Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Meloncum son gelişmeler iyi akideşim..
O Anti TPO antikoru TSH yüksek olmazsa gebeliğe engel bi durum değilmiş...
Başkada bi gelişme oyk şimdilik...
Pazartesi-SAlı bir daha gidip eşimin endokrin tahlil sonuçlarını vereceğiz ve dosya kurula gircek artıkın...
İnşALLAH hayırlısı ise bir daha ki adetime başlarım diyroum tedaviye...
Sİdelya cekecek pozitif sonucun başını inşALLAH bu ay sonuna, bizlerde peşinden :)

günaydın kızlarrr,,,hayırlı hafta sonları diliyorum herkezeeee inşşşş

Pazartesi-SAlı bir daha gidip eşimin endokrin tahlil sonuçlarını vereceğiz ve dosya kurula gircek artıkın...
Sİdelya cekecek pozitif sonucun başını inşALLAH bu ay sonuna, bizlerde peşinden :)

canım arkadaşım benim inşşş dediğin gibi olur.rabbim dualarımızı kabul eyler inşşşşşş...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar günaydın dün dr a gittim malesef direk tüp bebek miş yumurta rezzervi azalıyormuş hemen tahliller yapıldı ama birde genetik test yapılacak pazatesi bebegi vücut kabul ediyormu etmiyormu diye buna göre başlıyacakmış bilmiyorum artık devletle antlaşmasıda yok 3.750 istedi ilaçlar gariç elinde gonal olan arkadaşlar lütfen bana verebilirmi dr bundan 2 sene sonra bu şansın olamaz dedi hayırlısı artık

kızlar günaydın dün dr a gittim malesef direk tüp bebek miş yumurta rezzervi azalıyormuş hemen tahliller yapıldı ama birde genetik test yapılacak pazatesi bebegi vücut kabul ediyormu etmiyormu diye buna göre başlıyacakmış bilmiyorum artık devletle antlaşmasıda yok 3.750 istedi ilaçlar gariç elinde gonal olan arkadaşlar lütfen bana verebilirmi dr bundan 2 sene sonra bu şansın olamaz dedi hayırlısı artık

tatlım günaydın sanada.rand. hakkında bilgi vermişsin bizlere çok sağol ama sen doktorlar ne derse desin umudunu yitirme canım herşey rabbimin elinde.bak tanıdığım birinin doktor işinde prof olmuş hemde sen kısırsın çokcugun olmaz demişti bir yıl sonra tedavisiz erkek çocugu oldu onun için lütfen umutsuzluga düşme olmaz mı...tamam doktorlarında dedigi önemli göz ardı etmemek lazım ama herşey rabbimin elinde sen dua et sabret inş hepimizin mucizesi gelecek birgün olmaz mı.gonal f içinde inş ben şuan kullanıyorum eger elimde kalır ise seninle tekrar görüşürüz canım..

tatlım günaydın sanada.rand. hakkında bilgi vermişsin bizlere çok sağol ama sen doktorlar ne derse desin umudunu yitirme canım herşey rabbimin elinde.bak tanıdığım birinin doktor işinde prof olmuş hemde sen kısırsın çokcugun olmaz demişti bir yıl sonra tedavisiz erkek çocugu oldu onun için lütfen umutsuzluga düşme olmaz mı...tamam doktorlarında dedigi önemli göz ardı etmemek lazım ama herşey rabbimin elinde sen dua et sabret inş hepimizin mucizesi gelecek birgün olmaz mı.gonal f içinde inş ben şuan kullanıyorum eger elimde kalır ise seninle tekrar görüşürüz canım..

ya çok teşekür ederim benim ilaçlara başlamama daha 9 gün var inşallah verirsen minnetttarım çünkü benim ailem karşılıyor elinden geldigi kadarıyla

canım elbette hayırlısı ama bence öle şansın yok 2 sene zor falan dediklerine bakama benim tanıdığım biri tüp yaptırıken demişler zor menopoza giriyosun diye ama ikizi olmuş sonrada kendiliğinden gelmiş bebek rabbim ol dedikten sonra gerisi hikaye dua edilimmki rabbim hepimize bebek nasip etsin anne olmayı nasip etsin

