Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar merhaba benim bebeğimin günü doldu halen bir belirti yok Sizce sancı biranda mı gelirki kafam karıştı iki kızımda da bir iki gün önce sancı gibi ağrı bsşlamıştı bu kızımda hiç bir belirdi yok bu gün 40 hafta bitti.

Allahım benim oğullarımı anne baba kıymeti bilenlerden eylesin ne diyeyim sıkıldım artık üç erkek mi diyenlerden yandın diyenlerden Allah yakmasın nasip böyleymiş Allah evlatla imtihan etmesin
Nasilsin cnm doğum yaptin mı?

Allahım benim oğullarımı anne baba kıymeti bilenlerden eylesin ne diyeyim sıkıldım artık üç erkek mi diyenlerden yandın diyenlerden Allah yakmasın nasip böyleymiş Allah evlatla imtihan etmesin
canım sen hiç üzme yıpratma kendini. kızı erkeği yok inan hayırlı evlat olmak çok daha farklı bir şey eşim erkek olmasına rağmen çok çok daha düşkün ve benden daha çok annesine yardımcı eli ayağı olmuş resmen kadının. babaannemin bir kızı var olmaz olsun dersin babam daha çok düşünür annesini. yani cidden kızı erkeği yok bu durumun. bol bol dua et sevgiyle ilgiyle büyüt gerisi boş. Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah çok hayırlı evlatların olur.

Amin canım yazmadan duramadım bakma sen öyle diyenlere içten içe yanıyordur belki çoğu erkek bebek için. Kendimden biliyorum neden oğlu olanlara hasetlenip kötüleyeyim ki içten içe deli olurken erkek bebek için. Aynı şekilde kız için yanıp tutuşana da neden kızımı öveyim, övüneyim ki.. Rabbim her isteyene kızıda oğlanıda hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin.

Mely15 bana da tahmin yapar mısın canım? Karından ultrason çekildi.

Eklentiler

• 1B627030-0B6B-4568-A22B-12D7458C73B6.jpeg
    85,3 KB · Görüntüleme: 55
Bize de yandın enişte yicek diyorlar bunu diyenlerde eniştelerine yedirenler illa bi kulp bulacaklar hepimize bende sıkıldım bu baskıdan ya Rabbim keşke herkese ikisinden de verse de duymasak bu lafları ama olmuyor işte

Saol canım oglum on günlük oldu bile iyi ki oldu çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…