Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Suan keyifli gidiyo bakalım inşallah hep böyle devam ederiz hepsinin tadı başka
Maşallah canım Rabbim hayırlı evlat eylesin size evlatlarınızı. Hep sizi takip ettim kızları olanlar oğulları oldu mu oğulları olanlar kızları oldu mu. Benim de 3oğlum var hiç övündüğümü hatırlamıyorum kız bebeklere çocuklara baktıkça içim eriyor maşallah diyorum çok seviyorum burnumun direği sızlıyor yutkunuyorum ama yoruldum oğlum 3yaşına gelecek ama bu iştiyakımı bile bitirdi bu etraf. Her ağzını açan yoruyor beni

Bir kızım olur mu eğer olursa ona bütün çocuklarıma gözümün bebeklerine dört dörtlük bakabilecek miyim bu etraf denen insanlar rahat bırakacak mı dünya daha aydınlık bir yer olacak mı bu çirkin dünya çocuklarımıza tertemiz yarınlara ulaşma yolunu gösterecek mi ve daha nice nice sorular... bazen o kadar yorgun ve amaçsız hissediyorum ki kendimi beynim ağrıyor Rabbim yardımcımız olsun canım kızlarımızın ve canım oğullarımızın ve canım annelerimizin .. keşke birbirimizi çok sevsek sevebilsek bu anlamsız yorgunluklarımız olmayacak ama bu dünya imtihanının da bir anlamı kalmazdı işte...Zihnimde hep karanlık meçhul geleceğe dair sorularla yaşayacağım galiba ve bir gün elbet pes edeceğim

Bu ay istiyorum ben de Allah nasip eder inşallah. Değerlerim çok iyi çıktı. Adet sonrasi bir denedik. Bugun de doktora gideceğim yumurtlama kontrolu icin.

Canım bizde de durumlar aynı inan benim ikinci kızım karnımda daha şimdiden başladılar. Erkek anneleri bi tık daha şanslı hatta çünkü ikimci oplum karnımda olsa maşşallahhhj diyeceklerdi. Eğer dördüncünün de erkek olacağını göze alıyorsan yap ama alamıyorsan bırak kalsın. Ya da Kıbrıs’ı düşünebilirsin ben eğer üçüncüyü düşünürsem Kıbrıs’a gitmeyi düşünüyorum

Kıbrıs’a gidip hüsran yaşayan çok ne yaparsak yapalım tek gerçek Allah’ın takdiri

Kıbrıs’a gidip hüsran yaşayan çok ne yaparsak yapalım tek gerçek Allah’ın takdiri
Evet biliyorum orda da tutturamayan da çok tutturan da var ona da zaten yine Allah’a dua ederek giderim zaten hakkımda hayırlısıysa olsun değilse o da olmasın iki kızım yeter bana. Ama şimdi ben kalkıp üçüncüyü yaparsam kız olursa daha da üzülürüm gibi geliyor ikide bile üzüldüm çünkü üç çocuk hayalimde bile yok çünkü o fikre bile alıştırmadım kendimi daha hep 2 çocukla bitiririm diyordum. Bir arkadaşla konuştum o umut oldu biraz bana ikiz kızlarına hamile şuan Kıbrıs’tan çokta memnun. Eğer benim de hakkımda hayırlısı olacaksa inşallah olur Keşke rabbim herkese iki meyvesini de taddırsa ama işte bu da bir imtihan

Bilemiyorum ki canım İnan eminim kızlarım da olsa oğullarım da olsa aynı şeyleri yaşayacaktım bu toplumda diye düşünüyorum çünkü güzel bakan insan ne olursa olsun moral verir hayırlısı olmuştur diyerek konuşur bunlar direk bodoslama ah vah tüh diyerek niyetlerini belli ediyorlar zaten yani kızın da olsa oğlun da olsa yaşayacaksın bu muameleyi

Kıbrıs meselesine gelince ben de sordum ama caiz değil diyorlar hatta çok güvendiğim bir arkadaşımın da 3oğlu var Kızı olsun diye içi gidiyor müftüye sormuşlar caiz değil demiş yani eşim asla yanaşmaz Kıbrıs işine

Aslında biz mi çok takıyoruz kızım yok oğlum yok diye bizim gibi bi sürü insan var bakıyorum 2 çocukla kalmışlar 3 bile denememişler. Şükürsüzüz galiba. Benim eşimde çok dindar birisi beş vakit namazında ve gerçekten herşeyi Allah rızası için yapan biri ona söyledim bu durumu bakarız dedi. Zaten nasip olmazsa o şekilde de olmaz ki Allah izin vermezse o da olmaz dedi mantıklı yani bizde illa olsun demiyoruz eğer erkek evlat bizim için hayırlı olacaksa başımızı öne eğdirmeyecekse o zaman olsun ama yok bizi üzecekse olmasın kızlarımız yeter. Sizin için daha zor bir karar 4. Çocuk çünkü ama diyorsan ben dördüncü erkeğe üzülmem göze alırım yap. Çok dua et ben çok okudum burda yapılanları İnan tam tersini yapıp sadece dua eden insanların istedikleri oldu. Yani ben iki kızımda da adet bitimi düzenli ilişki ile hamile kaldım onu dene istersen genelde bu şekilde kız oluyor diyorlar. Ama burda bi arkadaşı okudum yumurtlama takibi yapmış 2 kere 2 si de kız sonuncuda bırakmış herşeyi sadece dua etmiş gerçekten oğlu olmuş. Z zeynep000

Selam kızlar kız mı erkek mi Cinsiyet merak ederken kız olduğunu öğrenince üzüldüğüm ama doğmasını dört gözle beklediğim minik meleğim doğdu çok şükür rabbim herkese gönlündekini nasip etsin ben küçükken annem erkek kardeşimi çok seviyor diye Allah dua ederdim oğlum olmasın diye sanırsam çok içten etmişim 3 kızım oldu Belki benim için hayırlı olan buymuş diyorum

O küçük kalbinle dua etmişsin ama tabi onunla alakalı olduğunu sanmıyorum ben yiyecek ekmekleri varmış 3 bacının benim de ikimci kızım yolda ben bile duyunca üzüldüm ama yapacak bişey yok yiyecek ekmeği varmış bizde kızlarla damatlarla yola devam ederiz o değil damatları inşallah seçebiliriz kızlar bize bırakır

Gözün aydın olsun cnm hayirla saglikla buyusun kuzucuk aslinda ne hayirlisi ise rabbim onu veriyor cnm guzel gunlerde buyusun meleğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…