Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bayram tatilinden akşam üzeri döndük. herkesin geçmiş bayramını kutluyorum. tüm tedavide olanlara kolay gelsin. herkes için dua ediyorum.
bayramın 1. günü doğum günümdü, hem de adet olma tarihimdi. çok az bir umut da olsa belki o gün 3 bayram birden kutlarım dedim ama malesef yine olmadı ve benim normal olma yönündeki ümitlerim artık bitti.ben de tedavi için yaz tatilini bekliyorum artık.

günaydın kızlar tatil bitti geldik işe herşey bıraktığımız gibi aynı devam yeni kk da bişiler eksik sANKİ mesajlarımızın tarihini göremiyoorum ben tüm teDavide olanlara allah yardım etsin ceylincim inşallah sende 12.gün sonunda mutlu haberi alırsın bilgem,gizi tüm arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun
hasta hasta döndüm tatilden inşallah biran önce iyileşirim öksürük bunaltıyor beni güzel bir gün geçirmek dileğiyle

Günaydın hepimize...
Sömestr tatili bitmiş çocuklar gibiyim...
Özlemişim işimi,masamı....
herkes iyidir umarım güzel bi bayram ertesi

günaydn canlarım biz akşam döndük evimizze güzeldi yaaa tatil neden bittiki ama napalım sağlık olsun .troit için yarın bi dahiliyeciğe gideceğim bakalım ne zaman düşerse o zaman başlayacağız tedaviye öpüyorum sizleri geçmişe bir bakayım..

kocaman kucak dolusu sevgi kızlar bugün dr gittim kısa protokol uygulandı ilaçlarıma akşam saat 8 de başlıyorum ilk igneme yani ay sevinçliyim kızlar sormayın bana fostimon 150 ve 75 verdi birde lucrin bundan sonramı gonal e başlanacak ya dr 12 gün sonra yumurtaları toplamaya başlarız dedi sanki hamiş kalmış gibiyim ya sormayın sevincimi eşimde öyle bakalım

SU canım özledim senide bu arada hg din bilgem hadi bakalım
canım dualarım seninle hayırlı olsun tedavin
selam kızlar :KK3:
bayramınız nasıl geçiyor
ben pek bayramdan birşy anlamadım sürekli evdeydim bu seferki tedavimde çok ağrım oldu opudan sonra bugün biraz iyiyim şükür :KK34:
kızlar nasipse yarın transferim var 3. günü embriyolog aradı embriyoların gidişatı iyi dr blast'a bırakmış şansımız biraz daha arttı inşallah öylede devam eder
sizlerden dua istiyorum canlar bir kere bile aklınızdan geçirseniz yeter :KK31:

gizcim tedavin hayırlı olsun canım
rabbim emeğini boşa çıkarmasın inşallah :KK49:

yabangül doğum yapmış demekki
rabbim analı bablı büyütür inşallah
bizlerede bu duyguları yaşamak nasip olsun :emir_bebek:
hadi bakalım canım dualaım seninle
Merhaba kızlar ..
Ceylin bende senin için dua edeceğim ve inanıyorum ki 12 gün sonra burada halay çekeceğiz senin için..
Giz sende tedaviye başlamışsın çok sevindim hayırlı uğurlu olsun.. Umarım güzel bir şekilde sonuca varırız hepimiz..
Yalnız Lucrin uzun protokolde kullanılmıyor muydu? Benim uzun protokol ve ben kullanıyorum şuan :)

Kızlar bende son durum Lucrin iğneme başladım biliyorsunuz ...
Gayet güzel gidiyor fakat deride kaşıntı yaptı bende ama olsun bu kadarına bile şükür...
Ginera bitti İğnelerinde tam yarısındayım 1 hafta sonra iğnelerde bitecek ve pregona başlayacağım ...
Benden bu kadar ...
Hepinizi kocamannnn öpüyorum...

Bende yeni KK'yı çok yabancıladım...
Yazdığımız mesajlara nerden giriyoruz bilen var mı?
Taaa en baştan erkek infertiltisi bölümünden bulup giriyorum :KK43:(

canım arkadaşım hayırlısı olsun

yaa ben hç beğenmedim bu yeni halini sitenin lütfen eski haline getirsinler

Günaydın kızlar hepiniz hoşgeldiniz..
Tatilinizde güzel geçmiştir umarım..
Belginnnn canımm inş hayırlı zamanda başlarsın..
Kızlar bende bu sabah kan ve ultrason tetkikim vardı kliniğe gittim..
Pregona başlamamda hiçbir sakınca yokmuş, dr ultrason sonucunu gayet güzel buldu..
Şimdi 5 gün boyunca Lucrin ve pregonu birlikte kullanıp cumartesi kontrole gideceğim..
Yalnız Lucrin'in dozu düştü tabi..
İnşş cumartesi ki kontrolümde de sorun çıkmaz...
Benden bu kadar canlarımmm :)

kocaman kucak dolusu sevgi kızlar bugün dr gittim kısa protokol uygulandı ilaçlarıma akşam saat 8 de başlıyorum ilk igneme yani ay sevinçliyim kızlar sormayın bana fostimon 150 ve 75 verdi birde lucrin bundan sonramı gonal e başlanacak ya dr 12 gün sonra yumurtaları toplamaya başlarız dedi sanki hamiş kalmış gibiyim ya sormayın sevincimi eşimde öyle bakalım

SU canım özledim senide bu arada hg din bilgem hadi bakalım
hayırlısı olsun canım herşey yolunda gitsin önüne hiçbir engel çıkmadan bebişine kavuşursun inşallahhh

Günaydın kızlar hepiniz hoşgeldiniz..
Tatilinizde güzel geçmiştir umarım..
Belginnnn canımm inş hayırlı zamanda başlarsın..
Kızlar bende bu sabah kan ve ultrason tetkikim vardı kliniğe gittim..
Pregona başlamamda hiçbir sakınca yokmuş, dr ultrason sonucunu gayet güzel buldu..
Şimdi 5 gün boyunca Lucrin ve pregonu birlikte kullanıp cumartesi kontrole gideceğim..
Yalnız Lucrin'in dozu düştü tabi..
İnşş cumartesi ki kontrolümde de sorun çıkmaz...
Benden bu kadar canlarımmm :)

hakkında hayırlısı olsun canım sağol ewet hayırlısı ne zamansa o zaman başlayacağız

hoşgeldin canım hadı bakalım tedavin iyi geçer inşallah bizde seni öpüyoruz

Bilgemmmmm hadı hayırlı haberlerini bekliyoruz

ya bu arada ne uyuz bir sayfa yaptılar ya kafam döndü

Son düzenleme:
merhaba kızlar hepinize hayırlı haberlerle dolu bi hafta diliyorum
bilgem ve giz tedaviniz hayırlı olsun rabbim tedavinizi kolay bişekilde ve mutlu sonla geçirmenizi nasip etsin
ceylin naz transferin hayırlı olsun bebişin seni bırakmasın

günaydın fıstıklar bende geldim dr gitiim sabah yumoşlar büyüyor aynı doz devam dedi anlamadım ya soramadımda gonal yok bende fostimon var .kızlar şaşıracaksınız ama ilaçlar benim merkezde ucuz depo fiyatına dışardan tanıdıktan aldım bugün bir baktım 80 lira fark var merkezden alacagım artık hayırlısı az kaldı

X