Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canim ovulasyon testi kullandiysan tahmin yapabilirim

Ramzi teorisine göre erkek görünüyor sağlıkla doğsun inşaallah gönlündeki nasip olsun.

Masallsh rabbim sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin tahmin konusunda inan hic yapimiyorum.gonlunden ne geçiyorsa onu nasip etsin rabbim

İyi geceler kızlar bnm kuzenimde 3 4 ay boyunca hamile kalmayı deniyordu olmuyordu hastaneye gitti mantar enfeksiyonu için eşine ve kendisine ilaçlar vermiş doktor sık ilişkiyle oğlu olacak aklınızda bulunsun dedim

İyi geceler kızlar bnm kuzenimde 3 4 ay boyunca hamile kalmayı deniyordu olmuyordu hastaneye gitti mantar enfeksiyonu için eşine ve kendisine ilaçlar vermiş doktor sık ilişkiyle oğlu olacak aklınızda bulunsun dedim
Canim yine iste nasipte varsa oluyor aslinda akışına birakmak gerekiyir yoksa bu surec insani cok yıpratıyor mantar icin fitil mi kullanmış

Ayyy maşallah sana belki erkek yerine kızlarım olsaydı bende düşünürdüm ama üç oğlandan sonra kız olacağını bilsem de düşünmüyorum
Bence erkek çocuk için denemeye değerse kız çocuk için daha çok denemeye değer inan. Bu dönem artık erkeklerin kaynana kayınbabasını anne baba gördüğü dönem kız çocukları dönemi yani

Bence erkek çocuk için denemeye değerse kız çocuk için daha çok denemeye değer inan. Bu dönem artık erkeklerin kaynana kayınbabasını anne baba gördüğü dönem kız çocukları dönemi yani
Allah öyle nasip etmiş bana çok şükür inşallah Rabbim hayırlı gelin Kızlar nasip eder

Neden byle dsunuluyor bu erkek cocklari icn ki bnde bunu anlmyrm yeri glincede bı oğlumda yok kim bakacak derler vlla hyrli evlat en önemlisi kızi erkeği degl erkek kız kimin bkacgni blemyrzki

Neden byle dsunuluyor bu erkek cocklari icn ki bnde bunu anlmyrm yeri glincede bı oğlumda yok kim bakacak derler vlla hyrli evlat en önemlisi kızi erkeği degl erkek kız kimin bkacgni blemyrzki
Bize baksınlar diye yapmıyoruz ki zaten kızları da o yüzden yapmıyoruz erkeği de. Arkadaş sadece erkek olmasa yapardım demiş ondan bende bunu yazmak istedim ikisinin de yeri Ap ayrı ikisi içinde yapmaya değer

Bize baksınlar diye yapmıyoruz ki zaten kızları da o yüzden yapmıyoruz erkeği de. Arkadaş sadece erkek olmasa yapardım demiş ondan bende bunu yazmak istedim ikisinin de yeri Ap ayrı ikisi içinde yapmaya değer
Tabikide 2 oğlum var blsem kızım olck hemen smdi yparm gnul ikisinide istyo insanız sncta villa 3 dsunuyom ama blsem 3 oglndn snra kız olck denerm

Tabikide 2 oğlum var blsem kızım olck hemen smdi yparm gnul ikisinide istyo insanız sncta villa 3 dsunuyom ama blsem 3 oglndn snra kız olck denerm
Aynen bende hep kız çocuklarını daha çok sevmişimdşr bitane kızım vardı hamileyim bu da kızmış duyunca burkuldum mesela erkek isterdim ama nasip üçüncü erkek olacanı bilsem ben doğumdan sonra bile yaparım o dereceçünkü ikisi Ap ayrı dünya ve tad keşke rabbim herkese ikisini de taddırsa sayısı önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…