Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım biz test sonucunu alınca doktor bir ay sonra yenilememizi istemişti bizde bu ilaçları kullanıp 3 ay boyunca öyle gitmek istedik...
testi 1 sonuca göre belirlemek yanlış olur dedi...
kullanılan vitaminlerin yapılan kürlerin etkisi 72 günde kendini gösteriyor biliyorsun sperm hücreleri kendilerini 3 ayda yeniliyorlar....

arkadaşlar sperm arttırıcı çakrış otu kullanın derim dr bile öneriyor kaynamış suya 1 çay kaşıgı atın kaynatın akşamları yatarken bir bardak içsin

canım biz test sonucunu alınca doktor bir ay sonra yenilememizi istemişti bizde bu ilaçları kullanıp 3 ay boyunca öyle gitmek istedik...
testi 1 sonuca göre belirlemek yanlış olur dedi...
kullanılan vitaminlerin yapılan kürlerin etkisi 72 günde kendini gösteriyor biliyorsun sperm hücreleri kendilerini 3 ayda yeniliyorlar....

sende bir sorun yoksa bu çok güzel hemen tüp bebege geçinbelki buna gerek kalmaz ama8 milyonda iyi benim eşimin en son 15 milyon du şimdi ne oldu gerçi o zaman ilaç kulanmadı şimdi kullanıyor

tunamine ile biz aynı zamanlarda ve aynı şeyleri paylaşıyoruz bakalım canım inşallah artış görürüz

Kızlar ne kadar iyisiniz ne kadar anlayışlısınız yaa iyiki varsınız hepinizi çok seviyorummm.
Başım hala ağrıyor ama başa çıkabiliyorum uyudum kalktım 17.00 da iğnem var zaten o yüzden uyuyakalmak istemedim..

Elfida hoşgeldin nerelerdeydin özlettin vallaha kendini..
Tetkiklerin yapılıyor kısa zamanda bebeğinede kavuşursun umarım...
Şu tedavi olanlar grubuna artık katılın Belginimle az kaldı inanıyorum ..

Giz ben Kavaklıdere tüp bebek merkezine gidiyorum .. Bizim buraya biraz uzak biliyorsun ..
Ama dr'umdan çok memnunum o yüzden mesafe mühim değil artık, gerçi senin içinde uzak ama napalım yoldaşımm bu uğurda fizana bile gidebilir durumdayız..
Allah başka dert vermesin..
Her zamanda beklerim ayrıca evime çok sevinirim .. İkimiz hamile kalırsak artık yapacaklarımızı , yapmamız gerekenleri konuşuruz bol bol :))

Aşk meleğim bu erkekler anlaşılması zor insanlar..
Eşiminde içinin kan ağladığını biliyorum ama maşallah gururundan belli etmez hiç..
Ben ağlarım zırlarım ne var niye ağlıyorsun der..
Halbuki bana öyle bi bakar ki kıyamam der gibi.. Sonra sarılır ağlaşırız..
Allah'ım emeklerimizin karşılığını verirde bu gözyaşlarımız mutluluk gözyaşına döner...

Tunamine hoşgeldin.. Benim eşimin sperm sayısıda 4 milyon civarında ..
Biz aşılama yapmadan direk tüp bebeğe geçtik hatta mikroenjeksiyon desem daha doğru olur..

Son düzenleme:
Bende yarın patoloji sonucunu alacagım Su... umaırm temizdirde başlarım artıkın bende bebeğim için tam gaz tedaviye.... Kaçmış ki ne Bİlgem... ağlıyo mu bi köşede hormon bastı beni iyceneee diye acep :KK59:

Şaka bi yana da yok bi sıkıntısı dimi.. gecen okudum doldum ağladım biraz falan yazmış.. ama bi kaç gün gecmeid mi o mesajın üstünden.. hala mı canı sıkkın.. kıyamam :KK59:

