Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Aynen canım yiyecek ekmekleri varmış rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah

Hayırlısı gönlünüzden geçen nasip olur insallah. Ben de bu ay deniyorum ve çin takvimine gore erkek. Bakalim tutacak mi
Amin Allah razi olsun ben inanmiyorum cin takvimine rabbim sizinde gonlunize gore versin inşallah

Canim benim gecmis olsun gözünaydin, saglikla büyüsün bebegin hayirli evlat olsun insallah

Canim benim gecmis olsun gözünaydin, saglikla büyüsün bebegin hayirli evlat olsun insallah
Çok teşekkür ederim canım .zaman ne kadar hızlı geçiyor yumurta çatladımı diye sorarken bebiş oldu şimdi .Allah hepizin evlatlarını bütün kötülüklerden korusun inşallah Güzel hayırlı evlat olmalarını nasip etsin

Nasip te ne varsa o geliyo Kızlar iyi ki de öyle oluyo bize kalsa dünya düzeni doğunca kızı erkeği kalmıyo bende çok kafa yordum buralarda ben kızım olsun istedim ama nasip değilmiş oğlum 17 günlük oldu baktıkça mahcubum ona karşı on kız verseler telini değişmem sağlıklı hayırlı olsun diye dua edin sadece

Allah razi olsun cnm insallah sağlıkla keseyi ve kalp atisinida görürüm cnm daha once bos gebelik oldugu icin icimde korku var biraz
Saglikla gelsin insallah canim
Canım benim çok geç oldu kusura bakma. Senı tebrık ederim. Allah sana bebegını ve çocuklarını bağışlasın. Analı babalı mutlu büyüsün
Amin canim benim cumlemizin insallah cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…