Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam yetercim nasılsın görüşemedik uzun zamandır daha iyisindir inşallah. Biz iyiyiz çok şükür kızımla beraber vaktimizi dolduruyoruz işte

canım sağlıcakla inşş bebişinle uzun bir ömür geçirmeyi nasip etsin rabbim

evet canım baya oldu bu hafta sonu sankim gelecek gibi inşallah ne bilim öle hissediyom [/QUOTE]

inşş güzel haberlerle dolsun burası

öyle valla canım hala inanamıyorum bugünler hayal gibiydi ama bak gittikçe mutlu sona yaklaşıyorum allahında izniyle tabiki hem çok heyecanlı hemde biraz korkuyorum galiba rabbim hepinize nasip etsin inşallah doğuma girerken hepiniz için tek tek dua edicem hep aklımda

ne olur dua et hepimizin ihtiyacı var sen cok iyi bilirsin bizim yaşadığımız duyguları ondan ne olur diyorum hepimizin ismini yaz iyimi belki zor olacak ama dua et bizee rabbimde seni bir avazda kurtarsıın canım

evet canım baya oldu bu hafta sonu sankim gelecek gibi inşallah ne bilim öle hissediyom

inşş güzel haberlerle dolsun burası[/QUOTE]

dolcak inşallah dolcak seninde benimde ve diğer arkadaşlarımıznda mucieleri gelcek canım benim ben inanıyorum

ne olur dua et hepimizin ihtiyacı var sen cok iyi bilirsin bizim yaşadığımız duyguları ondan ne olur diyorum hepimizin ismini yaz iyimi belki zor olacak ama dua et bizee rabbimde seni bir avazda kurtarsıın canım

dolcak inşallah dolcak seninde benimde ve diğer arkadaşlarımıznda mucieleri gelcek canım benim ben inanıyorum[/QUOTE]

İNŞŞŞŞŞ CANIM İNŞŞŞŞŞŞŞ
ABBİM YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜSÜN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar gunaydın herkese iyi haftalar rabbim iyi haberler almamızı nasip etsin şöle 3 4 tane hamiş haberi alsak ne gusel olurmu değilmiiiboshayallersmileboshayallersmile

ay evet melonicim yaa..ne iyi olur..
şöyle yeniden bir heyecanımız moralimiz yerine gelir.
uzun süre hamişşş haberi alamayınca ümitlerim azalıyor nedense.:nazar:

allahım bizlerede biran önce sağlıklı hamile kalmayı nasip et
kızlar cokmu zor ya allahım fazla bekletmesin nişallah çok istiyorum rabbim bizlere sabır versin dayanma gücü versin inşalalh
belgincm yeni gördüm rabbim sabır versin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin
amin canım aminnn..
inşallah en yakın enhayırlı zamanda bebişlerimiz bizi bulur

kızlar hayırlı haftalar herkese..
belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..

canım allah emeklerini zayi etmez inşallah.

mh kızlar inşş güzel haberle vardı bayağı zaman oldu gelmeyeli

hoşgeldin canım.nasılsın?
nerelerdesin?

öyle valla canım hala inanamıyorum bugünler hayal gibiydi ama bak gittikçe mutlu sona yaklaşıyorum allahında izniyle tabiki hem çok heyecanlı hemde biraz korkuyorum galiba rabbim hepinize nasip etsin inşallah doğuma girerken hepiniz için tek tek dua edicem hep aklımda

az kaldı yavruna kavuşmaya aymescim.bugünleri hayal bile edemiyordun.heyecanlı ve birzda endişeli olman çok normal.ama yavrunu kucağına aldığında çok rahatlamış olacaksın eminim.doğumdan sonra bebeğine geçireceğin güzel günlerin hayalini kur bitanem.

hamileyken netten çok yazıştığım ve yakınlaştığım,benden dua isteyen bir arkadaşıma çok dualar etmiştim,allahım ona da sağlıklı bir evlat nasip et diye..şu an arkadaşım 3 .ayını doldurmak üzere.onun adına öyle seviniyorumki.çok şükür rabbim dualarımı kabul etti:)
o da şimdi bana dua ediyor..
canım senin duan daha makbul.bizi unutma tamam mı dualarında?

[ı][sıze="2"]
Uzun süre hamişşş haberi alamayınca ümitlerim azalıyor nedense.:nazar:
[/sıze]
[/ı]

[ı][sıze="2"]amin canım aminnn..
Inşallah en yakın enhayırlı zamanda bebişlerimiz bizi bulur
[/sıze]
[/ı]

[ı][sıze="2"]canım allah emeklerini zayi etmez inşallah.[/sıze][/ı]

[ı][sıze="2"]hoşgeldin canım.nasılsın?
Nerelerdesin?
[/sıze]
[/ı]

[ı][sıze="2"]az kaldı yavruna kavuşmaya aymescim.bugünleri hayal bile edemiyordun.heyecanlı ve birzda endişeli olman çok normal.ama yavrunu kucağına aldığında çok rahatlamış olacaksın eminim.doğumdan sonra bebeğine geçireceğin güzel günlerin hayalini kur bitanem.

