Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar Günaydın ...Ben buralardayım Su elimden geldiğince girmeye çalışıyorum..
Giz sonuçlarına çok sevindim .. 9 yumurta gayet güzel .. Dediğin gibi 1 haftaya yumurtaların toplanabilir...
Benimde bildiğiniz gibi kontrol cumartesi günü eşimle gideceğiz allah izin verirse...
Cmt gittiğimde 5adet yumurta geliştirici iğne vurulmuş olarak gidicem .. Bende merak ediyorum kaç mm olmuş acaba diye ?
Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin..

Yabanım senin yavruş ne tatlı yaaa :)
Allah analı babalı büyütsün .. Isırır yerim ben onu..

Tozbezi ve diğer öğretmen arkadaşlarımızın ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun .....

Belgin sonuçların için detaylı bişeyler yazmamışsın kuzumm ama olsun diğerine göre iyi çıktığını öğrendik.
Umarım yakın zamanda tedavin biter ve bebeğine kavuşursun canımmmm..

Su sen ne almedesin bacımmmm :) ???
Giz ile dünür olmuşsunuz hadi hayırlısı olsun :)))

Amin canım bu arada biz gizle dünür olduk ben iki tane düşünüyorum olmazsa seninlede dünür olabilirim ama söz vermiyim bak şimdi israr etmi okey

slm kızlar, nasılsınız?
tedavide olan arkadaşlar inşallah mutlu sonuçlanır tedaviniz.
öğretmen olan arkadaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım,bende 13 aralıkta doğum iznine ayrılıyorum ama erken doğum korkusu sardı beni,etrafımdaki tanıdığım kişiler erken doğum yapmaya başladılar benim oğluşum da maşallah 2 hafta önden gidiyor inşallah izne çıktıktan sonra doğar çalışırken nasıl nereye yetişirim bilmiyorum birde işyerim anadolu yakasında ben ise avrupa yakasında oturuyorum,trafikte sancım tutmaz inşallah...
yabanım çok tatlı bir kızın var maşallah,Allah nazarlardan korusun,analı babalı büyütsün inşallah,darısı hepimizin başına....
Canım korkma ya eskiler kız erken doğar erkek gç doğar derler bende ist oturuyorum otrafıkde doğurmamak elde değilki insanın hayatının yarısı yolda geçiyo:KK52::KK52::KK52::KK52:

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 2 ziyaretçi)

su1838 giz1978 _eLfiDa_ Bilgemmm+

:KK52::KK52::KK52:Ay ay gözlerim yaşardı :KK37::KK37::KK37:

Selamlar herkese...
Uğrayamıyorum bayağıdır.. unutulmuşum artık haklı olarak :KK43:(

Dİğer topicte bi arkadaş vardı. hergün girerdi mutlaka.. dondurulmuş tranferi yapılmıştı.. ve bayramda sonuç alacaktı. ama 15 kasımdan beri girmeyince endişeleniyorum bayağı.. başına bir şeymöi geldi acaba diyorum.. bebegin tutup tutmadıgını gectim kaza-bela geldi başına diye endişeleniyorum ALLAH korusun :KK43:((

Öyle işte.. sizin gelişmeleri okuyorum... Maşallah Ceylin en yakında.. RABBİM hayırlısını versin, güzel sonuçlar alalım inş.

Bİlgem ve Giz de yaklaştırmış OPU yu... RABBİM hep güzel sonuçlar nasip etsin hayırlısı ise...

Tüm ögretmenlerin de ögretmenler günü kutlu olsun.... Ne güzel meslektir o.. Çok özledim o günleri :KK43:( ahhh hüseyin Çelik ahhhh :KK43:

elfida canım hoş geldin
arkadaşlar bu arada bilgemm canı çok sıkkınmış hadı ona biraz moral verelim halay cekelim ortayada bir ankara misketi:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Anaa.. neden sıkılmış canı Bilgenin.. ilaçlardandır yahu.. ınun kadar hayat dolu cıvıl cıvıl bi hatunun canı neden sıkılır ki başka... Hormonları yüklüyoz Bilgeye bebek sevcez diye... başka bi sıkıntın yok dimi Bİlgecim ???

vallah az önce konuştuk hormanlar fazlamı :KK52::KK52::KK52::KK52:geldi acaba bilgemmin

Son düzenleme:
Bende yarın patoloji sonucunu alacagım Su... umaırm temizdirde başlarım artıkın bende bebeğim için tam gaz tedaviye.... Kaçmış ki ne Bİlgem... ağlıyo mu bi köşede hormon bastı beni iyceneee diye acep :KK59:

