Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlarrrr inş herkez iyidir.Ben bu gün tekrar rand. vardı canlar iki yumurtam olmuş,rand. sonra eşimin yanına gittim dedim bu beden sadece 2 yumurta yapabilmiş düşünebiliyormusun dedim ALLAH tan tavuk çiftliğinde tavuk değilim yoksam 2. haftayı görmem keserdi sahibim yumurtlamıyorum diye,batırırdım yada çiftliği diye...bayagı güldük doktorumda inş bu sefer doğru zamandır dedi.işte böyle kan verdim büyük ihtimal cumartesi o nadide iki yumurtam alınacak bende izne çıkacağım.inş evden görüşürüz bakalım kan sonucum gelsinde hayırlısıyla inş.

CANIM HER ŞEY GÜZEL OLACASK İNŞŞŞŞ
SANA BİR TANE KALİTELİ EMBİRYO YETER4
YETERKİ RABBİM O0L DESİN :Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlarrrr inş herkez iyidir.Ben bu gün tekrar rand. vardı canlar iki yumurtam olmuş,rand. sonra eşimin yanına gittim dedim bu beden sadece 2 yumurta yapabilmiş düşünebiliyormusun dedim ALLAH tan tavuk çiftliğinde tavuk değilim yoksam 2. haftayı görmem keserdi sahibim yumurtlamıyorum diye,batırırdım yada çiftliği diye...bayagı güldük doktorumda inş bu sefer doğru zamandır dedi.işte böyle kan verdim büyük ihtimal cumartesi o nadide iki yumurtam alınacak bende izne çıkacağım.inş evden görüşürüz bakalım kan sonucum gelsinde hayırlısıyla inş.

CANIM HER ŞEY GÜZEL OLACASK İNŞŞŞŞ
SANA BİR TANE KALİTELİ EMBİRYO YETER4
YETERKİ RABBİM O0L DESİN :Saruboceq::Saruboceq:

canım arkadaşım çok sağol ya bir taraftan üzülüyorum bir taraftan seviniyorum ama yinede inancım tam olacagına inanıyorum dualarınıza,dualarıma inanıyorum inş dediğin gibi sonu güzel olacak, inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

su'cum sorma otobüse binerken biraz hızlı yürüdüm senin yazdıgında aklıma gelmedi değil hani inş yumurtalarıma bişey olmamıştır.ve inş rabbim onlara can verirde şu garip kulunuda sevince bogar inşşşşşşşş

canım arkadaşım çok sağol ya bir taraftan üzülüyorum bir taraftan seviniyorum ama yinede inancım tam olacagına inanıyorum dualarınıza,dualarıma inanıyorum inş dediğin gibi sonu güzel olacak, inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

su'cum sorma otobüse binerken biraz hızlı yürüdüm senin yazdıgında aklıma gelmedi değil hani inş yumurtalarıma bişey olmamıştır.ve inş rabbim onlara can verirde şu garip kulunuda sevince bogar inşşşşşşşş

canım güzel olacak inan dua et
:Saruboceq::Saruboceq:

hoşbulduk canım sağolasın...amin inşallah doğumhanelerde karşılaşırızzz..opuyorumnanaktan.Rabbim yüzlerimizi güldürsün kucaklarımızı doldursun inşallahhh:Saruboceq:
amin canım inşallahhh
günaydın kızlar sidelya nasılsın güzelim herşey yolundamı buara bende depresyondayım valla evde hiçbi iş yapmıyorum uyku halindeyim rüyalarla bozdum kafayı dün gece de beyaz sakallı bi dede gördüm bana bebeği işaret ediyor bebeğe bakıyorum bi var bi bakıyorum yok kafayı yiyorum galiba
olsun canım güzel rüyalar görüyorsun en azından inşallah rüyaların birgün gerçeğe dönüşür
evet canım kızım çok sağol. havalar öyle dengesizki ne yapacam ne giyicem şaşırdım sabah kalktım kızımda kapmıştı şifayı en kısa zamanda atlatırız inşallahhhh

canım hoşgeldin dilerim sende en kısa zamanda meleğine kavuşuverirsin

çok sağol canım dikkat etmeye çalışıyorum sanki dikkat ettikçe daha çok oluyoruz anlamadım bende sen nasılsın canım

canım bilinçaltına atılanlar muhtemelen rüyana giriyor canım. kolay bir durumda değil canım bizlerin yaşadığı bakma gene güçlü insanlarız kimisi hiç kaldıramaz bizim durumumuzu uğraş bişiler bul kafanı meşgul edecek canım allah yardımcın olsun dikkat et kendine kendi doktorun ol canım benim dilerim en kısa zaman da bir sürpriz olurda şaşırıverirsin
bende iyiyim canım burnumu çeke çeke oturuyorum evde.
mrh kızlar nasılsınız

nasılsın canım..

