Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sidelyacım tedavn tam anlamıyla başlamış artık
tekrar hayırlı olsun canım bu sefer herşey daha güzel olucak inşallah
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

Bilgemmm ve su sizleride tebrik ederim inşallah herşeyiniz böyle çabuk hallolur

Aymes çok teşekkür ederim..
Bir an için bile olsa bu güzel haber yüzümüzü güldürdü...
Hayatta herşey için mücadele etmek lazım..
Mücadeleye devam :))

sidelyacım tedaviye başlıyosun artık her şey çok güzel olucak allhın izni ile sende mucizene kavuşacaksın canım

kızlar herkese selam..
su bılge ve sıdelya her anınız boyle kolay ve neselı gecsın ınsaallah..ve butun arkadaslarım..

Sidelyacım tedavn tam anlamıyla başlamış artık
tekrar hayırlı olsun canım bu sefer herşey daha güzel olucak inşallah
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin

Bilgemmm ve su sizleride tebrik ederim inşallah herşeyiniz böyle çabuk hallolur

canım arkadaşım çok sağol sizlerin de dualarıyla inş bu sefer bende mucize annesi olurum inşş...rabbim razı olsun inş hepinizden de opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sidelya bizede anne diyen bebeişlerimiz olacak ben inanıyorum valla.. Hep umduum var, umudumuzu kaybetmemeliyiz..

su tebrik ederim ohh ne güzel olmuş.. Bende bu yıl hamile kalırsam nasıl olacak diye düşünüyordum, nasıl ders çalışacağım ? Şimdi allah'tan alttan dersim yokta ferahladım..

inş tatlım ya hayali bile içimi titretiyor inş rabbim bizlerede nasip eder :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

sidelyacım tedaviye başlıyosun artık her şey çok güzel olucak allhın izni ile sende mucizene kavuşacaksın canım

şeker rabbimin izni ve sizlerin dualarıyla inş.rabbime emanet ol melek,ve annesi sende inş

kızlar herkese selam..
su bılge ve sıdelya her anınız boyle kolay ve neselı gecsın ınsaallah..ve butun arkadaslarım..

inş fatımacım rabbim hepimizden neşesini eksik etmesin ve hep kolaylıklar versin inş her işimizde hepimize. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar çıkıyorum bu gün ev sahipliği yaptım hiç çıkmadım topiğimizden inş yarında burda olurum.rabbime emanet olun inş sevgiyle kalın....

selam kızlar uzun zaman oldu girmeyeli..
geçmişi okuyamadım ama hepiniz iyisinizdir inşallah .. tedavideki arkadaşlar inşallah her şey yolunda gider doğumu yaklaşmış olanlarlar var sağ salim gelsin bebecikler inşallah..
casperım bebeğine kocaman maşlah Allah bağışlasın .. seninle tedavimiz aynı zamanda olmuştu benimde bebeğim tutunsaydı öyküyle aynı zamanda doğucaktı nasip değilmiş rabbim öykücüğüne uzun ömürler versin en yakın aymesim balım ve yabanımın doğumları sanırım.. Allahü teala yardımcınız olsun kızlar ..
hepiniz Allaha emanet olun

geçmişi okuyamadım ama hepiniz iyisinizdir inşallah .. tedavideki arkadaşlar inşallah her şey yolunda gider doğumu yaklaşmış olanlarlar var sağ salim gelsin bebecikler inşallah..
casperım bebeğine kocaman maşlah Allah bağışlasın .. seninle tedavimiz aynı zamanda olmuştu benimde bebeğim tutunsaydı öyküyle aynı zamanda doğucaktı nasip değilmiş rabbim öykücüğüne uzun ömürler versin en yakın aymesim balım ve yabanımın doğumları sanırım.. Allahü teala yardımcınız olsun kızlar ..

nerdesin canım yaaaaaa özledik seni.

Sidelyacım Allah gönlünün muradını versin inş..
tedavin hayırlı sonuçlarlar bitsin..
sende yavrunu kucağına aldığın günü 9,5 ay sonra görürsün inş canım..

Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar..
yabanım kızın dönmüş inş gönlünden geçen normal doğum olur..

çok sağol amin sabom sen nasılsın özlettin baya kendini . evet canım aynı zamanlarda başlamıştık hatta kelebekde başlamıştı. dün gibi hatırlıyorum. rabbim tez zamanda senide mucizene kavuşturur inşallah canım opuyorumnanaktan

giz1978 umarım güzel haberlerle gelirsin
sidelyacığım tekrar hayırlı olsun tedavin rabbbim bu tedavinde seni bebişine kavuştursun

merhaba arkadaşlar
görşemiyoruz ne var ne yok diye bi bakıyım dedim sizlere
Allah herkesin yzn tez zamanda gldrsün inşallah
özledim hepinizi

Selamlar hepinize...
Bilgemm ve su tebrik eidyorum sizi gecivermişiniz dersleri maşallah :)

Ben size şu haşimato yada hipotiroid olarak tahmin ettiğim hastalığımı anlatayım...
benim durumumda olanlarda bilgilenir ileriki zamanlarda....
çünkü sahiden ben cok seyler ögrendim burdaki arkadaşlarımdan tüp bebekle ilgili....
belki benim satırlarımı hatırlayıpta Anti TPO Antikoruyla ilgili bilgilneneler olur...

Anti TPO antikoru vücudun tiroid hormonunun dengesizliğine karşı oluşturdugu bir nevi savunma yöntemiymiş..ama kötü olan şu ; tiroid bezine yapışarak zamanla tiroidin calışmasını engelleyip küçültüyormuş..ve TSH artıyormuş....
Benim degerlerimi hatırlarsanız TSH 2 den küçük Anti TPO antikoru normalde 35 olmalı iken bende 185 idi... Bu şekilde TSH düşük anti TPO yüksek ise gebeliğe ve tüp bebege engel değilmiş..ancak gebe kalındıgı andan itibaren kontrol altına alınıp tedavisi yapılacakmış...

Yani cok şükür tüp bebege başlayabilirim raporumu alır almaz :)))
ama malesef artık bende bir haşimato hastasıyım :KK43:

Umarım anlatabilmişimdir....
. Olsun ben mutluyum yine de gebekiğe ve tüp bebege engel değilmiş şükür...
Öpüyorum hepiniziiii ..

X