Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:CüvCüv:

amin canım.
ben inanıyorum.
sen de ben de hepimiz hamişşş kalacağız rabbimin izniyle..
moral bozmak yokkk..hihoyyyt hihoyyyt

AMİN CANIM İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:CüvCüv::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

aymesim belginim çok şükür herşey yolunda inş hep böyle devam ederde mutlu haber yazmak nasip olur inş...yetercim sen nasılsın şeker....kızlar bu arada ben çıkıyorum yarın inş görüşürüz hoşçakalın iyi akşamlar

aymesim belginim çok şükür herşey yolunda inş hep böyle devam ederde mutlu haber yazmak nasip olur inş...yetercim sen nasılsın şeker....kızlar bu arada ben çıkıyorum yarın inş görüşürüz hoşçakalın iyi akşamlar

İYİYİM CANIM ÇOK ŞÜKÜR
ÇRŞB GÖRÜŞÜRÜZ<
İNŞŞ HER ŞEY GÜZEL OLACAK GÖBÜŞÜN DOLACAK ABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar ben gidiyoum iyi bakon kendinize inş en kısa zamanda görüşürrüz

kızlar hayırlı haftalar herkese..
belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..
RABBİM emeklerinin,dualarının karşılığını versin Fatımacım...
Seni en iyi biz anlarız.. en yürektende biz dua ederiz... Elin boş dönme aşılamadan inşALLAH...Zamanı gelmiştir meleğinin inş.

allahım bizlerede biran önce sağlıklı hamile kalmayı nasip et
kızlar cokmu zor ya allahım fazla bekletmesin nişallah çok istiyorum rabbim bizlere sabır versin dayanma gücü versin inşalalh
belgincm yeni gördüm rabbim sabır versin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin
Hepimiz ara ara ümitsizliğe düşüyoruz .anlıyorum seni ama elimizden geleni yapıp bütün tedavi yöntemlerini deneyip, gerisini yaradana bırakmaktan başka ne gelirki elimizden arkadaşım :KK43:( Umarım yaklaşmıştır bebeklerimizin gelme zamanın artık...

iyiyim canım çok şükür

kızlar çrşb gün dr gideceğim eğer her şey yolundaysa yeniden naturel tüp bebek deneyeceğiz
neler olacak nelrle kaşuılaşacamız bilmiyorum
rabbim yardımcımız olsun
inşş jhe şey yolunda gide bu sefer güzel sonuç alırım inşş
Yetercim daha sne yeni tüp bebek denemesi yaptırmadın mı??
Naturel tüp bebek farklı bi yöntem mi..
Azcık ara verseydin 1-2 ay, vücudun dinlenseydi bi...
Sen daha iyi bilirsin mutlaka ama söylemeden edemedim.....
Gelsin artık meleğin bu kadar cok isteyip, bu kadr cok caba sarfeden anneciğine inşALLAH

evet canım kalabalığız kış geldi yaaa üşüyorum
belgincim başın sağolsun...
Geride kalanlarına sabır versin Rabbim...

fatımacım hayırlısı olsun inş..
kısmetinde bu kez bebeğin gelicektir inş..

elfidacım geçmiş olsun.
tedavinde hayırlı olsun..
Allah gönlüne göre versin..
Sağol tülincim..
Bakalım bizde cıktık bi yola... hayırlısı artık...

günaydın kızlarrrrr,nasılsınız bu gün bakalım inş herkez iyidir.Bu arada ben çok heyecanlıyım yarın rand. var ve inş herşey yolunda giderse toplama işlemi için tarih verecekler.kızlar nolur duanızda eksik etmeyin beni...rabbim inş bu sefer mucizemi bana gönderir inşşşşşşş...yeterim çok sağol yol arkadaşım inş seninde bu tedavinde herşey yolunda gider....

