Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar hayırlı gunler herkese..
gız bı baslık ac ıstersen elınde gonalf kalan varmı dıye.burda bırcok arkadasımız tedavıyle hamıle kalıyor.belkı elınde kalan vardır.bazen boyle konularda acılıyor zaten elınmde fazla ılac kaldı ıhtıyacı olana gonderıyım dıye..bende puregon kullanıyorum canım.tedavıdeyım zaten.yoksa yardımcı olmayı cok ısterdım..
benım yumurtalarda buyyolar teyzelerı.bır tanesı 13 ıkı tanesıde 9 ıle 10 mılm olmuslar.gerıden gelenler var ama onlar kucuklermıs.bakalım neler olacak..
hakkımızda hayırlısını ver rabbım ne olur...
gözün aydın canım rabbim bu defa pozitifi göstersin sana işallah.
merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır giremedim malesef ptesi sabahi dayımı kaybettik daha yeni kendime gelebildim allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın sizler nasılsınız

başınız saolsun,mekanı cennet olsun:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır giremedim malesef ptesi sabahi dayımı kaybettik daha yeni kendime gelebildim allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın sizler nasılsınız
başınız sağolsun canım....
allah rahmet eylesin...
mekanı cennet olsun inş...

hayırlı pazarlar canlara.s.

hepinizden allah razıolsun kızlar alışması çok zor bi acı ama alışıyor insan

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese

belgincim başınız sağolsun
mekanı cennet olsun inşallah dayının canım

selam kızlar uzun zaman oldu girmeyeli..
geçmişi okuyamadım ama hepiniz iyisinizdir inşallah .. tedavideki arkadaşlar inşallah her şey yolunda gider doğumu yaklaşmış olanlarlar var sağ salim gelsin bebecikler inşallah..
casperım bebeğine kocaman maşlah Allah bağışlasın .. seninle tedavimiz aynı zamanda olmuştu benimde bebeğim tutunsaydı öyküyle aynı zamanda doğucaktı nasip değilmiş rabbim öykücüğüne uzun ömürler versin en yakın aymesim balım ve yabanımın doğumları sanırım.. Allahü teala yardımcınız olsun kızlar ..
hepiniz Allaha emanet olun

sabolim canım hoşgeldin uzun zamandır yoktun seni burda görmek çok güzel
bizim doğumlar yaklaştı valla önce bal var sırada
sonra yaban ve inşallah ben bebişler sıralarını beklerler inşallah
okadar heyecanlıyımki anlatamam şimdide doğum telaşı sardı
Allah hepimizin yardımcısı olsun
sizlerede tez zamanda hamile kalmayı nasip etsin inşallah

Günaydın kızlar nasılsınız haftaya güzel başlayalım güzel olsun

Başın sağolsun canım benim....Gereride kalanları Allah sabır versin
Mekanı cennet Olsun...

kızlar gunaydın herkese iyi haftalar rabbim iyi haberler almamızı nasip etsin şöle 3 4 tane hamiş haberi alsak ne gusel olurmu değilmiiiboshayallersmileboshayallersmile

Allah sabır versin Belgin..
mekanı cennet olsun..

canım nasılsın tülinim eski si gib değil artık buralar ne guseldi öle sohbetlerimiz :sinifsinif:
Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese

belgincim başınız sağolsun
mekanı cennet olsun inşallah dayının canım

aymes cim doğum yaklaştı rabbım hayırlısı ile kurtarsın inşallah mucizen gerçek oluyo anne olacaksın inşallah rabbimin izni ile :Saruboceq:

allahım bizlerede biran önce sağlıklı hamile kalmayı nasip et
kızlar cokmu zor ya allahım fazla bekletmesin nişallah çok istiyorum rabbim bizlere sabır versin dayanma gücü versin inşalalh
belgincm yeni gördüm rabbim sabır versin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin

kızlar hayırlı haftalar herkese..
belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..

canım vaktı saatı geldıgınde bızımde bebıslerımız olacak ınsaallah..rabbım daha acı seylerle ımtıhan etmesın..saglıgımız yerınde olsunda bebıklerde gelıcek elbet..uzulme arkadasım..hepımız aynı sabırla beklıyoruz bakk:a015:
kızlar cokmu zor ya allahım fazla bekletmesin nişallah çok istiyorum rabbim bizlere sabır versin dayanma gücü versin inşalalh
belgincm yeni gördüm rabbim sabır versin mekanı cennet olsun allah rahmet eylesin

mh kızlar inşş güzel haberle vardı bayağı zaman oldu gelmeyeli

canım hepsinin ecri var sabrımızında unutma verecek inşallah rabbim hepimiz cookkk istiyoruz senin gibiyiz

belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..

inşallah canım emeğinin karşılığını alırsıın sen de mucizene kavuşursun artık
mh kızlar inşş güzel haberle vardı bayağı zaman oldu gelmeyeli

evet canım baya oldu bu hafta sonu sankim gelecek gibi inşallah ne bilim öle hissediyom

canım nasılsın tülinim eski si gib değil artık buralar ne guseldi öle sohbetlerimiz :sinifsinif:

aymes cim doğum yaklaştı rabbım hayırlısı ile kurtarsın inşallah mucizen gerçek oluyo anne olacaksın inşallah rabbimin izni ile :saruboceq:

öyle valla canım hala inanamıyorum bugünler hayal gibiydi ama bak gittikçe mutlu sona yaklaşıyorum allahında izniyle tabiki hem çok heyecanlı hemde biraz korkuyorum galiba rabbim hepinize nasip etsin inşallah doğuma girerken hepiniz için tek tek dua edicem hep aklımda

Belgıncım rabbım sabırlık versın gerıde kalanlara saglık versın ınsaallah..
Kızlar ıyı dıleklerınız ıcın cook tesekkurler.sımdı yıne doktordan geldım.17 mılım olmus bıtanesı.gersı bıraz kucuk kaldı.heralde yarın son ıgnemı olucam.carsamba yada persembe asılama olur heralde..dua edın kızlar olurmu.okadar yoruldumkı gıt gel yollarda mahvoluyorum ya.rabbım hepımızın emeklerının karsılıgını versın ınsaallah..

canım çok zor bi süreç çoğumuz bu yollardan geçtik biliyoruz ama biraz daha sabır inşallah bu emeklerinin karşılığını rabbim vericek sana dualarımızdasın merak etme

X