Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkese slm geçmiş bayramınız kutlu olsun kızlar

gerçi ben pek bişi anlamadım bayramdan öyküm bir kabız oldu sonra ishal ateş sürekli acil doktor ilaç vs enfeksiyon kapmış ve ayrıca dişlerde başlıyo üstüste geldi kaç gecedir ilk defa dün gece biraz rahattık ve biraz uyuduk oda kızımı kontrol etmek için her yarım saate saat kurarak uyudum uyuma denirse tabi zayıfladı kzızım neyse iyi olsunda geri toparlarızz inşallah

umarım herkes iyidir sonra görüşürüz geçmişede bakamıyorum kendize iyi bakımn kızlar

günaydın lar efendim nasıl gidiyor bakalım yarın tekrar randevu var bakalım nasıl olmuş yumoşlar

İnşallah iyilerdir

Günaydınlar ....
Giz inşallah yumoşlar iyi durumdadır...Bize haber verirsin artık :)
Kızlar benim size sormak istediğim bişey var?
Dün artık pregonada başladım biliyorsunuz dr'um 100 inite başlattı..
Başka topiklerde gördüğüm kadarıyla 225 ünite kullananlar bile var...
Bende neden bu kadar az doz başlattı...
Pco yok bende yumurta rezervimde iyi durumda çok yumurta oluşacağı ihtimali ile az dozda başlatmış olabilir mi ohss olmamak için...??

Ah bilgim olsada sana cevap ersem ama kusura bakma can cazım biliyosun ben daha çömezim:KK43:((

herkese slm geçmiş bayramınız kutlu olsun kızlar

gerçi ben pek bişi anlamadım bayramdan öyküm bir kabız oldu sonra ishal ateş sürekli acil doktor ilaç vs enfeksiyon kapmış ve ayrıca dişlerde başlıyo üstüste geldi kaç gecedir ilk defa dün gece biraz rahattık ve biraz uyuduk oda kızımı kontrol etmek için her yarım saate saat kurarak uyudum uyuma denirse tabi zayıfladı kzızım neyse iyi olsunda geri toparlarızz inşallah

umarım herkes iyidir sonra görüşürüz geçmişede bakamıyorum kendize iyi bakımn kızlar

Seninde canım geçmiş bayramın mubarek olsun
Geçmiş olsun inşallah iyileşir ya boşver zayıflık önemli değil sağlıklı olsunda o yeter rabbim bizede nasıp etsin

kızlar sormak istediğim birşey var ben tüp bebek merkezine ön görüşme için gittim rahim filmi çektirdinizmi daha önceden dedi hayır dedim gerek yok ozaman dedi.sizce herkez çektirmelim anlamadımki.

kızlar sormak istediğim birşey var ben tüp bebek merkezine ön görüşme için gittim rahim filmi çektirdinizmi daha önceden dedi hayır dedim gerek yok ozaman dedi.sizce herkez çektirmelim anlamadımki.

yanlış bilgilendirmek istemem ama tüp bebek te bu önemli degil aşılama olsa önemli ben araştırıyım geliyorum

canım duruma göre degişiyormuş dr bunu gerek görürse daha sonraki günlerde yaptırıyormuş dr na güven için rahat olsun

canım geçmiş olsun havalar soguk biz zor dayanıyoruz valla benim için hemen kalk bir öpücük kondur yaramaza

bak çok kişi forma girmiyo sinirleniyorum bayanlar nerelerdesiniz gelinde sohbet edelim
yeter ,fadik aşk meleği belgin bilgem nermin
daha aklıma gelmiyo

Son düzenleme:
kızlar dün kardeşimin yaramaz geldi daha 5 günlü öyle bir şeker tatlı ki maşallah eşimle işimizi 20 dk erkenden bitirdik eve koştuk eşimi başından alamadım yiyecekti ya gitmesin diye dua etti resmen çok güzel di ya bizler yaşarız inşallah

kızlar dün kardeşimin yaramaz geldi daha 5 günlü öyle bir şeker tatlı ki maşallah eşimle işimizi 20 dk erkenden bitirdik eve koştuk eşimi başından alamadım yiyecekti ya gitmesin diye dua etti resmen çok güzel di ya bizler yaşarız inşallah

Amin canım bizde dün yeni doğum yapan bir arkadaşımız vardı ona gitti çok güzel kokuyo ya

bilgem hoş geldin canım nerelerdesin gelmeseydin niye zahmet ettin

Giz inşallah bu duyguyu hepimiz tadarız...
Bende dün akşam o kadar dolmuşum ki sonunda ağladım.. Allah'ın gücüne gitmesin , yoruldum diye sitem etmek istemiyorum ama korkuyorum ..
Maddi manevi herşekilde zorlayıcı bir süreç üstüne birde ya olmazsa olunca panik yaşıyor insan...
Benim içimde hep olacak diye geçiyordu ama dün nedense artık koyverdim ağladım rahatladım.
Dışarıdaki insanlara çok basit geliyor, amannn 2 iğne bir kaç hap kullanıyor ara sırada dr'a gidiyor ne var bunda?
Hiç öyle değil...
Psikolojim bazen çok yıpranıyor..,Allah'ım sabır versin bizlere...

