Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selam arkadaşlar nasılsınız?özledim ya sizleri ama bebek olduğu için giremiyorum hiç.40ı çıkına kadar giremem sanırım:KK43:valla hamile olduğum günleri arıyorum sorumluluk çok zormuş.psikolojim çok bozuldu her gün birileri gelsin istiyorum, annem babam hacdalar onlarıda özledim hepsi bir araya geldi.sütümde bazen geliyor bazen kesiliyor melisanın karnı doymuyor anlayacağınız bebek büyütmek zormuş.

Ay canım benim allah analı babalı büyütsün biraz sabret 40 çıksın düzene girer sütün için bol bol meyve suyu iç ve bulgun çorbası yaparlarmış eskiler acayıp süt yapıyomuş bu bile güzel bir duygu bu arada melisa seni bekliyoruz yazısını değiştir da melisamız geldi diye yaz kocaman

canım evet anlıyorum seni kardeşimde öyle aglayıp duruyor ama herkesin bir hayatı var hergün beraber olunmuyor lohusalık dönemi zor allahtan kayınvalidem var şimdi orda kalıyor düzelsin yazık aynı senin gibi( kardeşim eltim tekrar haturlatıyım) sütüne dikkat et üzüntüye gelmez ona göre

allah sana yaramaz bir tane oglan çocugu versin tam kara böcük olsun banada kız versinde dünür olalaım ))))))))

allah sana yaramaz bir tane oglan çocugu versin tam kara böcük olsun banada kız versinde dünür olalaım ))))))))

düşünmem lazım kızın güzel olursa belki benim oğluşum yakışıklı olur babasına çekerse :::)))))ama bende fena kaynana olur sana söyliyim

haaa bu arada hani doğumdan önce usgde radyolog çenesi uzun demişti,bende moralim bozulduğu için size yazmıştım bebişimizin çenesi filan uzun değil:)resmini ekleyeyim alıntı yapmayın sileyim yeniden tanıdık filan biri görür hiç hoş olmaz.http://img210.imageshack.us/img210/6296/sam1182.jpg

Aman doktorlar neler söylüya neler ama bebşin maşallah supanallah çok tatlı ya allah analı babalı büyütsün

Kızlar tartışmayın gaz sancısı bağırsaklardan dışarı çıkmadığı için gaz sancısıdr.. Sorun bu zaten :)
Giz ben Lucrinlere ilk başladığımda bir gece durdum bir gece istiğfar ettim... İnanılmaz miğdem bulanıyordu.. 6. iğneden sonra alıştım biraz ..
Bende 48 kilodan 49.5 olmuşummm :)
Dr'um sevindin mi dedi? Bende evet sevindim dedim..
Hemşirede ilk defa kilo aldığı için sevinen gördüm dedi :KK70:DD
İlaç ve iğnelerden olabilir birde kan yapsın diye bol bol pekmez yedim o yüzden de olabilir...
Giz sen tam olarak hangi ilçaları kullanıyorsun ? Birde ne kadardır kulanıyorsun kaç gün oldu..
Yazmıştın ama zahmet olmazsa bir daha yazar mısın ?

Kızlar tartışmayın gaz sancısı bağırsaklardan dışarı çıkmadığı için gaz sancısıdr.. Sorun bu zaten :)
Giz ben Lucrinlere ilk başladığımda bir gece durdum bir gece istiğfar ettim... İnanılmaz miğdem bulanıyordu.. 6. iğneden sonra alıştım biraz ..
Bende 48 kilodan 49.5 olmuşummm :)
Dr'um sevindin mi dedi? Bende evet sevindim dedim..
Hemşirede ilk defa kilo aldığı için sevinen gördüm dedi :KK70:DD
İlaç ve iğnelerden olabilir birde kan yapsın diye bol bol pekmez yedim o yüzden de olabilir...
Giz sen tam olarak hangi ilçaları kullanıyorsun ? Birde ne kadardır kulanıyorsun kaç gün oldu..
Yazmıştın ama zahmet olmazsa bir daha yazar mısın ?

canım ne zahmeti ben fostimon 225 ve lucrin kullanıyorum ikidide göbekten hergün bugün 5 ignem bulantı iki gündür akşamları

canım ne zahmeti ben fostimon 225 ve lucrin kullanıyorum ikidide göbekten hergün bugün 5 ignem bulantı iki gündür akşamları

Anladım Lucrinler aynı..
Senin Fostimon ile benim Pregonda aynı görevi yapıyor yumurta geliştirici ..
Giz hemen hemen yakın zamanlarda yumoşlarımız toplanabilir :)

Anladım Lucrinler aynı..
Senin Fostimon ile benim Pregonda aynı görevi yapıyor yumurta geliştirici ..
Giz hemen hemen yakın zamanlarda yumoşlarımız toplanabilir :)
doktor bana cuma gittigimde 12 gün sonra toplanır demişti tahminen oda aralık 3 gibi olur ya ne güzel inşallah tutarda 2011 e kuzularımızla gireriz

X