Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
O küçük kalbinle dua etmişsin ama tabi onunla alakalı olduğunu sanmıyorum ben😅 yiyecek ekmekleri varmış 3 bacının 🥰 benim de ikimci kızım yolda ben bile duyunca üzüldüm ama yapacak bişey yok yiyecek ekmeği varmış bizde kızlarla damatlarla yola devam ederiz😅 o değil damatları inşallah seçebiliriz kızlar bize bırakır 😂🤧🤧🤧😂
Aynen canım yiyecek ekmekleri varmış rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah 🤗

Selam kızlar kız mı erkek mi 😇 Cinsiyet merak ederken kız olduğunu öğrenince üzüldüğüm ama doğmasını dört gözle beklediğim minik meleğim doğdu çok şükür 🙏 rabbim herkese gönlündekini nasip etsin ben küçükken annem erkek kardeşimi çok seviyor diye Allah dua ederdim oğlum olmasın diye sanırsam çok içten etmişim 3 kızım oldu 🤗Belki benim için hayırlı olan buymuş diyorum
Canim benim gecmis olsun gözünaydin, saglikla büyüsün bebegin hayirli evlat olsun insallah 💕

Canim benim gecmis olsun gözünaydin, saglikla büyüsün bebegin hayirli evlat olsun insallah 💕
Çok teşekkür ederim ☺️ canım .zaman ne kadar hızlı geçiyor yumurta çatladımı diye sorarken bebiş oldu şimdi .Allah hepizin evlatlarını bütün kötülüklerden korusun inşallah 🤗 Güzel hayırlı evlat olmalarını nasip etsin

Nasip te ne varsa o geliyo Kızlar iyi ki de öyle oluyo bize kalsa dünya düzeni doğunca kızı erkeği kalmıyo bende çok kafa yordum buralarda ben kızım olsun istedim ama nasip değilmiş oğlum 17 günlük oldu baktıkça mahcubum ona karşı on kız verseler telini değişmem sağlıklı hayırlı olsun diye dua edin sadece

Allah razi olsun cnm 🥰insallah sağlıkla keseyi ve kalp atisinida görürüm cnm 🤲daha once bos gebelik oldugu icin icimde korku var biraz
Saglikla gelsin insallah canim 🙂
Canım benim çok geç oldu kusura bakma. Senı tebrık ederim. Allah sana bebegını ve çocuklarını bağışlasın. Analı babalı mutlu büyüsün
Amin canim benim cumlemizin insallah cok tesekkur ederim💕

X