amin canım inşallahhh

olsun canım güzel rüyalar görüyorsun en azından inşallah rüyaların birgün gerçeğe dönüşür

bende iyiyim canım burnumu çeke çeke oturuyorum evde.

nasılsın canım..

canım iyi çok şükür çok sesiz burası yaa

canım arkadaşım sakın üzülme 1 ya da 2 yumurtam var diye..
Görüyoruz, okuyoruz hep, 1 yumurta 1 sperm yetiyor ALLAH meleğimizi vermek isterse..
Sakın canını sıkıp moralini bozupta hormonları oynatma emi...
İyi haberlerini takipteyim inşALLAH...opuyorumnanaktan

canım arkadaşım doğru söylüyorsun yeterki rabbim nasip kısmet etsin,çok sağol desteğin için

tatlım inş rabbim ol der inşşşş.

hoşgeldin canım aramıza

doğru şeker inş rabbim nasip eder inşşşşş.

canım allah yardımcın olsun hadi bakalım dualarım seninle inşallah bu sefer olacak

Semos öncelikle hoşgeldin , kabul etmemekte ne demek .. Topiğimiz herkezlere açık tabiki sanada.. Gerçi başlığı açan arkadaşımın adına konuştum ama olsun oda benim gibi düşünürdü..

Kızlarrrr bugün mutluluktan havalara uçuyorum.. Çünkü bugün eşimle tüp bebek merkezine görüşmeye gittik ve hemen anlaştık.. Kavaklıdere tüp bebek merkezi ile..
Dr'um Gurur Polat çok tatlı çok kibar bir doktor ve bizimle gerçekten çok ilgilendi.. Bütün detayları konuştuk.. En önemlisi ne biliyormusunuz o gereksiz tetkiklerin hiçbirini istemiyorum dedi ne lazımsa onu yapacağız... Ve ayrıca beni muayene etti ve bi çok kliniğin ilk muaynede aldığı 195 lirayı almadı..
İlaçlarım için rapor çıkarttı ve bugün ilaçlarımı aldım .. 1750 lira olan ilaç masrafımı 750 lira ile hallettik çok şükür.. İçinde eşimin kullanacağı benim tüm tedavi için kullanacağım ve vitaminlerim de dahil..
1-2 gün sonra adet olacağım ve adetimin 2. günü ilaçlarıma başlayacağım.. İnanamıyorum rüya gibi..

Gurur Bey'de aşılama olmayacağını ve direk microenjesiyonla şansmımızın yüksek olduğunu söyledi..
Aşılama ile %8 normal yolla %2.5 şansımız varamış .. Microyla 2 embriyo transfer edecek ve şansım %80 tabi allah'ın izni ile..

Herşey rüyaa gibi.. Sanki içimdeki his lacak diyor ilk seferde olacak..
Dr'umda bana takılıyor ikiz olsunda gör sen diye.. Bende olsun daha çok sevinirim dedim .. :KK70:DD

İşte böyle canlarım.. Gözyaşlarımın
yerini bugün gülücüklerim aldı.. Umarım hep böyle devam eder..
Sizler içinde tabiki..:KK70:DD

Semos öncelikle hoşgeldin , kabul etmemekte ne demek .. Topiğimiz herkezlere açık tabiki sanada.. Gerçi başlığı açan arkadaşımın adına konuştum ama olsun oda benim gibi düşünürdü..

Kızlarrrr bugün mutluluktan havalara uçuyorum.. Çünkü bugün eşimle tüp bebek merkezine görüşmeye gittik ve hemen anlaştık.. Kavaklıdere tüp bebek merkezi ile..
Dr'um Gurur Polat çok tatlı çok kibar bir doktor ve bizimle gerçekten çok ilgilendi.. Bütün detayları konuştuk.. En önemlisi ne biliyormusunuz o gereksiz tetkiklerin hiçbirini istemiyorum dedi ne lazımsa onu yapacağız... Ve ayrıca beni muayene etti ve bi çok kliniğin ilk muaynede aldığı 195 lirayı almadı..
İlaçlarım için rapor çıkarttı ve bugün ilaçlarımı aldım .. 1750 lira olan ilaç masrafımı 750 lira ile hallettik çok şükür.. İçinde eşimin kullanacağı benim tüm tedavi için kullanacağım ve vitaminlerim de dahil..
1-2 gün sonra adet olacağım ve adetimin 2. günü ilaçlarıma başlayacağım.. İnanamıyorum rüya gibi..

Gurur Bey'de aşılama olmayacağını ve direk microenjesiyonla şansmımızın yüksek olduğunu söyledi..
Aşılama ile %8 normal yolla %2.5 şansımız varamış .. Microyla 2 embriyo transfer edecek ve şansım %80 tabi allah'ın izni ile..

