Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım doktor bana yumurta çatladıysa erkek olur zaten demişti deneyin bence aöa siz bilirsiniz tabi sağa yatma erkek duası felan yapın okur inş streste yapmayın

Bence çatlama olunca asidik oluyor vajina derler bilemedim, zeynoyu etiketle istersen

Doktora söyledin mi erkek bebek için denenlme yapacağını,şu durumda ne dedi onu merak ettim sorduysan

Canım doktor bana yumurta çatladıysa erkek olur zaten demişti deneyin bence aöa siz bilirsiniz tabi sağa yatma erkek duası felan yapın okur inş streste yapmayın
Gözün aydın sağlıkla al oglusunu kucağına senin adına çok sevindimtopikte çok katilamasamda takipteyim.Allahim hepinizin gönlüne göre versin ins dualarım sizlerle

Öyle bir şey yok dedi afra tafra yaptı.
Benim ilk gittiğim doktor özel muayenesi var hatta onun gelen baya hastaları bunun için geliyorlar ama ikinci gittiğim bi tersledi eşimi çok kötü olmuştu bizde artık söylemedin sadece 6 aydın deniyoruz olmuyor yumurta takibi ile yapacağız dedik öyle oldu

Alelacele geldim adama Türk kahvesi yaptım bitter ile yedirdim. Sonra soğuk duş aldırdım abdest aldırdım. Kendim az bir karbonatlı suyla vajina yı üstten temizledim. Dua okudum. Bitince de ayaklarımı biraz diktim yumurtladığım tarafa yattım. İnşallah hayırlısıyla tutmuştur.

Öyle bir şey yok dedi afra tafra yaptı.
Ya bu doktorlari da anlamıyorum,bide burundan kıl aldirmiyorlar ya,yoksa bilimsel yöntemler neden var internette.biz de biliyoruz yarı yarıya olasılık.instagram da bı doktor var kadın söylüyor yum zamanı erkek yum dan 2-3 gün öncesi kız diye,yoksa söyleyen doktorlar neden yazıyor sayfalarinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…