Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kurban olsun o gorumcelerin oğluna sonra da adına.

Ben onların kızlarina bayiliyorum hepsi melaike .onlar kendi kanindan olani dışlıyorlar. Sürekli annesine babasina erkek evlat bakmaz diye whatsap durumlarinda paylasiyorlar. insanlik çok farkli

Keşke dün gitseydin doktora, benim şahsi fikrim deneme olmasın, çok silinmiş geldi bana bilemedim
Cnm aksilikler hep bwmi buldu bu haftalarda kayinbaba kaynanm bizdeler gidemwdim dun bigun sabah gittim.dr catlamis dedi.sivi gozukuyor sol tarafta dedi sağda yumurtalar buyukluge ulasmamis dedi deneme yapamayacagam galiba cnm esim iste evde kalabalik var zor olacak gibi geliyor

Bence de bu ayı geç canım, gelecek ay testin hafif koyulaşmaya başladığında doktora git o şekilde takip yap bence,

Bence de bu ayı geç canım, gelecek ay testin hafif koyulaşmaya başladığında doktora git o şekilde takip yap bence,
Tamm cnm Allah razibolsun hayirlisi ile al kucagina meleğini ya bide benim niye piklerim hic koyulasmiyor cnm

Tamm cnm Allah razibolsun hayirlisi ile al kucagina meleğini ya bide benim niye piklerim hic koyulasmiyor cnm
Amin Inşallah canim,,Bi sıkıntı olduğunu zannetmiyorum, bazı kişilerin gerçekten çok koyu olmuyor, zaten herhangi bi sorun olsa doktora gittiğinde görünürdü. O yüzden hiç düşünme bence. Artık kendini tanıyosun testlerde en koyu hali nasıl cikiyo biliyosun, ona göre yaparsın sorun olmaz

Aynen cnm artik biliyorum testimivalla ne kadar zormus cnm ya rabbim hayirlisi ile hamile kalmayi nasip etsin bizlerede

İyi demişsin canım

Merhaba

hanimlar ovulasyon testiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyetini ogrendiyseniz eger bana ozelden cat gununu ve saatini yazarmisiniz cinsiyetle ilgili bi hesap yapilacak acaba dogruluk payi varmi kontrol edelim yardimci olmak istiyen bana ozelden yazabilir simdiden tskler

25 mayis 2020 saat 21.00 çatlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…