Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bende cmt gününe kadar 5 iğne kullıp cmt günü 27 kasımda kontrolüm var .. Tahminen birazdaha uzatmış olsa iğneleri 3-4 aralık gibi benimde yumurtalar toplanır diye düşünüyorum .. Çünkü artık 12-13 tane iğne vurulmuş oluyorum o tarihe kadar ..
Bu benim tahminim elbette dr'um nasıl yapar ne der yada gidişat nasıl olur bilmiyorum ..
Hayırlı günde hayırlı zamanda olsun ..

Bu arada asıl Yeter Nerde ?
O hiç bizi yalnız bırakmazdı ...
Yeter seni çok özledik gel hadi kuzucummm :)))))

hadı canım hayırlısı aman kimsecikler ortalıkda yok sıkıldım

Son düzenleme:
aman da aman dünürümde boş içmiyor ben asla içemem eger evde hiçbir şey yoksa nohut haşlar kavurur leblebi gibi onu yerim

sanırım site normale dönmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

bu arada asıl yeter nerde ?
O hiç bizi yalnız bırakmazdı ...
Yeter seni çok özledik gel hadi kuzucummm :)))))

kuzum sorun vardı sayfaları takip edemiyordum
ama düzeldi geldim
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
her şey güzel olsun canım

kızlar ben araştırmaya devam ediyorum bulduklarımı sizlerle paylaşmakisterim
transferden önce ve sonra günlük bir dilim ananas iyi geliyormuş .yumurta toplama işleminde genelde agrı ve sancı oluyormuş korkmayınn yatıp dinlenin
birde transfer sonunda yine su gibi akıntı olurmuş bembeyaz korkmayın tutan arkadaşlar diyorlar

merhaba arkadaşlar...
bu sıralar topiğe gelemedim pek...
aslında arada uğruyorum ama sayfaları tam okuyamıyorum bile...
birde erken doğumla ilgili bir topik var orda öğreneceğim çok şey var...
orayı okumaya çalışıyorum...
taa baştan başladım 35 sayfa ancak okudum...
benim için çok yararlı şeyler var...
rabbim nasip ederse hepsini okumaya çalışacağım...
tabi başka araştırmalarımda var...
elimden geldiği kadar burayada uğramaya çalışırım ama sizler burayı boş bırakmayın...
burası benim ve çoğumuzun ilk göz ağrısı...
maşallah bu arada tedavide 3 arkadaş var...
uzun zamanadır bu heyacanı yaşamıyorduk....
inş hepside pozitif olur ve bayram ederiz...

kızlar yaa birde büyük eltim hastalandı...
tamamen pskolojik...
biz 4 elti aynı binada kalıyoruz pekte sorunumuz yok...
anlaşır gideriz...
ama bu eltim kafasında ufak tefek herşeyi biriktirmiş çoluk çocuk ,herkesin yaptığı herşey buna farklı gözüküyor....
hepsine takmış durumda....
birtek beni ve eşimi ayrı tutuyor...
3 gündür dr lardayız...
şimdide ilaçların etkisiyle devamlı uyuyor...
devamlı oraya gitmek zorunda da kalıyorum...
hayırlısıyla bir iyileşse işten kaçmıyorumda ben kafamı dinlemek istiyorum...

allah sabır versn canım sana ne demeli bilmem ama zor kolay olurmu hiç
valla bende araştırıp duruyorum hayırlısıyla 3 kişiyiz evet ceylin aralık 3 tebelli olacak bilbem ve bende ogün yada birgün önce yumurta toplama işlemi var bakalım

İnşallah iyilerdir

Ah bilgim olsada sana cevap ersem ama kusura bakma can cazım biliyosun ben daha çömezim:KK43:((

Seninde canım geçmiş bayramın mubarek olsun
Geçmiş olsun inşallah iyileşir ya boşver zayıflık önemli değil sağlıklı olsunda o yeter rabbim bizede nasıp etsin

çok sağol canım amin canım ben her zaman sizler içinde dua ediyorum rabbim bu mutluluğu herkese yaşatsın

kızlar sormak istediğim birşey var ben tüp bebek merkezine ön görüşme için gittim rahim filmi çektirdinizmi daha önceden dedi hayır dedim gerek yok ozaman dedi.sizce herkez çektirmelim anlamadımki.

canım tüpbebeğe geçiyosanız zaten gerek yok rahim filmi eşlerde kimde proplem var diye ilk araştırma esnasınnda oluyo bide aşılama olunacaksa. ama raporlu tüpbebek yapılacaksa isteniyo özel yaptıracaksanız istenmiyo diye biliyorum bende

çok geçmiş olsun bunlar bebeklerde normal şeyler aslında ama insan evham olur eminimki:KK43:

evet canım hasta ola ola düşe kalka büyüyecekler ama dertlerini söyleyemiyo anlatamıyo insan kandinden daha çok üzülüyo
canım geçmiş olsun havalar soguk biz zor dayanıyoruz valla benim için hemen kalk bir öpücük kondur yaramaza
çok sağol canım kondurdum bile canım

canlarım hepinize tekrar tekrar çok sağolun inşallah en kısa zamanda hepiniz koca göbüşli birer hamiş olursunuzzzzz

fadikcim geçmiş olsun canım sende haklısın tabi geçerde biran önce sende rahatlarsın canım

yabanım kızın çok tatlı tu tut tu maşallah melisamıza şapkasını yerim ben onun tekrar tebrik ederim ve allah analı babalı büyütsün dilerim darsısı burdaki diğer arkadaşlarımızaaaaa

casper sen konuşuyor ben arkadan amin ya allah hayırlısını versin ama bu sefer gelecek benim herhalde 2011 3 kişi olacagız diger arkadaşlarıda tabi düşünüyor dua ediyorum tutarsa 100 ayetel kürsü okuyacagım bu benim dilegim yardımlaşa okuruz artık herkes için ama ilk önce ceylinimiz için

Bende okurum geçenlerde de okuduk zaten ...
Hayırlısıyla kavuşalım yavrularımıza ...

haaa bu arada hani doğumdan önce usgde radyolog çenesi uzun demişti,bende moralim bozulduğu için size yazmıştım bebişimizin çenesi filan uzun değil:)resmini ekleyeyim alıntı yapmayın sileyim yeniden tanıdık filan biri görür hiç hoş

yabanım maşallah kızına..
Allah analı babalı büyütsün..
korkma yalnızken daha rahat edersin aslında..
Bişeycik olmaz melisa'na yaparsın sen..

merhaba kızlar
güzel dilekleriniz için hepinizden rabbim razı olsun
hakkımızda herşeyin hayırlısı inşallah :emir_bebek:

cumartesi transferim vardı tek embriyocuk konuldu, embriyom blastosist 'ti şu an dinlenmedeyim karnımın alt bölgesinde ağrılarım var,oofff günler nasıl geçecek bilmiyorum 2 aralık test günüm inşallah rabbim sonunda yüzümüzü güldürür :KK31:

bilgem,giz rabbimin izniyle hepimiz tedavilerimizden olumlu sonuçlar alacağız
olmazsada fazla üzülmek yok rabbim sağlık versin yeterki hayırlısı ne ise öyle olsun

ben arada uğrarım kızlar,hoşçakalın:KK3:

Ceylinim Allah bu kez nasip etsin inş..
hayırlı güzel haberini almak nasip olsun..
sürekli yatma gez dolaş evde hareket et biraz rahimde kan dolaşımı olsun..
katı yeme çorba falan ye.. çok ekmek yeme..
kabız olursan zorlama..
dualarım seninle canım..
Allah yüzünüzü güldürsün..

X