Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ben diger topiktede yazışıyorum 2010 tüp bebek olan bölüm ben 225 le başladım benim rezerve azaldıgı için inşallah saglıklı çok yumurtan gelişir canım ya yorucu oluyor valla transferden sonra annemde kalacagım 3 gün ama nasıl olur dur bakalım eşimsin yapamam ki ya hayırlısı

ben diger topiktede yazışıyorum 2010 tüp bebek olan bölüm ben 225 le başladım benim rezerve azaldıgı için inşallah saglıklı çok yumurtan gelişir canım ya yorucu oluyor valla transferden sonra annemde kalacagım 3 gün ama nasıl olur dur bakalım eşimsin yapamam ki ya hayırlısı

Benimde transferden sonra ne yapacağım muallak...
Temizlik gibi ağır işlerden uzak durmak lazım .. 3 gün yemek ve lavabo dışında kalkmayıp, 3.güden sonra sadece evin içinde hafif hafif dolaşmaya ve çorba gibi yormayacak yemekler yapamaya izin var...
Benim evde 6. kat ..
Orayı çıkmak bile ayrı bir mesele..
Allah yardımcımız olsun bi şekilde geçireceğiz o günleri..
İnşallah senin yumurta toplama ve transferinde güzel geçer..
Aynı zamana denk gelmesi güzel oldu...
Birbirimize destek olmak bakımından :)))

canım ne yemegi ne lavabosu 3 gün tuvalet ihtiyacı dışında kalkmak yok eşim üç gün perişan olacak ama ne yapayım eşim annemlere gelmiyor sorunları varda ama ben orda kalacagım 4 gün eve geçerim eşim gelse annemlere 7 gün kalırım orası benim evden rahat evde annem babam kardeşim ablam işte onlar çıldırıyor zaten tutsun diye canlarım benim senin kayınvalidenler varya akıllı

kızlar size mesaj yazıyorum ama okuyabiliryormusunuz bilmiyorum
ben hiç bir ey okuyamıyorum
inşşşşş her kes iyiydir

Görümcemde hamile Giz unuttun mu hangimize yetişsin .. Onunda kontrolleri olacak benim transferim esnasında ve kayınvalidem onun diğer 2 çocuklada ilgilenmesi lazım .. Zaten şuan çalışıyor ve birine kayınvalidem bakıyor... Bakalım kayınvalidem ne yapar eder ilgilenir ama ondan yana umutluyum..

Puffff....
ben transfer gününe gelebilirsem hiç kimse olamayacak yanımda...
bende napayım evde yatarım 3 gün.. ev ölecek dğeil ya pisliğinden.. misafir gelecek olursa ( ki cok misafirimizde olmaz habersiz zaten ) kabul etmeyiz falan.... di mi... siz öyle konuşunca aklıma takıldı ben napıcam diye de... kendi kendime tv falan izlerim evde 3 gün napayım... zaten 7 yada 10 gün rapor alırım...sonra başlaırm işe... evdede gecmez ki vakit boş boş.. b

Puffff....
ben transfer gününe gelebilirsem hiç kimse olamayacak yanımda...
bende napayım evde yatarım 3 gün.. ev ölecek dğeil ya pisliğinden.. misafir gelecek olursa ( ki cok misafirimizde olmaz habersiz zaten ) kabul etmeyiz falan.... di mi... siz öyle konuşunca aklıma takıldı ben napıcam diye de... kendi kendime tv falan izlerim evde 3 gün napayım... zaten 7 yada 10 gün rapor alırım...sonra başlaırm işe... evdede gecmez ki vakit boş boş.. b

Aslında tüm tüp bebek yaptıran kadınlar , tedavi sürecinden çok bekleme sürecinin zor olduğunu söylüyor..
Ben 12. günde kan tahlili yaptıracağım tabi o günleri allah'ın izni ile görürsek..
İdrar tahlili yaptırıp pişman olan çok var çünkü ne gatif çıkıyor ilaçları bırakıyor kendini harap ediyor birinin zoruyla kan tetkiki yapıyor ve hamile çıkıyor..
O yüzden en güzel kan tetkiki..

valla ben dayanamam 7 günümde yaparım agrı ve sızı olmazsa genelde tutar diyorlar eger agrım olmazsa yaptırırım 3 gün çabuk geçer annemlerde zaten
bilgem kayyınvalideninde işi zor ne yapsın yazık ya ama unutma hiç yoktan eşin yemegi ni orda yer sanada bir tabak getirir degilmi ya

tabiki bende 12 gün sabretmeyi düşünüyrum Bilgecim...
umutla beklemek hayal kırıklığından daha güzel çünkü...
ama pozitifi nasip ederse RABBİM idrar testinde çift çizgiyi görmek istiyorum sırf fentezi olsun diye :KK60:

elfidacanım ama ilaçlardan dolayı idrar testinde çift çizgi ihtimali yüksek degilmi ya yoksa bende yaparım valla hemde 7 günde

bilmem öyle bir ihtimalde mi varmış..
ben bilmmem ki.. ben evlendiğimiz ilk ay yaptım idrar testi.. başkada bilmiyorum valla..
ben kada cıktıktan sonra yapcam evde kendim idrar testini... sırf ondada pozitifi göriim diye..:)

Elfida ben o kadar çok negatif gördüm ki gebelik testinde 3 kere falan da kan testinde gördüm..
O çift çizgiyi görmek benim içinde büyük fantazi.
Hamile kaldığımı öğrenince hemen gidip bir gebelik testi alıp bakıcam... Ve o çift çizgiyi görmek istiyorum nasıl bişeymiş yaaa???
Saklarım ben birde onu hatıra olarak:KK70:
Rabbim nasip etsede görsek o günleri hayırlısı ile ..

kızlar bugün giremedim iş güçle uğraştım yarın kayınvalidemler geliyo off ya özgürlük bitiyo alışmıştık rahatlığa .bugün troit ilacıma başladım hadi hayırlısı bakalım sizler nasılsınız bacılarım

günaydın kızlar güzel bir gün olur inşallah istanbulda hava kapalı geceden çok yağmur yağdı heran tekrar yapcak gibi sizlerde nasıl havalar belgincim hadi bismillah de başla ilaca inşallah değerlerin normale düşerde sende tedavine başlarsın
bilgemmm nasılsın şeker başının ağrısı geçtimi kızlar kan testi için 7.gün çok erken bence en sağlıklısı 10.gün yapılmalı sizlerde o günlere erişinde hep beraber kutlama yapalım :KK74::KK74::KK74:

günaydınlar bayanlar
bu arada dün hep tüpcüler :KK52::KK52::KK52::KK52:(yanlış anlamayın canım arkadaşlarım)konuşmus elfida giz bilgem bune ya siteyi esir almışlar olmuyor yani

Günaydın kızlar..
Aşk meleğim başımın ağrısı uyuyup uyanınca geçti çok şükür..
Bende 10.günden aşağı yaptırmam diye düşünüyorum..

Su şekerim tüpçüler dün siteyi esir aldı napalım konuşup fikir alışverişi yapmak lazım ee birde heyecan var sona yakşalıyoruz artık :)
Hepiniz kocaman öpüldünüzzzzzzz:KK70:D

bırakmam siteyi size tekde olsam bayrağı sonuna kadar sallıyacağım En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
şaka bir tarafa İnşallah canım rabbim hepinizin emeklerini boşa çıkarmasın

öpücükleri aldık

X