Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım arkadaşım sakın üzülme 1 ya da 2 yumurtam var diye..
Görüyoruz, okuyoruz hep, 1 yumurta 1 sperm yetiyor ALLAH meleğimizi vermek isterse..
Sakın canını sıkıp moralini bozupta hormonları oynatma emi...
İyi haberlerini takipteyim inşALLAH...opuyorumnanaktan

Bende aynen senin gibi düşünüyorum su...
şimdilik benim ailem ve arkadaşlarım hiç bir sey bilmiyor durumumuz hakkında..
gizli saklı yaptırcagız tüp bebegi...
RABBİM yardımetse de ilkinde kavuşsak bebegimize de daha fazla yalan söylemek istemesek....
Malesef toplum eşlerimnizde dahil olmak üzere konuya bir sağlık problemi olarak değilde "erkeklik" olarak bakıyorlar... bende istemem eşim üzülsün..ama yalan söylemekte istemiyorum... tedavi olumsuz sonuçlanırsa napıcam bilemiyorum açıkcası..nerye kadar saklayabilirz ki ((
iyi geceler herkese nasılsınız ben fazla giremiyorum artık ama aklım hep sizlerde bu arada dondurulmuş transfer yapılcak bu ay rabbim inş bu defa yüzümüzü güldürür ...
Nurcan kayboldun iyce ortalıktan arkadaşım..
ne zaman olacak transferin hayırlısıyla????

evet evettt...
,bizim durumumuzun da iyi bir tarafı var dediğin gibi POLYANNA cım...
Doktorlar bizi aşılama-yumurta takibi gibi şeylerle ugrastırmayıp tüp bebek yapıveriyolar.... :)
Olsun bakalım olsun...dediğin gibi şansımız daha coktur inşALLAH....yerimseniben

kızlar ben geldimö ama kimseler yok

nerdesiniz yaaaaaaaaaaaa

Hepimiz sanki bi masalın içindeyiz.. Sanki biz seçilmiş kadınlarız.. Sanki birileri özellikle bizi sınıyor ve mücadelenin içine çekiyor..
Hahah, ay depresyona mı girdim ne ?:))

Yeter ii akşamlar arkadaşım , burdayız ama diğer tpiklerde araştırma yapıyoruz bi yandan :)

slm kızlar herkes nasıllll

ben fena halde grip oldum kötüyüm geçirmeye çalışıyorum ama kızımada bulaşacak büyük ihtimal o zaman yandım normalde çok huysuz zaten o zaman tam huysuz olur inşallah bulaşmadan atlatırım

sidelyam canım sayıya takılma moralini yüksek tut benim tedavidede bir taraf hızlı büyüyordu doktorum dengelemişti 2 gün falan neredeyse yok denecek kadar doz ilaç kullanmıştım vede dengelenmişti inşallah seninde öyle olur ama olmasada 1 tane bile yeter. yeterki rabbim ol diyiversin canım allah emeklerini boşa çıkarmasın

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
_eLfiDa_, Bilgemmm, casper33, espoir_fr

hannaaa..
4 kişi online... pek nadir anlardan biri şu an tek başıma olmadığım bu topicte
....
efet Bİlgemcim..biz secilmiş kadınlarırz...kader bizi secmiş bu dava yolunda ugrastırmak için..
ama bol dua, sabır ve azimle kazanıcaz biz bu davayı .. dediydin dersin :))

Casper... nasılsın görüşmeyeli diycem ama hastaymışsın
gecmez inşALLAH kızına diycem ama sütünden gecme ihtimali yüksek
hemencecik atlatırsınız inşALLAH... havlar dengesiz ya ondan oluyor...,

O fotograftaki senin kızın mı..maşallah maşallah maşallah...

selam hanımlar..nasılsınız ??ben aranıza yeni katıldım..tabi kabul ederseniz??
bende 5 yıldır bebek özlemi çekenlerden ve umutla bekleyenlerdenim..mayıs ayında ilk tüp bebek denememi yaptırdım..ama malesef olmadı..şimdi hastane araştırıyoruz..çok korkuyorum yine ...geriliyorum...an gelior umudum tükeniyor...strese kapılıp hep olumsuz düşünüyorum...sizleer bu gibi duygularla nasıl başediyorsunuz...düşünmemek elde değil..çevre ailen sorular bakışlarrr...insanı çileden çıkartıyor..mafoldumben Allah hepimizin gönlünde olanı hakkımızda hayırlı eylesin inşallah..