hayırlı sabahlar kızlar
sidelya canım tedavini sonu a dopru yaklaşıyosun hadi bakalım hayırlısı
yetercim yeni tedavin hayırlı olsun arkadaşım, yumurtanın boş çıkması durumu için birşeyler kullandın mı sitede bitkisel ürünler öneren var mı bilmiyorum ben polen faydalı olur diye duymuştum, kuru incir kürü de duydum
belgin canım başın sağolsun

aa1 tatlım çok sağol inş rabbim nasip eder bu defa inşşşşşşşşşşşşşşşş

kızlar selam herkese..
yeter senınde gobısın bu sefer dolsun ınsaallah..rabbım melegını gondersın..
dıger tedavıde olan butun arlkadaslar rabbım hakkımızda hayırlısını nasıp etsın..
guzel dıleklerınız ve dualarınız ıcın rabbım sızlerden razı olsun..
az once geldım hastaneden.yumurtam 20 olmus.persembe asılamam var..ara ara yıne ugrarım kızlar..

kızlar eşim 15 gün önce çift taraflı varikosel ameliyatı oldu. doktorumuz bize proxeed plus verdi. 1 haftadır düzenli olarak kullanmaya başladık. acaba bir faydasını görürmüyüz.ameliyattan önce sperm sayısı 9 milyon hızlı hareketli yok ve morfoloji %1.
eşim uzakyol gemi kaptanı ve ocak gibi gemiye gidecek. biz cocuk istiyoruz hermen dediğimiz için bu ilacı verdi. yoksa vermeyip kendiliğinden artmasını bekleyecekti spermlerin. bunun dışında ne yapmamız gerekiyor. tebrübeli olan arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorum.

inşallah canım allah yardımcın olsun

canım dualarım seninle allah yardımcın olsun
RABBİM emeklerinin,dualarının karşılığını versin Fatımacım...
Seni en iyi biz anlarız.. en yürektende biz dua ederiz... Elin boş dönme aşılamadan inşALLAH...Zamanı gelmiştir meleğinin inş.

Hepimiz ara ara ümitsizliğe düşüyoruz .anlıyorum seni ama elimizden geleni yapıp bütün tedavi yöntemlerini deneyip, gerisini yaradana bırakmaktan başka ne gelirki elimizden arkadaşım :KK43:( Umarım yaklaşmıştır bebeklerimizin gelme zamanın artık...

Yetercim daha sne yeni tüp bebek denemesi yaptırmadın mı??
Naturel tüp bebek farklı bi yöntem mi..
Azcık ara verseydin 1-2 ay, vücudun dinlenseydi bi...
Sen daha iyi bilirsin mutlaka ama söylemeden edemedim.....
Gelsin artık meleğin bu kadar cok isteyip, bu kadr cok caba sarfeden anneciğine inşALLAH

belgincim başın sağolsun...
Geride kalanlarına sabır versin Rabbim...

Sağol tülincim..
Bakalım bizde cıktık bi yola... hayırlısı artık...

sağol canım..

kızlar selam herkese..
dıger tedavıde olan butun arlkadaslar rabbım hakkımızda hayırlısını nasıp etsın..
az once geldım hastaneden.yumurtam 20 olmus.persembe asılamam var..ara ara yıne ugrarım kızlar..

allah yardımcın olsun canım.

kızlar eşim 15 gün önce çift taraflı varikosel ameliyatı oldu. doktorumuz bize proxeed plus verdi. 1 haftadır düzenli olarak kullanmaya başladık. acaba bir faydasını görürmüyüz.ameliyattan önce sperm sayısı 9 milyon hızlı hareketli yok ve morfoloji %1.
eşim uzakyol gemi kaptanı ve ocak gibi gemiye gidecek. biz cocuk istiyoruz hermen dediğimiz için bu ilacı verdi. yoksa vermeyip kendiliğinden artmasını bekleyecekti spermlerin. bunun dışında ne yapmamız gerekiyor. tebrübeli olan arkadaşlarımdan yardımlarını bekliyorum.

