallah hamileyimmmmmmmmm diye yazacaksın canım topiğe bizde senin halayını çekeceğiz.......

meloyni canım seni çok ama çok tebrik ediyorum rabbim tamamına erdirir inşallah hayırlısıylada kucağına alırsın bebeğini.......

sidelyada transferini olmuş inşallah oda hamileyim diye yazar bize hayırlı haberlerini verir......
nurcan 35 inşallah sanada bebeğin sımsıkı tutunur bırakamaz seni sende hamileler kervanına katılırsın canım.........
diğer tedavideki bütün arkadaşlarım inşallah sizlerde bebeğinize hayırlısıyla kavuşursunuz rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallahhhhh.........

bizde tedaviye başladık bakalım eşim ilaçlarını kullanıyor inşallah bizde olumlu sonuç alırız hayırlısıyla kavuşuruz muradımıza..........

fadikçim hayırlı uğurlu olsun canım inşallah sorunsuz mutlu huzurlu bir düğün geçirirsiniz
hadi bakalım HaYırlısı...herşey yolund aGider iNş...
raBBiM yüzünüzü güLdürsün...

güzel dileklerin için sağol canıMa.s.

Bhcg 1.3 ..
Hayırlısı Canım...
iNş tüp BEBekte YüzünüZ güler...
allaH yaRdıMcınız olsuN...

anladım canım.yazdıkların için çok sağol.tavsiye ettiğin siteyide baştan sona okudum .
hatırlarsan bende de kanama vardı ama kanama yüzünden dr sulandırıcı vermemişti bana.sonucu biliyorsun.birkaç dr lada görüştüm ben.düşük hikayesi ve pıhtılaşması olanlarda kanam olsa bile sulandırıcı mutlaka verilmeli dediler.bebeğim anlıcan birazda drun bu tavrından gitti.
neyse canım.zaten birdaha hamile kalırsam direk çapaya gidicem.riskli gebelik profları varmış.hayri ermiş biri.diğeride rıza madazlı.birdaha yücel beye gitmem yaniii..
benim pıhtılaşma faktörü diğerleri arasında en hafif seyredeni.mthfr mutasyonu yani.ama homozigot olduğu için bilmiyorum dr o durumda ne verir?bakıp görücez artık.
canım olumsuz düşünme neolur.allahın izniyle bu bebğini sağ salim alacaksın kucağına bak gör.
dualarım seninle canımm.:Saruboceq:
canım beNdE o siteyi başTan soNa okuMUş ve çok şey öğReNmiştim...
orda senin pıhtılaşma seviyesinde arKaDaşLArda çoKtu ve oNLarda iğne kullaNıyor...
çapa iyi bir seÇiM caNIM...
Ben düşükler için araştırMaya oRaYa gitMiştiM hatta ameliyatıMIda oRda oLdUm...
Hatta Özel dr a değiL normal poliKıliniğe gittiM...
ilgililer aNlmadIkları birşey oluNcada proflara danışıp öğle karar veriyorlar...
canım biR dahakİne raBBim iyi dr Larla KarşıLaştırsın...alalh yardımcın olsuN...

güzel dilekleriN iÇiNde Çok sağoLa.s.

yaa kleVye kafayı yedi büyük Küçük karışık yazıyor:KK43:

X