hadi hayırlısı bak gördünmü rabbim bu işten böle sıyırsın ama göbeğinde bebiş ile ben inanıyorum bu hikayenın sonu mutlu bitcek ama sende inan olurmu arkideşimolumunekankayizsmile

sidelyacım sende aynen öle inan tamamamı rabbim ikinizde bebişlerini göndersin bu tedavi vesilesi ile ki olcak ikinizinkide ben inanıyorum umyorum sizde umun inanın

bu arada herekese güzel bir hafta diliyorum bol yağışlııııııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

melony tatlım rabbim razı olsun, benim inancımın destekcilerinden oldugun için rabbim inş burdaki bütün can dostlarımın kalbinden geçenleri en kısa zamanda gerçekleştirir hepimize mucizelerimizi teker teker gönderir inşşş

canlar ben çıkıyorum iyi hafta sonları diliyorum herkeze.pazartesiye inş görüşmek ümidiyle hoşçakalın

kızlar hayırlı gunler herkese..
gız bı baslık ac ıstersen elınde gonalf kalan varmı dıye.burda bırcok arkadasımız tedavıyle hamıle kalıyor.belkı elınde kalan vardır.bazen boyle konularda acılıyor zaten elınmde fazla ılac kaldı ıhtıyacı olana gonderıyım dıye..bende puregon kullanıyorum canım.tedavıdeyım zaten.yoksa yardımcı olmayı cok ısterdım..
benım yumurtalarda buyyolar teyzelerı.bır tanesı 13 ıkı tanesıde 9 ıle 10 mılm olmuslar.gerıden gelenler var ama onlar kucuklermıs.bakalım neler olacak..
hakkımızda hayırlısını ver rabbım ne olur...

gız bı baslık ac ıstersen elınde gonalf kalan varmı dıye.burda bırcok arkadasımız tedavıyle hamıle kalıyor.belkı elınde kalan vardır.bazen boyle konularda acılıyor zaten elınmde fazla ılac kaldı ıhtıyacı olana gonderıyım dıye..bende puregon kullanıyorum canım.tedavıdeyım zaten.yoksa yardımcı olmayı cok ısterdım..
benım yumurtalarda buyyolar teyzelerı.bır tanesı 13 ıkı tanesıde 9 ıle 10 mılm olmuslar.gerıden gelenler var ama onlar kucuklermıs.bakalım neler olacak..

maşallah hadi canım inşallah hayırlı olur

fatımacım hayırlısı olsun inş..
kısmetinde bu kez bebeğin gelicektir inş..

elfidacım geçmiş olsun.
tedavinde hayırlı olsun..
Allah gönlüne göre versin..

sorun çıkmamasına sevindim canım...
herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan

canım sgk nız varsa rapor çıkartıp başka yerde deneseniz?
veya daha uygun hastaneler vardır...
bir araştırma yapsan iyi olur...

hadi hayırlısı canım....
herşey yolunda gider inş...

hayırlı cumalar güzel topiğin güzel çiçekleriii nasılsınız uzun zamandır gelemedim sizleri bir dolaşayım dedim:))
hoşgeldin canım...
öpüyorum çok opuyorumnanaktan

hoşgeldin caanım nasılsın

kafama bişe takıldı bişe sorcam bu yumoş testi kaçgun cıkar ben 12. gun yaptım çizgi netti ama kontrol çizgisi ile eşdeğer değildi 13.gun kontrol çizgisinden daha koyu idi bıraktım yapmayı 14. gun 15. gun yapmadım bugun 16. gunum ve bugun ölesine yaptım hatta çok çay içmiştim çıkmaz diyodum yine silik de olsa çizgi var anlamadım ben bişe anlayan varsa anlatsın ne daha yenimi yumurtladım ben
canım bende kullandım aynı ronya arkadaşın dediği gibi oluyor...

Hayrlı akşamlar kızlar..
Gribal enfeskiyondan dolayı giremedim nete ..Çok fenalardayım.. Dün Maya ile randevum vardı gidemedim.. Önümüzdeki perşembeye attık..
İyleşmeden sokağa bile çıkmaya korkuyorum..
Nasıl bir gripmiş anlamadım.. :KK43:(
Elfida gördünmü her şerde bi hayır varmış, mücadelene hiçbişeyin engel olmadığını kendinde gördün..
Sana demiştimmmmm :))))))

Hepinize kocaman sevgiler ..
geçmiş olsun canıma.s.
tez zamanda atlatırsın inş...

ne yapıyım mecburdum bulmam lazım
canım görüşmeleri özel mesajla yapabilrsin....
allah yardımcın olsun....