tekrar geçmiş olsun canım.dr un verdiği ilaç çok iyi bir bitkisel ilaç zaten.benim bildiğim şu anda en etkilisi o yani..
ama istersen keçiboynuzu kürünüde uygulayabilirsin.

iyiyim canım çok şükür

kızlar çrşb gün dr gideceğim eğer her şey yolundaysa yeniden naturel tüp bebek deneyeceğiz
neler olacak nelrle kaşuılaşacamız bilmiyorum
rabbim yardımcımız olsun
inşş jhe şey yolunda gide bu sefer güzel sonuç alırım inşş

inşallah canım benim rabbim kucağını doldursun bukadar çabalıyosun çabanı boşa çıkarmasın rabbim

kızlar ya bişey sorcam
hani deneyeniniz vardır mutlaka.hani şu bal-tarçın -çörekotu karışımı..
yumurtaları geliştiriyormuş sanırım.
nasıl uygulanıyor ve nezaman?
bilen varsa anlatabilirmi bana?

canım ben bu ay bal polen arı sütü probobis karşımı denedim bakalım 10 gun var daha neyleyecek rabbim

günaydın kızlarrrrr,nasılsınız bu gün bakalım inş herkez iyidir.Bu arada ben çok heyecanlıyım yarın rand. var ve inş herşey yolunda giderse toplama işlemi için tarih verecekler.kızlar nolur duanızda eksik etmeyin beni...rabbim inş bu sefer mucizemi bana gönderir inşşşşşşş...yeterim çok sağol yol arkadaşım inş seninde bu tedavinde herşey yolunda gider....

canım gusel haberlerini bekliyorus herşey yoolunda olcak ve kelebek göbüşüne koncak inşallah
kızlar selam herkese..

hayırlısı bakalım fatımacım rabbim hakkında hayırlısını eylesin sanada bir kelebek göndersin

canım geçmiş olsun benim bir bilgim yok ama umarım en yakın zamanda sayısı da artar morfolojiside düzelir

nasılsınız kıslarr ösledim cok hepiniziiii

Hayrılı akşamlar kızlar.. Malumunuz kış gelince grip kapıya dayanıyor bende atlattım çok şükür ve kadınlar kulübüne geri döndüm..
Perşembe günü çok yoğunuz.. Nihayet mutlu son.. Ve bebek çalışmalarımız başlıyor..
İlk önce rapor için eşim 2. spermiyogram testini yaptıracak ondan sonra Maya Tüp bebek ve Kavaklıdere tüp bebek merkezine görüşmeye gideceğiz..
Ben başından beri maya istiyordum ama evimize yakın olmadığından eşim alternatif olarak Kavaklıdere'yide listemize soktu.. Dr Gurur Polat'ıda şahsen tanıyor zaten ..
Bakalım perşembe görüşmeden sonra hangisi içimize sinirse hafta başında start veriyoruz...
Çok şükür Allah'a... İnşallah bu yolda sabrımız, gücümüz eksik olmaz..
Hepinize kocaman sevgiler kızlar.. :KK70:D

iyi geceler herkese nasılsınız ben fazla giremiyorum artık ama aklım hep sizlerde bu arada dondurulmuş transfer yapılcak bu ay rabbim inş bu defa yüzümüzü güldürür ...

Herkese günaydınlar bugun işyerinden bir arkadaşımısın 4 haftalık hamile oldugunu öğrendik evlenme sıralarına göre herkes hamile kalıyor sıra bende ::KK43:(( ama kimse hiç birşey bilmiyor bana hadı sıra sende diyorlar ağlamamak için kendimi zor tutuyorum bir başlasam kimse durduramaz beni insan belli zaman sonra gerçekten böyle hamilelik bebek konularının geçtiği sohbet ortamlarından kaçmak istiyor Allah hepimizin yardımcısı olsun

X