Beyazpembe aşılama için gerekli fakat tüp bebek için gerekli değil..
Zaten tüp bebek tüpleri kapalı olan kadınların tedavisi için ortaya çıkmış ve o yüzden adı tüp bebek olmuş..
Yani tüpün kapalı bile olsa tüp bebek bu önemli değil..
Ama bu merak istersen yaptır ..
Ben yaptırdım ikiside açıkmış.. Ne oldu işime yaradımı hayır !
Sadece açık olduğunu öğrendim ..

Amin canım bizde dün yeni doğum yapan bir arkadaşımız vardı ona gitti çok güzel kokuyo ya

bilgem hoş geldin canım nerelerdesin gelmeseydin niye zahmet ettin

Su hiç sorma dün gece hiç uyumadım , iğneler biraz rahatsız etmeye başladı.. Bunada şükür elbette..
Gaz sancısı kabızlık çekiyorum söylemesi ayıp ..
Bugün 10'da yataktan zor kalktım .. Folik asit içiyorum kahvaltı yapmam lazımdı o yüzden yoksa yatacaktım yani...
Hayırlısı ile bi cmt günü gelsede kontrole gitsem ne var ne yok merak ediyorum :)

Bende dün akşam o kadar dolmuşum ki sonunda ağladım.. Allah'ın gücüne gitmesin , yoruldum diye sitem etmek istemiyorum ama korkuyorum ..
Maddi manevi herşekilde zorlayıcı bir süreç üstüne birde ya olmazsa olunca panik yaşıyor insan...
Benim içimde hep olacak diye geçiyordu ama dün nedense artık koyverdim ağladım rahatladım.
Dışarıdaki insanlara çok basit geliyor, amannn 2 iğne bir kaç hap kullanıyor ara sırada dr'a gidiyor ne var bunda?
Hiç öyle değil...

Zaten tüp bebek tüpleri kapalı olan kadınların tedavisi için ortaya çıkmış ve o yüzden adı tüp bebek olmuş..

canım ya bunlar inşallah sevinç gözyaşlarına dönüşür üzülme lütfen dişardan herkese basıt gelir ama çeken bilir unutma aman boşver insanları sen hayırlısıyla sonucun güzel olsun öyle dua edelim

Hiç öyle değil...

bilgem agla açlırsın bende onlar gidince agldım battaniye ye yatırmış kardeşim kokladım durdum valla çok zor yaradanım duysun sesimizi ailem çırpınıyor valla kardeşim annem babam özellikle çocuga hasret kaldık diyor .

Su hiç sorma dün gece hiç uyumadım , iğneler biraz rahatsız etmeye başladı.. Bunada şükür elbette..
Gaz sancısı kabızlık çekiyorum söylemesi ayıp ..
Bugün 10'da yataktan zor kalktım .. Folik asit içiyorum kahvaltı yapmam lazımdı o yüzden yoksa yatacaktım yani...
Hayırlısı ile bi cmt günü gelsede kontrole gitsem ne var ne yok merak ediyorum :)

Kız bırak gitsin tutma gazı eşin yapancı değil ya zor bir durum tabi kolay olurmu okadar iğne hadı yatta biraz dinlen ama fazla uyuma sıkılırız biz cumartesi günü giz ve senden güzel haberler bekliyoruz inşallah canım

bilgem igneler bende tam tersi kabızlık yapmıyor agrı sancı hiçbirşeysadece akşam üzeri tokluk hissediyorum bulantı başka sorun yok 8 kalkıyorum yarın 6.30 da dr randevusu işten önce mecbur

selam arkadaşlar nasılsınız?özledim ya sizleri ama bebek olduğu için giremiyorum hiç.40ı çıkına kadar giremem sanırım:KK43:valla hamile olduğum günleri arıyorum sorumluluk çok zormuş.psikolojim çok bozuldu her gün birileri gelsin istiyorum, annem babam hacdalar onlarıda özledim hepsi bir araya geldi.sütümde bazen geliyor bazen kesiliyor melisanın karnı doymuyor anlayacağınız bebek büyütmek zormuş.

su bir alemsin bırak gitsin diyor ya ayıp kız ben hayatta yapamam başka odamı yok rahatsızım der gider odaya allah iyiligini versin emi

X