Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar başımdan bir olay geçti dün anladımki kardeş abla hepsi boş öyle biran geliyorki onlarda kopma derecesine geliyor kimse onlarla kendini avutmasın yani yegenlerle bir anda siliyorlar seni

sadece anne ve baba şimdi daha çok ister oldum çocugu o bana yoldaş olacak

Giz fostimonda gonalf le aynı görevi görüyor..
Senin doktorunda fostimonu tercih etmiş..
bende onu kullandım..
diğerlerine göre fiyatı çok çok uygun..

yatmaya alıştı herkes eller çalışmıyor benim gibi 6 da kalkmadılar ya

Kız bende 7 de kalktım senden kalır yanım yok yanı bizim tembel bacılar nerelerdesiniz

Yok canım herkes birolmuyor benim bir ablam bir ağbim var onlar benim herşeyim

Son düzenleme:
selam kızlar..
site değişmiş çok karışık geliyor henüz daha..
umarım hepinizin bayramı da tatili de güzel geçmiştir..
tedavide olanların Allah gönlüne göre versin yavrularına kavuşsunlar inş..

Amin canım aman neler çekiyoz biz bu siteden neden değiştirrlerse hiç birşeyi anlamıyoz

içim rahatladı evet uygun fiyatı ben 75 ligi 22 ye 150 yi 44 lucrin ise 110 a aldım yani eger gonal olsa iki katı ama deger inşallah kaç kutu kullandın ben şimdilik 1000 kullandım tabi lucrinde

kızlar grip için antipiyotik kullanıcam buay içinde umutlarım yok oldu yani zaten bayramdı tatildi derken adamın yüzünü unuttuk kısmet bidaki aylara

stres yapma yapma hayırlısı bak bizzlere nasıl koşturuyoruz ikigünde bir dr a gidiyorum garantisi varmı yok ama inancımı kaybettmedim burdan haykıracagım inşallah kızlar hamileyimmmmm diye benden demesi aralıkta 3 hamiş haberi var isim yok bugünden sayın inşallah deyin de kabul olsunn ))))))).......

hu hu güzeller tatile alıştınız galiba gerçek hayata dönemiyorsunuz sanırım

İnşallah rabbim emeklerimziin karşılığını verir ..
Bende cmt kontrolüm var puregona devamda diyebilir tamam yumoşlar olmuş artık da diyebilir..
Başka kullanacağımiğne kalmadı zaten pregondan sonra bir aksilik çıkmazsa yumoşlar toplanacak..
Allah'm hepimize sabır ve dayanma gücü ver..
Sen herşeyin hayırlısını bilirsin ...
Amin..

merhaba kızlar
güzel dilekleriniz için hepinizden rabbim razı olsun
hakkımızda herşeyin hayırlısı inşallah

cumartesi transferim vardı tek embriyocuk konuldu, embriyom blastosist 'ti şu an dinlenmedeyim karnımın alt bölgesinde ağrılarım var,oofff günler nasıl geçecek bilmiyorum 2 aralık test günüm inşallah rabbim sonunda yüzümüzü güldürür

bilgem,giz rabbimin izniyle hepimiz tedavilerimizden olumlu sonuçlar alacağız
olmazsada fazla üzülmek yok rabbim sağlık versin yeterki hayırlısı ne ise öyle olsun

ben arada uğrarım kızlar,hoşçakalın

inşallah hayırlara vesile olur az kalmış şurda ne kaldı 10 gün geçecek güzel haber vereceksin hanişlerdeen biri sensin inşallahhhhhhhhhhh

Ceylin dularım seninle.. İnşallah 9 ay boyunca yavrun sana tutunur ve 9 ayın sonunda sağlıcakla alırsın kucağına ..
2 aralığı sabırsızlıkla bekliyorum.. Burada güzel haberine hep birlikte sevineceğiz inşallah..
Bizlere umut olur...
Topiğimizde uzun zamandır ilk defa 12 günü sayıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

günaydınlar bayanlar nasılsınız
Hadı bayanlar güzel haberler bekliyoruz bu arda sitelya hiç girmiyo dimi canım ya nerelerdeyse

Günaydınlar ....
Giz inşallah yumoşlar iyi durumdadır...Bize haber verirsin artık :)
Kızlar benim size sormak istediğim bişey var?
Dün artık pregonada başladım biliyorsunuz dr'um 100 inite başlattı..
Başka topiklerde gördüğüm kadarıyla 225 ünite kullananlar bile var...
Bende neden bu kadar az doz başlattı...
Pco yok bende yumurta rezervimde iyi durumda çok yumurta oluşacağı ihtimali ile az dozda başlatmış olabilir mi ohss olmamak için...??

günaydınlar bayanlar nasılsınız
Hadı bayanlar güzel haberler bekliyoruz bu arda sitelya hiç girmiyo dimi canım ya nerelerdeyse

Gerçekten bende merak ettim aklıma da geliyor ara sıra ...
İnşşallah aldığı negatiften sonra biraz toparlanıp kendine gelmiştir ..
Bir daha böyle bir tecrübe yaşatmasın rabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…