Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağlıkla kucağına al canım. Ovulasyon takibi yapmışmıydın canım nasıl denemiştiniz?
ben takip yada diyet gibi şeyler yapmadım canım. hatta 6 ay boyunca tutmadığı için sadece tutsun diye düşünerek sık sık deneme yapmıştık. bol bol dua harici yaptığım bir şey yok yani.

Bana dua edin lütfen
Rabbim sana ve senin gibi isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah. istemeye başladığımda zaten her zaman aklımda dilimde duamdaydı. geçen kadir gecesi 70 yasini birden bu niyetle okuyup hediye etmiştim. bol bol hatim yapıp hediye ettim ve hala daha yapıyorum. bol bol tesbih çektim ve her ezan sesi duyduğumda dua ettim. ben olduysada bu sebeple olmuştur diye düşünüyorum. ibrahim hakkı hazaretlerinin duasını da yapmıştım bide. inşallah isteyen kim varsa en tez vakitte nasip olsun.

Cnm duayi atarmisiin bana bulamadim.netten

Cnm duayi atarmisiin bana bulamadim.netten
Buyur canım. Denemeden önce abdestli bir şekilde eşin elini karnına koyup okusun. Eğer erkek olursa da efendimizin isimlerinden birini koyman gerekiyormuş

Eklentiler

• Screenshot_20210226-145015_Chrome.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 190
  • Screenshot_20210226-145018_Chrome.jpg
    86,4 KB · Görüntüleme: 197
Buyur canım. Denemeden önce abdestli bir şekilde eşin elini karnına koyup okusun. Eğer erkek olursa da efendimizin isimlerinden birini koyman gerekiyormuş
Cok tesekkur ederim cnm deneme oldu beklemediyim insallah dua okuduk iliskiden once ama senin attigin duanin kisasi galiba insllah erkek olirda saglikla koyariz sen dualrin da unutma cnm dualarina talibim

yaa maşaallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin test hangi aşamadaydı denemede, kaç ilişki diyet, takviye dua vs.. bizimle paylaşır mısın rica etsem.
Canim ben test kullanmadım yumurtlama günümü hesapladım tek ilişki oldu duada bol bol kuran okudum rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

ben takip yada diyet gibi şeyler yapmadım canım. hatta 6 ay boyunca tutmadığı için sadece tutsun diye düşünerek sık sık deneme yapmıştık. bol bol dua harici yaptığım bir şey yok yani.
Canım sağlıkla kucağınıza alın inşaallah özel olarak okuduğun dua var mıydı?

Cok tesekkur ederim cnm deneme oldu beklemediyim insallah dua okuduk iliskiden once ama senin attigin duanin kisasi galiba insllah erkek olirda saglikla koyariz sen dualrin da unutma cnm dualarina talibim
tabi ki de canım. inan herkese dua ediyorum. gönlünüze göre versin rabbim.❤

Canım sağlıkla kucağınıza alın inşaallah özel olarak okuduğun dua var mıydı?
Canım attım zaten ama bol bol hatim yaptım hala yapıyorum. Bide kadir gecesi sırf bunu niyetlenip sahura kadar oturup 70 yasin okudum. Bol bol tesbih çekip hacet namazı kıldım. Bide ben rüyamda oğlum olduğunu gördüm ve rüyamda onun için sadaka veriyordum kontrole falan giderken hep sadaka verdik.

Allah kabul etsin canım maşaallah tek bir gecede mi okudun 70 Yasini şerifi

Günaydın kızlar ben daha yeniyim öyle erken cinsiyet araştırması yaparken buldum burayı ultrason 6+1 dedi ama adete göre 6+6 dım alttan vajinal muayene etti bana da yorum yaparmısınız kız m erkek mı Teşekkür ederim

Eklentiler

• CA5E6789-1B00-4FF2-96AD-809D9B8CC25A.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 143
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…