Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Yani bnde kız cocguna HP bı ilgm vardı rabbm iki erkk nsip etti ck skur verdiği icn ama insan istyo aman istmmm dyende inanmiyrm kizlarnda test vs kullnmsmydn bnde oğlum 2.5 olsn btne daha denicem insallh

Yani bnde kız cocguna HP bı ilgm vardı rabbm iki erkk nsip etti ck skur verdiği icn ama insan istyo aman istmmm dyende inanmiyrm kizlarnda test vs kullnmsmydn bnde oğlum 2.5 olsn btne daha denicem insallh
Yaaa keşke haberim olsaydı da kullansaydım hadi ilk bebek önemli değil ikisi de yok şansına ne gelirse ama ikinci de de araştırmadım hiç ne zaman hamile kaldığımı bile İnan bilmiyorum korunmayı bırakıyorduk salıyorduk işte normal cinsel hayata devam korunmasız adet bitimi başla yumurtlama zamanı da olmuştur belki sonrasın da da yani o yüzden ne zaman tuttu hiç bilmiyorum bunları yeni öğrendim ve kendime kızyorum daha önce neden bakmadım die peki siz bir yöntem denemiş miydiniz ?

Ya istenmez mi normal de ben erkek bebek dikkatimi bile asla çekmez hep kız çocuk severdim taaaaa ki ikinci kızımı duyana kadar ben bile istiyorsam erkek bebek şuan bence herkes ister. Ama kaderimiz de bu varmış demek ki diyorum. Baya üzüldüm ikinci kızımı duyunca sonra eşim şeyi anlattı HZ.MERYEM e annesi hamileyken babası hep dua edermiş bi oğlum olsun onu Allah yolunda büyüteceğim mescitlere bırakacağım hep böyle dua edermiş sonra hz Meryem olmuş ve babası yine de götürmüş mescitlere vermiş orada öğrensin ilim sahibi olsun diye gerçekten de hz Meryem hz İsa’yı doğuruyor ve Rabbim ona öyle bir lütuf veriyor ki hz Meryem’in babası on erkek çocuğu olsa bu mutluluğu yaşamaz. O yüzden kızı olanlar da oğlu olanlar da hep hayırlısını isteyelim rabbim bize de böyle güzel memnuniyetlikler nasip etsin. Belki ilk duyduğumda kalben üzüldüğüm kızım büyüyünce öyle güzelliklere imza atacak ki iyi ki diyeceğim. Sizin de oğlunuz öyle olacak inşallah hep böyle düşünmek istiyorum. Eşim bunu söyledikten sonra kalbime ferahlık geldi

Vlla bnde ikincyi ck istdm kiz ve hiç erkek ihtimali vermyodum kız olacak dyodum testle vs takip yaptım kız bu falan Dr gttim 12 de kız dedi snra erkkte olablr dedi 15 de tekrar gttm drek erkk dedi yok cnm eminmismz dedim evet dedi 100 de 100 dedi dedm bı ozelemi gtsem dedi hc Grek yok erkek bu dedi bya üzüldüm ağladım neden ama milletin lafndan üst kmsmun kızı vardı oğlu oldu ay bn cock knusunu kapatrm ikisde var dynce başladım aglmya snra eşim dediki delilik senin bu yptgin utanmlisn bnce allh aaglik bı cock vermiş sen cnsyti ni srguyusun bide ya olmayanlar onlar ne yapsın o zamn cahille cahilmi olacaksın sende dedi dsundum gerçektende öyleydi haklıydı çünkü gönül bu istyo tabiki ikisndende ama inan bizleri sağın solun lafı ck etkiliyo bn mesela bna ayy oğlan cocgu anaya bknz dyolar bnm dsuncem erkek yda kız degl cocgun nsil yetstgi çok onemli ha bazı drumlrda ne yaparsan yp egittemiyosun ama rabbm hayrlı evlatlar nsip etsin hepimize