Herşey rüyaa gibi.. Sanki içimdeki his lacak diyor ilk seferde olacak..
Dr'umda bana takılıyor ikiz olsunda gör sen diye.. Bende olsun daha çok sevinirim dedim .. :KK70:DD

İşte böyle canlarım.. Gözyaşlarımın
yerini bugün gülücüklerim aldı.. Umarım hep böyle devam eder..
Sizler içinde tabiki..:KK70:DD

canım senin adına çok sevindim rabbim inş yardımcın olur ve her şey yolunda gider tatlım iki embryo transfer edecekler dedin kanun yine değişmiş mi tek embryo diye biliyorum ben çünkü

Canım hala kanun geçerli ama dr'um bana aşılama yapılamacağı için 2 embriyo transfer edeceğim dedi.. bazı klinkler yapıyor bunu.. Hatta dr'um bu kanuna inanılmaz tepkili ve yakında kürtajıda kaldıracaklarından bahsetti.. Böyle şey olur mu bizim haklarımız elimizden alınıyor..
Benimki bu şekilde :))

İyiyim Ceylinim bildiğinden ötesi yok nolsun :)
az kalmış tedavine hadi hayırlısı canım..
Allah gönlünün muradını versin inş..

yeni gelen arkadaş hoşgelmiş..

Bilgem hayırlısı olsun..
heyecanın sonuna kadar olsun güzel haberle bitsin inş..

Sidelyam sıkma canını tekte olsa olacak olduktan sonra olur..
inş zamanı gelmiştir bu kez bebeğin gelir..

Canım hala kanun geçerli ama dr'um bana aşılama yapılamacağı için 2 embriyo transfer edeceğim dedi.. bazı klinkler yapıyor bunu.. Hatta dr'um bu kanuna inanılmaz tepkili ve yakında kürtajıda kaldıracaklarından bahsetti.. Böyle şey olur mu bizim haklarımız elimizden alınıyor..
Benimki bu şekilde :))

anladım canım hayırlısıyla gelir inş mucizen canım

İyiyim Ceylinim bildiğinden ötesi yok nolsun :)
az kalmış tedavine hadi hayırlısı canım..
Allah gönlünün muradını versin inş..

yeni gelen arkadaş hoşgelmiş..

Bilgem hayırlısı olsun..
heyecanın sonuna kadar olsun güzel haberle bitsin inş..

Sidelyam sıkma canını tekte olsa olacak olduktan sonra olur..
inş zamanı gelmiştir bu kez bebeğin gelir..

tulinim tşk tatlım inş dediğin gibi mucizem benim olur inşşşş

Sağol Tuliny ve Sidelya hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah :)

canım arkadaşım çok şükür iyiyim yumurta sayısı haricinde herşey yolunda ama inş rabbim o bir taneye can verecek inanıyorum ben...sende bırakma kendini canım.ben bu gün doktordan geldikten sonra iş yerinde daha 3 hafta önce evlenen bir arkadaş vardı o da sağlık ocagından gelmişti ve hamileymiş biliyormusun.benimde nasıl moralim bozuldu anlatamam ve üstelik evlendikten sonra bir hafta beraberlerdi sonra eşi iş için şehir dışına çıkmıştı hala dönmedi.ne diyelim rabbim sen her şeye kadirsin

canım bozulmazmı insanın morali bozulur tabi biz günlerce uğraşalım denemediğimiz yöntemler almadığımız ilaçlar kalmasın yinede olmasın rabbim büyük inşallah busefer senin yüzün güler tatlım

canım bozulmazmı insanın morali bozulur tabi biz günlerce uğraşalım denemediğimiz yöntemler almadığımız ilaçlar kalmasın yinede olmasın rabbim büyük inşallah busefer senin yüzün güler tatlım

İNŞ CANIM İNŞŞŞŞŞ :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar hast.aradılar şimdi bu gün akşam 10:00 da çatlatma iğnemi yapıyorum cumartesi sabah yumurta toplam işlemim var.rabbim ne güzel bir duygu mucizeme yakalşıyorum yavaş yavaş.inş bu kez herşey yolunda gidecek inşşşşşşşşşşşşşşşşşş...kızlar sürekli bu konuda sizleride rahatsız ediyorum ama nolu dualarınızda unutmayın beni.rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşşşş

kızlar hast.aradılar şimdi bu gün akşam 10:00 da çatlatma iğnemi yapıyorum cumartesi sabah yumurta toplam işlemim var.rabbim ne güzel bir duygu mucizeme yakalşıyorum yavaş yavaş.inş bu kez herşey yolunda gidecek inşşşşşşşşşşşşşşşşşş...kızlar sürekli bu konuda sizleride rahatsız ediyorum ama nolu dualarınızda unutmayın beni.rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşşşş

Sidelya hadi hayırlısı olsun umarım güzel geçer :))

:nazar:

X