Hamileyken netten çok yazıştığım ve yakınlaştığım,benden dua isteyen bir arkadaşıma çok dualar etmiştim,allahım ona da sağlıklı bir evlat nasip et diye..şu an arkadaşım 3 .ayını doldurmak üzere.onun adına öyle seviniyorumki.çok şükür rabbim dualarımı kabul etti:)
Canım senin duan daha makbul.bizi unutma tamam mı dualarında?
[/sıze]
[/ı]

iyiyim canım çok şükür

kızlar çrşb gün dr gideceğim eğer her şey yolundaysa yeniden naturel tüp bebek deneyeceğiz
neler olacak nelrle kaşuılaşacamız bilmiyorum
rabbim yardımcımız olsun
inşş jhe şey yolunda gide bu sefer güzel sonuç alırım inşş

iyiyim canım çok şükür

kızlar çrşb gün dr gideceğim eğer her şey yolundaysa yeniden naturel tüp bebek deneyeceğiz
rabbim yardımcımız olsun

inşallah pes etmeyelim bu yolda allahın takdiri bu biz elimizden geleni yapalım da içimiz rahat olsun

evet canım baya oldu bu hafta sonu sankim gelecek gibi inşallah ne bilim öle hissediyom

inşş güzel haberlerle dolsun burası[/QUOTE]

aminnnnn canım inşallah cümlemize

dolcak inşallah dolcak seninde benimde ve diğer arkadaşlarımıznda mucieleri gelcek canım benim ben inanıyorum[/QUOTE]

emin olki edicem hep aklımdasınız sizi unutmuş değilim
hala her kuran okuyuşumda her duamda sizlerde varsınız
tabiki sizleri çok iyi anlıyorum
Bende bu yollardan geçtim neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum

kızlar mrh.hayırlı bir hafta diliyorum herkeze belginim mekanı cennet olsun inş.aymesim sen nasıslın

uzun süre hamişşş haberi alamayınca ümitlerim azalıyor nedense.:nazar:

amin canım aminnn..
inşallah en yakın enhayırlı zamanda bebişlerimiz bizi bulur

canım allah emeklerini zayi etmez inşallah.

hoşgeldin canım.nasılsın?
nerelerdesin?

az kaldı yavruna kavuşmaya aymescim.bugünleri hayal bile edemiyordun.heyecanlı ve birzda endişeli olman çok normal.ama yavrunu kucağına aldığında çok rahatlamış olacaksın eminim.doğumdan sonra bebeğine geçireceğin güzel günlerin hayalini kur bitanem.

hamileyken netten çok yazıştığım ve yakınlaştığım,benden dua isteyen bir arkadaşıma çok dualar etmiştim,allahım ona da sağlıklı bir evlat nasip et diye..şu an arkadaşım 3 .ayını doldurmak üzere.onun adına öyle seviniyorumki.çok şükür rabbim dualarımı kabul etti:)
canım senin duan daha makbul.bizi unutma tamam mı dualarında?

canım benim evet bugünleri hayal bile edemiyodum
çok uzak geliyodu bana ama Allahıma çok şükür gördüm
sizlerde görüceksiniz ben inanıyorum buna
kucağımdada görebilirsem yavrumu daha ne isterimki
sağlıkla tabiki hiç merak etme hep dualarımdasınız
o andada dua edicem ve yine aklımda sizler olucaksınız

kızlar ya bişey sorcam
hani deneyeniniz vardır mutlaka.hani şu bal-tarçın -çörekotu karışımı..
yumurtaları geliştiriyormuş sanırım.
nasıl uygulanıyor ve nezaman?
bilen varsa anlatabilirmi bana?

kızlar mrh.hayırlı bir hafta diliyorum herkeze belginim mekanı cennet olsun inş.aymesim sen nasıslın

canım çok şükür iyiyim doğum yaklaştıkça heyecan doruğa çıkıyo inşallah sağlıkla kucaklarım yavrumu sen nasılsın herşey yolunda dimi

allahım bizlerede biran önce sağlıklı hamile kalmayı nasip et
kızlar cokmu zor ya allahım fazla bekletmesin nişallah çok istiyorum rabbim bizlere sabır versin dayanma gücü versin inşalalh
belgincm yeni gördüm rabbim sabır versin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin
sağol canım
kızlar hayırlı haftalar herkese..
belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..
amin fatmacım
Allah sabır versin Belgin..
mekanı cennet olsun..
sagol canım
Günaydın kızlar nasılsınız haftaya güzel başlayalım güzel olsun

Başın sağolsun canım benim....Gereride kalanları Allah sabır versin
Mekanı cennet Olsun...
sagol canım
iyiyim canım çok şükür

rabbim yardımcımız olsun

canım inşallah bu sefer yüzün güler.

canım benim evet bugünleri hayal bile edemiyodum
çok uzak geliyodu bana ama Allahıma çok şükür gördüm
sizlerde görüceksiniz ben inanıyorum buna
kucağımdada görebilirsem yavrumu daha ne isterimki
sağlıkla tabiki hiç merak etme hep dualarımdasınız
o andada dua edicem ve yine aklımda sizler olucaksınız

çok sağol arkadaşım.
allah razı olsun.,
bir avazda kurtarsın seni inşallah

iyiyim canım çok şükür

rabbim yardımcımız olsun

amin canım.
ben inanıyorum.
sen de ben de hepimiz hamişşş kalacağız rabbimin izniyle..
moral bozmak yokkk..hihoyyyt hihoyyyt

X