Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayırlı gunler kızlar..
neguzel bır haber gelmıs oyle..melony cok tebrıkler canım..ınsaallah busefer kucagınada alacaksın..stres yapma.hep guzel seyler dusun canım..
yetercım kız kardesın nasıl oldu..ınsaallah ıyıdır..
grebdrems hadı bakalım senın tedavınde hayırlı olsun canım..

allah yardımcın olsun canım inşallah hayırlı haberler alırsın dualarımız seninle

kızlar nasılsnız
iyi bir hafta diliyorum
bol hamişli

BİLGEMMMMMMMMMMMM
GÜZEL HABERLE DÖN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

günaydınnn herkese ben varya bu topiğe girene kadar canım çıkıyo her defasında şifremi unutuyorum tekrar şifre alıyorum neyse artık unutmam
heralde:)))))transferim oldu arkadaşlar yine tek dr kesin ikiside tutucak yaşın çok küçük yapmayalım dedi bende kabul ettim hamileler var çok sevindim darısı bizlerin başına inşallahhh...

canım sonuçları bu gün akşama doğru çıkacak yarında dr görüşmeye gideceğiz
inşşşşşşşşşşşş bir sorun yoktur

canım ahyırlı olsun
bebişn sım sıkı tutunsun sana
9 ay göbüşünde ömür boyuda yanında olsun
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

sağol canım
canım dün konuştuk sidelyayla iyiyim dedi
sizede selam söyledi hapinize

sağolasın cnm tutunsun diye elimden geleni yapıyorum artık bilmiyorum alah büyük...

CANIM İNŞŞ TUTAR :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:SAĞLIKLIBİR BEBİŞİN OLUR
BU BEKLEME SÜRECİ ZORDUR STRSİDİR
DUA ET RABBİNE:Saruboceq::Saruboceq:
İNŞŞŞ EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMAZ RABBİM:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

O SIPAYADA SÖLE SIKICA TUTUNSUN SANA 9 AY
SONRA GELSİN ACELE ETMESİN:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kızlar yaptırdım kan tahlimi akşamda 5'de alacağım sonucu ..
Telefonla öğrenebilirsiniz dediler.
Allah'ım benimde hepimizinde hakkında hayırlısını versin..
Ayetel kürsi okuyarak çıktım evden .. Allah'ım kabul eder inşallah..
Hepiniz çok sağolun.. Topikteki tüm dostlarım..

Nurcan hayırlı uğurlu olsun tedavin birmiş, Bebeğin şimdi içinde..
Allah'ım senden ayırmasın ve 9 ay sonra sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

bilgemm inş hamilesindir.bende senin sonucu bekliyodum meloniy açılışı yaptı devamıda sen olursun umarım.

hekese hayırlı günler canlara.s.
nurcancım hayırlı olsun..inş 9ay bebişin seninle kalır ve sonunda da sağlıcakla kucaklarsın....

hadi bakalım hayırlısı...
merakla bekliyoruzhihoyyyt

iyi haftalar herkeseeeeeeeeeeee

ayyyy melony hamilemi oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

çok sevindim ya ne zamandır Hamileimiz yoktu inşallah bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçirirsin melony

yeterim kardeşin evleniyomuş hayırlı olsun canım allah pişman ettirmesin bir yastıkda kocatsın

sidelyamda iyiymiş yeterim haber vermiş sağolsun.peki test günü ne zaman sidelyanın canım

nurcan transferin hayırlı olsun göbüşün dolu dolu olsun canım inşallah 9 ay boyuncada koca göbüşle gezinirsin canım

bilgem saat 5 i bende sabırsızlıkla bekliycem canım inşallah güzel haber için çalar o telefonun canım hadi hayırlısı bakalım

ccanım yok be3nim kardeşim evlenmiyor
FADİK in kardeşi evleniyor

yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ÇOK HEYCENLENDIM YAAAAAAAAAA
İNŞŞ HAMİŞİSNDİR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…