Allah seni ne yapsın Elfidamm.. :))
İğnelerin Giz gibi akşamları mide bulantısı olarak etkisini gördüm ..
Giz'de akşam 6.5 vuruluyor bende 5'de tabi akşam bulanması normal çünkü iğneyi vurulduktan 1 saat kadar sonra başlıyor benim..
Giz'inde öyle...
Onun dışında hormonlarla mücadele ediyorum kızlar ..
Herşey yolunda yani..
:KK70:D

yeterim bende başta giremiyordum şimdi düzeldi
bilgem gelmişssin iyi aman dikkat et bende çankaya birlige gidiyorum sen herhalde sık gitmiyorsun kontrole ben 1gün durup bir gün çagırıyorlar cumada gidecegim yine hamiş kalırsak gider geliriz olsun sen kalırsanda gelirim yanına
ya ben 3 saattir mideyle ugraşıyorum biraz kahvaltıyı geç yaptık ekmegi fazla kaçırdım herhalde midem ekşiyor ya of ölecegim

AHH Ahh kızlar malesef benim eşim okdar duygusal değil benim ağlamama üzülüyor elbet ama oda benim gibi heveslenmiyo üzülmüyorr evet belkide kafasını dağıtıyor ama ilk tedavide de hep beni suçladı sen çok istedin sen beni zorladın direk daldık tedaviye gibi bana sözler söyledi yani suçlu ben oldum abisinin 3üzleri var onları sever onlarla ilgilenir bende tabi bunlarıda görür herkes biizm için konuşur sizde gidin tekrar diye ama geçiştirir onları sanırım cesareti yk ben aynı sıkıntıya beraber ağlamak istiyorum [/U]

aşk melegim canım kardeşim zor ne demeli ya ben ne diyorum yavaş yavaş alıştıracaksın mesela eşim sigara içiyor ben ilaç kullanıyrom tedavideyim direk bırak zıkkımı desem kavga ederiz . iç canım ben kendimi yıpratayım kardeşinin çocugu yeter bize diyorum şimdi azalttı o da şimdi benden çok istiyor biz hiç olmayacak düşüncesine kapılmadım .mesela ya bizim oglmuz olsanasıl olur nasıl baba olursun acaba diyorum hemen duygusallaşıyor tam gaza basıyorum o andada ben.

Günümü kutlayan arkadaşlarıma çoook teşekkür ediyorum...:KK16:
ne kadar mutlu oldum okuyunca...
zor ama çok keyifli bir meslek bizimkisi...
Allah utandırmasın...:78:

kızlar halay başı :KK64::KK19::KK66::KK74: diger opikten dilek arkadaşımız hamile 7 günde baktırmış deger 124 ya süper haydiiii :KK64::KK19::KK66::KK66: allah sonuna kadar

yeterim bende başta giremiyordum şimdi düzeldi
bilgem gelmişssin iyi aman dikkat et bende çankaya birlige gidiyorum sen herhalde sık gitmiyorsun kontrole ben 1gün durup bir gün çagırıyorlar cumada gidecegim yine hamiş kalırsak gider geliriz olsun sen kalırsanda gelirim yanına
ya ben 3 saattir mideyle ugraşıyorum biraz kahvaltıyı geç yaptık ekmegi fazla kaçırdım herhalde midem ekşiyor ya of ölecegim

Giz ben pzt günü kontrole gittiğimde 5 gün iğneleri yap cmt günü kontrole gel dedi dr'um..
Cmt gününden sonra yumoşlar iyice büyeyeceği için senin gibi bir gün durup bir gün gideceğim..
Zaten dr'um bana 100 ünite gibi az bir dozla başlattı..O yüzden cmt gününe kadar kontrol gerekmiyor fakat cmt'sinden sonra iyice büyüyeceği için artık kontroller sıklaşacak..
Bana kalırsa 6-7 gün daha kullandırsa iğneyi3-4 aralık gibi çatlatma iğnesini vururum gibime geliyor belkide daha erken .. İşte cmt günü kaç mm olmuş ona göre hesaplanır.. Şimdiden bişey söylemek zor..Ama yaklaştık gibime geliyor artık yaaa :)
Yavaş yavaş heyecan bastı ..

Hangi topikten yaa ben hatırlayamadım :)
Ama yinede kim olursa olsun çekeriz fark etmez yani...
Ayrıca 7. günde 124 ikiz olabilir :))
:KK64::KK64::KK64:
:KK74::KK74::KK74:

Son düzenleme:
X