Evt ilkinde yum gününü netten hesaplamaya ve akıntı takibi ypmstm ramazan di 5 gün olmamıştı tam yum günü olmstu erkek ikincide de kız dye yapım dedim dediler pikken yptk kız oldu dedim ypim bnde öyle olur bı kızım testle ilk ayda kldim silikken ertesi gün ikinci czgi koyulasrkn ertesi gün pikkn 3 gün üst üste oldu pik oldktan 5 6 saat snra yum oldu oda erkk bnm ikisde tam erkeğe uygun oldu üçte nsipse 2 gün önce brakcm hayrlisi

İnan ben öyle bir apartmanda oturuyorum ki kimse de ikisinden yok birinin iki oğlu birinin iki kızı birinin üç kızı benim iki kızım diğeri iki kız öbürü iki kız yine dört çocuklu biri var onun da 3 erkek bi kız sürekli marifet gibi söylüyor üç oğlum var oğlum var die. Ama 3 kızı olan anne de ayrı bi mahzun duruyor. Yani birinin övünmesine sinir oluyorum diğeri de çekiniyor ondan üzülüyorum. Eğer niyetin temizse övünmüyorsan hayırlı evlat olur benim düşüncem bu ama oğullarım oğlum oğlan doğurdum tribinde olanlar gerçekten hayır görmüyor. Bende kızlarım için aynısını söylemem kızım var yeter bana sırtın yere gelmez demem çünkü rabbim den korkarım hayırlısını versin ya beni çok üzerse bak iki oğlu olan bir anne var bizim apartmanda kadın kapattı çocuk defterini diyor bunları sağlıklı büyüteyim yeter. Bende sanırım kapatıcam ama içimde de kalacak hep böyle düşününce utanıyorum hasta bebekler görüyorum ya da hiç bebeği olmayan insanları ne bileyim ya hamileliğim bile bu yüzden biraz garip geçiyor zevk alamıyorum

İkimiz de aslında farketmeden cinsiyete göre yapmışız ama burada okuyorum da takipli yapan herkeste de tutmuyor kafam karışıyor ikinci de riske atar denerdim çyle tutarsa tutar tutmazsa tutmaz ama 3. De riske atamam ya sen illa yapacaksan adet bitimi sık ilişki yap ben öyle yapmıştım ama dediğim gibi yum günü de yapmışımdır ben yani akışına bıraktığım için hiç bilmiyorum. Bir arkadaşımda benle aynı anda hamile mesela oda ilk kızında akışına bırakmış yani sık ilişki korunma yok kız olmuş bu hamileliğinde de aynı takip yok adet bitimi başlamış korunmadan devam erkek nasipte. Öte yol yok demek ki diyorum

Vlla bnada dyolar iki oğlum var millet oğlan der sende kız kız dyon dyolar ama öyle degl hc ay oğlan dgrdum düşüncesi olmadı bnde HP haylimde bı kızım olsa dsncesi vardı ilk oğlumda ble blemyrm 3 te rabbm neyi nsip eder ama ilerde keşke bikere daha denesydm blki olurdu demktense şimdiden yapmayı dsunuyorm bna 3 çocuk ck glmiyo bnce 3 ideal acikcsi ikinci kız olsada 3 u yine dsunurdm dedgn gbi bunlri adam gbi terbiyeli edepli byuteblirsek bizden iyisi yok ama bna srarsan sende 3 u yparsin hc bseyn grantsi yok ama testle denyp kızı olan ck var rabbm nsip ettiyse yumu gunu benim ikisndende tuttu blki yum onceside tutar bakarsın nsip

İnşallah tutar bir prensesin olur canım o haberi verirsin bize burdan harika olur o zaman

Bence erkek çocuk için denemeye değerse kız çocuk için daha çok denemeye değer inan. Bu dönem artık erkeklerin kaynana kayınbabasını anne baba gördüğü dönem kız çocukları dönemi yani
Oohhh miss.Dunya ,cook dòndù erkek cocuklari donemi olarak .Sadece onlarin ana babasi bastaci, kadininkiler 2.planda olarak ,hatta hic insan yerine konulmayarak.()

❣ Ennn anlamli yorum ❣Rabbim hayirla kucaginiza almayi nasip etsin insaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…