Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
öyleymiş canım. ‍♀ ilk kız dedikleri için hala alışamadım.

Aaa siz buraya ikinci kızım oluyor yazmıştınız hiçbir yöntem denemedim demiştiniz erkekmiş mi çok sevindim sağlıkla doğsun inşaallah hayırlı olsun kaçıncı haftada kız demişlerdi kaçta erkek dediler?

7 de çatladıysa muhtemelen 11 deki ilişkiden tutar buna göre zamanlama iyi canım çatlamadan 4 saat sonra
Eşim çok stres oldu afedersiniz boşalınca çıktı hemen, beklemedi bile, acaba tutmuş mudur canım , tutmama ihtimaline karşın gece 1 de bi daha ilişki oldu

evet o benim kendimi kıza alıştırmıştım. 13 haftalıkken kıza benzetti bağdaş kurmuş kordan bacak arasında ama kıza benzettim dedi. kızımda da aynı doktor 13 haftalıkken söylemişti o yüzden kesin gözüyle bakıyordum. 16 haftalıkken devlette erkek olduğunu öğrendim. teşekkür ederim biz de şaşırdık ve sevindik. çok şükür gönlümüzden geçen nasip oldu. Hala tam inanamıyoruz. Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.

İyi akşamlar. Bugün doktora gittim. Normalde geçen ay bu zamanda 19.1 mm olan yumurtalıklarım bu ay bugün 17.5 mm çıktı. Şok oldum. Testler de silik. Niye böyle oldu. 3 aydır takip yapıyordum hiç şaşmadı. Ama deneme yapacağım ay çatlama olmadı. Geç çatlayacak herhalde ve ben kaçıracam diye çok korkuyorum. Hafta sonu doktora da gidemem. Moralim çok bozuldu.

Amin canım Allah razı olsun darısı bizlere olsun inşaallah

Canım bir gebenin günlüğü sayfasında yumurtlama masajı paylaşmıştı onu bir dene istersen deneyenler hemen yumurtlama olmuş

yok canım aslında sık ilişki oldu sağa yatmadım çünkü 6 ay sağa yattım ama tutmadı artık olsunda nasıl olursa olsun dedim normal yattım sadece. biz kızımda da bunu yapmıştık hacet namazı kılıp kahve içip çikolata yemiştik. 6 ay olmadığı için en son keçiboynuzu özü yedirdim eşime. kızımdan farklı olarak sadece keçi boynuzu özü ve ibrahim hakkı hazretlerinin duasını yaptık. bol bol dua ettim tabi birde.

ibrahım hakkı hazretlerı duası nedır

Yazilari tum okumadim galiba bu sayfaya planlama yaptirdiniz hangi cinsiyet icin yaptirdiniz acaba ve hamilelik olustumu simdi
Yok canım 11 yıl aradan sonra ilk denememdi tutmadı, birde ev taşıdık aynı ay, çok yoruldum, Ocak ayı kız dedi, şubatta tekrar denicem, bu sürede soğan kürü ve hayıt tohumu çayı içmeye başladım. İnş tutar. Yaşımda çok geçti, bu yaştan sonra tutar mı bilmiyorum yaş 37. 10 yaşında kızım var, erkek çocuk için planlama yaptım

Arkadaşlar lütfen acil cevap bekliyorum. Doktora geldim yumurtam dün gece çatlamış ne yapayım şimdi ilişki olsun mu erkek bebek için. Kaçırdım mı hep doktor yüzünden bana daha çok var demişti dün.

Öyle düşünme arkadaşım geç olsun güç olmasın yeter ki vardır vakti zamanı,yaşında ne var görümcem 41 bitti anne oldu çok şükür değerler normal olsun da olur sadece vaktini bekliyor insangönlünce olsun olumlu düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…