Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Eşimin kadın doğumcu arkadaşı pazartesi gelin dedi önce ona goruneyim kesin konuşursa özele gitmem artk. Çok heyecanliyim bakalım hayırlısı olsun

Belli olur canım pozisyon uygunsa net söyler tanıdıkmış zaten bir de. İnşaallah hayırlı, sağlıklı erkektir bebeğin

Kızlar bugün 8.günüm zaman ne çabuk geçiyor değilmi, erken test yapmam bu sefer diyodum ama meraktanda çatliycam ayol nerden düştük bu işe

Sorma ya çabuk geçiyor valla benimde son 9 gün kaldı tahmini denemeye heyecan korku hepsi karışık inşaallah hemen tutunur oğluşlar bizde bu stresten kurtuluruz

Ben gecen ay bir yanlışlık yapıp ustten ıkıncı cızgıde denedim. Sonra gece ultra pik oldugunu gördüm gece 4 de. Adetimi bekliyorum

Eklentiler

• ABFFAE04-55C8-4238-BD6D-85A8110BC7BF.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 56
137.111 beta kaç haftalık olur baktım aralığa, sonuç sorgulamada da aralıklar ve haftalar var beta sonucuna göre 6 hesapladım ama daha bilgili arkadaşım 8 dedi. Geçen cuma 7 dedi doktor, ultrasona göre de 8 şimdi. İkisi tutuyor ama üstüne görme olduğundan adet tarihi tutmuyor.
Şükür hamileyim tabi.Öğrenmek istediğim 2 ayı doldurunca işarkadaşlarıma açıklatacapım da
Geçen cuma doktor 7 nci hafta dedi ama son regl ile tutmadıpu için devlet hastanesi muhtemelen 1-2 hafta geriye atar. Üstüne görme olduğundan... kalp atışının duyulması ve ölçümünde 7 haftalık denmişti. Kısacası betaya göre kaçıncı hafta oluyor

Canım 137 beta değeri bahsettiğin haftalarda olması mümkün değil, çok yeni daha

Canım 137 beta değeri bahsettiğin haftalarda olması mümkün değil, çok yeni daha
Ama137 diil 137.000
Geçen yıl devamlı son adet tarihi mi sorup durdular kontrolde. Keşke baz almasalr şimdi. Çünkü son adet tarihi ile alakasız bu sefer. Üstüne görme çünkü.Özel hastane ultrasondan bakıp geçen cuma 7 haftaya gitmilsiniz dedi. Ben devlette devam edicem onlar illa son adete mi bakar ki, kalp atışı duyuldu gittiğimde ve ölçülerden doktor 7 dedi. Çok yeniyken kalp atışı duyulmaz ki en erken 5. Ci hafta genelde 6 da duyuluyor

Hee tamam o zaman 137 bin oluyor değilmi onu niye öyle yazıyorsun 137000 yaz bilekkk o zaman baya var aynen 7 8 hafta filan, ya bebek oluştuğu günden itibaren normal bir gebelikte 1 günde en az 2 katına çıkıyor işlte beta değeri, üstünde olabilir ama en az 2 kat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…