Hoşgeldin Semos...
dediğin konular hepimizin başında tahmin edersin ki..
ben kendi adıma, bazen umursamıyorum kimseye hesap vermek zorunda değilim diye,bazen de içim acıyor malesef cvp verememenin sıkıntısıyla... dertsiz insan yok kanımca... RABBİM bizede böyle bir imtihan vermiş diyip elimizden geleni yapıp canını sıkmamaya bakacaksın derim ben. tabi yapabilirsen...

kaç yıllık evlisin, kaç yasındasın..sorun erkek infertiletisi mi sizde de?
ilaç falan kullanıyormusunuz....?

hoşbulduk elfida..29 yaşındayım...5 buçuk yıl oldu evleneli...evet erkek infertilitesi cnm..ilaç kullanmıyoruz...

geçmiş olsun canım dikkat et kendine bende vallahi bi geçiyo bi başlıyo atlatamıyorum bir türlü...

hoşgeldin arkadaşım keşke gelmez olsaydın başka bir yerde karşılaşsaydık ama inşallah en kısa zamanda kurtulursun bu illetten...

merhaba kızlar
nasılsınız görüşmeyeli güzel haberler varmı :CüvCüv:
tedavide olan arkadaşlara rabbimden haklarında hayırlısını diliyorum
sidelyacım fatımacım yeterim elfida başka varmı bilemiyorum hayırısıyla
meleklerinize kavuşursunuz inşallah :Saruboceq:

benim tedavim kısmetse bu ayın 20 sinde lucrinle başlıyor
içimde hem umut hem endişe var
rabbim hakkımda hayırlısı ne ise onu versin :ecrin_bebek:

fazla gerilere gidip okuyamadım
fadik nasılsın canım hamislik nasıl gidiyor :CüvCüv:

tulinym sen neler yapıyorsun yerimseniben

nesrincim inşallah bu ameliyat bir neden olur en kısa zamanda kavuşursun sende meleğine :Saruboceq:

hoşbulduk canım sağolasın...amin inşallah doğumhanelerde karşılaşırızzz..opuyorumnanaktan.Rabbim yüzlerimizi güldürsün kucaklarımızı doldursun inşallahhh:Saruboceq:

sidelya canım hayırlısı olsun nasipte varsa bi tane yumurtayla olur ama yoksa 100 tane yumurtanda olsa olmaz.işallah rabbim nasip eder.

semoş hoşgeldin canım burada kendiliğinden çok hamile kalan var işallah tedaviye gerek kalmadan bebişiniz gelir.

günaydın kızlar sidelya nasılsın güzelim herşey yolundamı buara bende depresyondayım valla evde hiçbi iş yapmıyorum uyku halindeyim rüyalarla bozdum kafayı dün gece de beyaz sakallı bi dede gördüm bana bebeği işaret ediyor bebeğe bakıyorum bi var bi bakıyorum yok kafayı yiyorum galiba

evet canım kızım çok sağol. havalar öyle dengesizki ne yapacam ne giyicem şaşırdım sabah kalktım kızımda kapmıştı şifayı en kısa zamanda atlatırız inşallahhhh

canım hoşgeldin dilerim sende en kısa zamanda meleğine kavuşuverirsin

çok sağol canım dikkat etmeye çalışıyorum sanki dikkat ettikçe daha çok oluyoruz anlamadım bende sen nasılsın canım

canım bilinçaltına atılanlar muhtemelen rüyana giriyor canım. kolay bir durumda değil canım bizlerin yaşadığı bakma gene güçlü insanlarız kimisi hiç kaldıramaz bizim durumumuzu uğraş bişiler bul kafanı meşgul edecek canım allah yardımcın olsun dikkat et kendine kendi doktorun ol canım benim dilerim en kısa zaman da bir sürpriz olurda şaşırıverirsin

günaydın kızlarrrr inş herkez iyidir.Ben bu gün tekrar rand. vardı canlar iki yumurtam olmuş,rand. sonra eşimin yanına gittim dedim bu beden sadece 2 yumurta yapabilmiş düşünebiliyormusun dedim ALLAH tan tavuk çiftliğinde tavuk değilim yoksam 2. haftayı görmem keserdi sahibim yumurtlamıyorum diye,batırırdım yada çiftliği diye...bayagı güldük doktorumda inş bu sefer doğru zamandır dedi.işte böyle kan verdim büyük ihtimal cumartesi o nadide iki yumurtam alınacak bende izne çıkacağım.inş evden görüşürüz bakalım kan sonucum gelsinde hayırlısıyla inş.

canım arkadaşım çok şükür iyiyim yumurta sayısı haricinde herşey yolunda ama inş rabbim o bir taneye can verecek inanıyorum ben...sende bırakma kendini canım.ben bu gün doktordan geldikten sonra iş yerinde daha 3 hafta önce evlenen bir arkadaş vardı o da sağlık ocagından gelmişti ve hamileymiş biliyormusun.benimde nasıl moralim bozuldu anlatamam ve üstelik evlendikten sonra bir hafta beraberlerdi sonra eşi iş için şehir dışına çıkmıştı hala dönmedi.ne diyelim rabbim sen her şeye kadirsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…