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır giremedim malesef ptesi sabahi dayımı kaybettik daha yeni kendime gelebildim allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın sizler nasılsınız

Belgincim nasılsın..
Dayın nasıl oldu?
Sen nasılsın..düzeldi mi moralin :KK43:
hepimize oluyor bazen öyle... hayat agır geliyor malesef :KK43:(
Ama iyi olmaya, stres yapmaya calış elinden gelmeyen seyler için..
canım dayımı kaybettim malesef
sağolun kızlar üzüldüm ama tekrar deneyeceğim
inşşşşş
inşallah bu sefer yüzün güler
ayrıca ben de mayayla görüştüm ve memnun kaldım.oradan pozitif sonuç alanlar tanıdıklarım var.
allah yardımcın olsun
kızlar merhabalar..bende asılama ıgnelerıme basladım.bugun ucuncu ıgnemı olucam.carsamba yumurta varmı dıye gormeye gıdıcem.hayırlısı rabbımden artık.ama bu sefer bende hıc heyecan yok.asılama olacagımı bıle unutuyorum cogu zaman..
tedavıye baslıcak dıger arkadaslarım rabbım gonlumuze gore verır ınsaallah..
yetercım yumurta problemı ıcın bıtkısel seyler denesene bırde canım..belkı sıfa bulursun bellımı olur..
allah yardımcın olsun
fatımacım inşallah hakkında hayırlısı olur canım iğnelerin sonucunda bebişine kavuşurusun
belgincim genelde eşlerin tutumları hep aynı benim eşimde isteksiz kadınlara iş düşüyor napalım
evet malesef canım
hayırlı sabahlar hayırlı haftalar kızlar bu hafta herşey gönlümüzce olsun inşallah dün akşamki deprem hepimize geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun, depremin yaraları çok acı oluyor.
fatımazehra aşılaman hayırlı olsun, bu zor günlerinde Allah işlerini rast getirirsin bebişin geliversin
Belgim güzel haberler getirmeni bekliyoruz eşinin davranışlarına takılma, ümitleri azaldığı zaman duyarsız davranarak bunu atalatmaya çalışıyor olabilirler ,üzülme.
evet canım vallahı hayatta en önemlisi can sağlığı.
hayırlı sabahlar kızlar
bilgem senin adına çok sevindim inşallah herşey yolunda gider
kızlar bugün eşimin işle ilgili önemli bi başvurusu var dua ederseniz sevinirim
dualarım seninle canım sonuç n oldu peki.
gözün aydın
kızlar çıkıyorum bu gün ev sahipliği yaptım hiç çıkmadım topiğimizden inş yarında burda olurum.rabbime emanet olun inş sevgiyle kalın....

canım tedavin hayılı olsun allah yüzünü güldürsün..

aa öylemi canım başın saolsun rabbim onun toprak ömrünü evlatlarına sizlere versin canım

merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır giremedim malesef ptesi sabahi dayımı kaybettik daha yeni kendime gelebildim allahım kimseye böyle acılar yaşatmasın sizler nasılsınız

Belgin başınız sağolsun çok üzüldüm , Allah başka acılar yaşatmasın..

pAPATYA ORDA MISIN :))
denk gelemiyorum ben online hiç kimseye burda malesef..
birini görünce de sevniyorum bööle cocuk kibin :))

Evet Papatyacım, cok şükür engel değilmiş..
Gerci Zamanı gelmediyse başka bişey engel oluveriyor biliyorum da
ben en azından, keşke şunu ihmal etmeyeydim dememek için aTLAmıyorum hiç bir negatif sonucu...

Sen neler yapıyorsun...

denk gelememişiz canım maalesef. fisfisfis
olsun sağlık olsun.

inşallah bebişinin zamanı gelmiştir de canım,artık daha fazla bekletmez :Saruboceq:

canım napiyim?
hafta içi okul,hafta sonu ev işleri.herşey aynı..
bu ay da olmadı galiba benim :1no2:

başınız sağolsun canım.
allah sabırlar versin..

X