Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bayram tatilinden akşam üzeri döndük. herkesin geçmiş bayramını kutluyorum. tüm tedavide olanlara kolay gelsin. herkes için dua ediyorum.
bayramın 1. günü doğum günümdü, hem de adet olma tarihimdi. çok az bir umut da olsa belki o gün 3 bayram birden kutlarım dedim ama malesef yine olmadı ve benim normal olma yönündeki ümitlerim artık bitti.ben de tedavi için yaz tatilini bekliyorum artık.

günaydın kızlar tatil bitti geldik işe herşey bıraktığımız gibi aynı devam yeni kk da bişiler eksik sANKİ mesajlarımızın tarihini göremiyoorum ben tüm teDavide olanlara allah yardım etsin ceylincim inşallah sende 12.gün sonunda mutlu haberi alırsın bilgem,gizi tüm arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun
hasta hasta döndüm tatilden inşallah biran önce iyileşirim öksürük bunaltıyor beni güzel bir gün geçirmek dileğiyle

Günaydın hepimize...
Sömestr tatili bitmiş çocuklar gibiyim...
Özlemişim işimi,masamı....
herkes iyidir umarım güzel bi bayram ertesi

günaydn canlarım biz akşam döndük evimizze güzeldi yaaa tatil neden bittiki ama napalım sağlık olsun .troit için yarın bi dahiliyeciğe gideceğim bakalım ne zaman düşerse o zaman başlayacağız tedaviye öpüyorum sizleri geçmişe bir bakayım..

canım dualarım seninle hayırlı olsun tedavin
hadi bakalım canım dualaım seninle

canım arkadaşım hayırlısı olsun

yaa ben hç beğenmedim bu yeni halini sitenin lütfen eski haline getirsinler

Günaydın kızlar hepiniz hoşgeldiniz..
Tatilinizde güzel geçmiştir umarım..
Belginnnn canımm inş hayırlı zamanda başlarsın..
Kızlar bende bu sabah kan ve ultrason tetkikim vardı kliniğe gittim..
Pregona başlamamda hiçbir sakınca yokmuş, dr ultrason sonucunu gayet güzel buldu..
Şimdi 5 gün boyunca Lucrin ve pregonu birlikte kullanıp cumartesi kontrole gideceğim..
Yalnız Lucrin'in dozu düştü tabi..
İnşş cumartesi ki kontrolümde de sorun çıkmaz...
Benden bu kadar canlarımmm :)

hayırlısı olsun canım herşey yolunda gitsin önüne hiçbir engel çıkmadan bebişine kavuşursun inşallahhh

hakkında hayırlısı olsun canım sağol ewet hayırlısı ne zamansa o zaman başlayacağız

hoşgeldin canım hadı bakalım tedavin iyi geçer inşallah bizde seni öpüyoruz

Bilgemmmmm hadı hayırlı haberlerini bekliyoruz

ya bu arada ne uyuz bir sayfa yaptılar ya kafam döndü

Son düzenleme:
merhaba kızlar hepinize hayırlı haberlerle dolu bi hafta diliyorum
bilgem ve giz tedaviniz hayırlı olsun rabbim tedavinizi kolay bişekilde ve mutlu sonla geçirmenizi nasip etsin
ceylin naz transferin hayırlı olsun bebişin seni bırakmasın

günaydın fıstıklar bende geldim dr gitiim sabah yumoşlar büyüyor aynı doz devam dedi anlamadım ya soramadımda gonal yok bende fostimon var .kızlar şaşıracaksınız ama ilaçlar benim merkezde ucuz depo fiyatına dışardan tanıdıktan aldım bugün bir baktım 80 lira fark var merkezden alacagım artık hayırlısı az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…