Şaka bi yana da yok bi sıkıntısı dimi.. gecen okudum doldum ağladım biraz falan yazmış.. ama bi kaç gün gecmeid mi o mesajın üstünden.. hala mı canı sıkkın.. kıyamam :KK59:

evet ya bugun başıda çok ağrıyomus bilgemin
bu arada inşallah seninde pataloyi sonucun iyi çıkar hemen başlarsın canım ya allah yardımcımız olsun

bendedee akşam sıkıntı oluyor hep ilaçlar yapıyor o yüzden hemen yatıyorum birde ignemi ben 6.30 vurunuyorum belirtilr olunca akşam olsunda günümü zehir etmesin diye
elfidam hadi inaşallah canım ya
çalışmasam bilgeme giderdim yakınız ya offf 5 dk yol hamile kalırsa hepinizin adına gidecegim söz
:KK19:

merhaba kızlar yabanım melisa çok tatluu yaa maşallah ona allah analı babalı büyütsün facede aymesinde bebişini gördüm zeynepsu çok şeker oda hayırlı ömürleri olsun inşallah
sidelyayı sormuşsunuz işleri çok yoğunmuş nete giremiyormuş bana msnden yazıyor kızlar bilgemcim ilaç kullanmakta zaman zaman insanın siinirlerini bozuyor heycanda var artık ondan bu bunalımın inşallah hayırlısı olur hakkında
ceylincim sonucun pozitif olur da ismin gibi güzel bi bebiş seninle olur
bende durumlar hepppp aynı eşime göre ben çok kafama takıyormuşum taktığım içinde olmuyormuşş illa tüplemi olcakmış falan filan geçen sefer dr.un yanında kendisi duydu söylenenleri hala bana bunları söylüyor ayrıca hep başka istekler içinde tutturmuş şimdi plazma tv alalım diyor ben istemiyorum ben çocuğum için para biriktirmek istiyorum ona defelarca anlatıyorum bizim önceliğimiz başka şeyler diye ama adam çocuuk ruhlu anlamıyr bende artık anne olmak istiyorum
bugünde bi arkdaştan duydum iki sevgili evlenmeden kız hamile kalmış çocuğuda dün aldırmışlar neymiş efendim oğlanın babası kızı istemiyormuş sebebe bakın sırf bunun için bi cana kıymak çok üzüldüm çok rabbim biizi imtihan etmesin

aşk melegim canım eşi dr yanında konuşmuyormu bak benim eşimde istemez gibi durur hiç birşey yapmaz ama ben randevu alırım hadi derim gelir başlarda ilgisiz di zamanla gerşey yanında bu komuyu hiç konuşma belli bir süre çocugu olan arkadaşlarınıza gidin ortamları görün eşin anlassın biraz senin çocuga düşkünlügünü biraz masum ol hırçın davranma

aşk meleği canım aman sıkma canını bence oda kafasını başka yönlere kaydırmayı düşünüyordur senin kadar oda üzüyordur ama bilirsin erkeklik gururları vardır zor biri durum

çook haklısın benim eşimde böyle idi çocuklu ailelerin yanında bulununca anladı..
önceden çok hırçındı...ilgilenmezdi...ama artık vitaminlerini bile ben söylemeden alıyor...
neredeyse beni gayretlendirecek...
benim eşimin sperm sayısı 4 milyon...
biz yaklaşık 3 aydır evicap
zinko
folbiol
ginseng kullanıyor..
önceden ilaçları yutturana kadar canım çıkardı..
şimdi ilaç bitince kendiliğinden gidip alıyor düzene bile soktu....
bide bu ay preseed kullanıyoruz...
ovülasyon testide aldık ama daha kullanamadım...

Son düzenleme:
çook haklısın benim eşimde böyle idi çocuklu ailelerin yanında bulununca anladı..
önceden çok hırçındı...ilgilenmezdi...ama artık vitaminlerini bile ben söylemeden alıyor...
neredeyse beni gayretlendirecek...
benim eşimin sperm sayısı 4 milyon...
biz yaklaşık 3 aydır evicap
zinko
folbiol
ginseng kullanıyor..
önceden ilaçları yutturana kadar canım çıkardı..
şimdi ilaç bitince kendiliğinden gidip alıyor düzene bile soktu....
bide bu ay preseed kullanıyoruz...
ovülasyon testide aldık ama daha kullanamadım...

canım senin ameliyat tarıhın nezaman 26 ağustosda oldu eşim bizimde sayı 8 milyondu bizde evicap ve keçi boynuzu kürü kullanıyoz benim eşimde ben demeden içer çok şükür ya

X