Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Ay ne güzel canım ya hadı hayırlısı bakalım insan gerçekten çok seviniyor böyle haberleri duyunca sanki benim bebeğim olacakmış gibi sevindim

Ne çabuk oldu ne güzel cumartesi çiftlikten yumurta topluyacağız arkadaşlar hep beraber tabi otubuse yetişmek için koşup yumurtaları kırmadışsa:lepi::lepi::lepi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ne çiftlik ama kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

FADİK nerelerdesin?

geldim canımopuyorumnanaktan
evde net yoktu bir haftadır deli ediyordu beni
4 gündürde hiç yok...
şuan annmerdeim sizlere bir haber vereym dedim...

hekes iyidir inş....
işim var geçmişide okuyamıyorum
hepinizi koaman öpüyorumopuyorumnanaktan
kendinize iyi bakına.s.

canım hoş geldin fadiğim

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ne çiftlik ama kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafaduldenNiye öyle diyosun canımya toplaması kolay olurdelikafaduldendelikafadulden

merak ettik ama biliyomsun çünkü bayadan beri giremiyosun

İyi aksamlar kızlar

senin adına çok sevindim canım.hadi hayırlısı bakalım.

canım "geleceksin inanıyorum" demişsin ya inan benim içimden de öyle geçiyor :)
bence bu kez bebişin seni bulacak canım.bak görürsün..

kızlar benim de kayınvalidemde yumurtalık kanseri çıktı.daha önce hepsini ameliyatla aldırmıştı ama nüksetmiş maalesef.karın bölgesine yayılmış. kadın hastalıkları içinde en kötüsü bu kansermiş.çok sinsi bir hastalık.ilk evrelerde farkedilmiyor.ancak son evrede karında sıvı birikmesi ile çıkıyormuş.kayınvalideminde karnı böyle sıvı toplamış.ondan ortaya çıktı.eşimde bugün apartopar bursaya gitti.çok üzüldüm mafoldumben
kayınvalidem çok iyi bir insandır çünkü.ne gelirse iyilerin başına gelir zaten..:gitme:

hadi hayırlısı olsun canım senin için :lepi::lepi:
canım yüze yüze kuyruğuna geldin gelecek inan canıımmmm:lepi:

papatyacım allah acil şifalarını versin çok çok geçmiş olsun

bilgem canım çok sevindim senin için inşallah bebeğinide kucağına alırsın sağlıkla..
benimde raporum çıktı aralıkda bende başlıyorum tedaviye inşallah hepimiz güzel haberlerimizi yazarız..

bilgemm arkadaşım mutluluğun daim olsun
inşşallah bebişinin haberini alırsında yine böyle havalara uçarsın

Selamlar herkese... opuyorumnanaktan

Bilgem..hayırlı olsun..karar kılmışsın hastane konuusnda..en zoru bu nerdeyse..gerisi geliyor çorap söküğü gibi... doktorunu sevmen, içinin ısınmasıda güzel.., senin filminde başladı artıkın, sonu güzel olsunn inşALLAH

Sidelyacım hiç mrk etme yumurta konusunu..zati dediğin gibi çiftlikte tavık deeliz :))
1 yumurta 1 sperm yeter RABBİM "ol" derse...
Ümitliyim senden.. iyce yaklaştırdın transferi maşAllah....

İyiyim Ceylinim bildiğinden ötesi yok nolsun :)
az kalmış tedavine hadi hayırlısı canım..
Allah gönlünün muradını versin inş..
[/COLOR][/I][/B]

sağolasın tülişim
rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

sidelyacım bence yumurtanın sayısı hiç önemli değil
1 tane olsun sağlıklı olsun rabbim inşallah gönlüne göre verir canım :Saruboceq:

bilgemm ne güzel umut saçıyor yazdıkların
inşallah tedavinin başındaki bu pozitiflik
sonundada devam eder rabbim hayırlısıyla meleğine (meleklerine) kavuşturur :Saruboceq:

yabangülüm doğuma 1 ay kalmış tickerına göre allahım yaa günler ne çabuk geçiyor
sanki daha yeni vermiştin bizlere müjdeyi rabbim sağlıkla tamamına erdirsin canım :Saruboceq:

caspercım çok çok çok tatlı bir kızın var rabbim sizlere bağışlasın :Saruboceq:
ikinizede geçmişler olsun ayrıca rabbim den acil şifalar inşallah

bilgem canım çok sevindim senin için inşallah bebeğinide kucağına alırsın sağlıkla..
benimde raporum çıktı aralıkda bende başlıyorum tedaviye inşallah hepimiz güzel haberlerimizi yazarız..

Burcu çok sağol arkadaşım senin rapor tarihi bugündü zaten.. Bak ikimizin işler aynı anda gidiyor demiştim ya ben aynen öyle olmuş :)
Senin içinde çok sevindim hayırlı haberler ver bize :))

Ceylin , Elfida,Su,Melony,Ronya,papatya ve topiğimizin diğer güzel anne adayları hepinize çok teşekkür ederim..
Herşey çok güzel olacak inanıyorum :)
Günlerce depresyon halindeydim, ağlamaktan bi hal olmuştum ama sanki birisi geldi bütün o kötü yaşananları aldı benden ve yerine mutluluk ve umut koydu.. Ben bile birden böyle olacağıma inanamıyordum..Ama bugün oldu.. Demekki Cenabı Allah'ım yürü ya kulum diyor..
Hiç sitem etmemein mükafatıdır kimbilir.. Gerçi sevinmem için erken ama olsun umudum var.. Bu psikoloji çok önemli bebeklerimizin bize tutunması için..

Burcu gelişmeleri haber ver lütfen :)

Fadik hele şükür yazdın valla :) Az kalsın 112 'yi aracaktık bu kız nerdeeee diye :))

Sidelya Elfidamın dediği gibi allah verirse birle verir vermezse onbirlede vermezz ,sen içini ferah tut duanı et yeter :))

Kızlar bişey soracağım diğer topiklere baktımda tüp bebek tedavisinde ilaçlara adetin 20 ile 21. günleri arasında lucrin ile başlandığı yaızıyor.. Dr'um bana adetinin 2. gününde doğum kontrol hapı ile başla ve 19. günde lucrine de başla dedi. 3 gün ikisini bir arada kullandıktan sonra doğum kontrol hapı bitiyor zaten ve lucrine devam ediyorum .. Daha sonra bu arada adet olursam oluyorum olmazsam lucrin bitti aynı gün dr'a gidiyorum .. Adet olursam da 3.gün ..
Sormak istediğim beni neden diğerleri gibi direk lucrin ile başlatmayıp doğum kontrol ilacı ile başlattı?
Böyle başlayan oldumu aranızda ?

canım bazı dr lar tüp bebk öncesi doğum kontrol hapı verip o zamanki yumurtlamayı baskılamak isterler ki,tüp bebkte daha fazla yumurta elde edilsin.senin dr da o yüzden lucrin öncesi doğum kontrol hapı vermiştir.başka bir açıklmasının olacağını sanmıyorum.

günaydın kızlarrrr hayırlı cumalar inşşş hepinizede.papatya10,melony,elfida,ceylin_naz,bilgemm canlar hepinizden de ve diger canlardan da rabbim razı olsun inşşşş,inş inanıyorum mucizem beni bulacak akşam 10 da çatlatma ignemi vuruldum inş yarın saat 9-10 gibide yumurtalarım toplanacak inş herşey yolunda gider bu sefer ve rabbim mucizemi gönderir bana.inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…