Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
İnşallah canımmm, bak ikimizde kasımda deneme düşünüyorduk, sana tutmadı benmki dültğ ikimizede nasip olmadı, bunda bana bidahaki ay sana Rabbim bizi müjdelendirsin inşallah
Dimi yaaa işte herşey Ya Nasip
Senden bu ay inşallah güzel haberler alırız canım önümüzdeki ayda benden ve deneyecek olan tüm arkadaşlardan Rabbim dileyen isteyen gönlünden geçiren herkesle birlikte bizlere de nasip etsin inşallah

Canım merhaba deminden beri yazılarını okudum senin zamanlaman tam yani zaten spermler vücuda girince öyle hemen girip döllenme olmuyor ki bir iki saatte felan döllenme gerçekleşiyor o zamanda hesaplamalar tutmuş oluyor gibi yumurta dollenmeye hazır bekler inşallah ayaklarını kaldırıp bı yarım saat beklemissindir y kromozomu yanierkek spermler hızlı olduğu için hali hazırda bekleyen yumurtayı döller bide vajinal duş vardı ilişkiden yarım saat önce karbonatlı su ile vajinani yikiyorussun alkali bir hale gelmesi için y kromozomu alkali ortamda daha çabuk ilerlemiş ben yapmadım daha ovulasyon testi yapıyorum ama deneme günü yapacağım inşallah Allah gönlümüzdekini hayırlısıyla sağlıkla versin

Çokkk teşekkür ederim yazdıklarınız iyi geldiii
Sadece ben vajinal duş tarzı şeyler yapmayı düşünmedim hiç biliyordum ama yapmadım, o tarz fiziksel uygulamaların vajinanın doğal yapısını bozduğunu düşünüyorum ama diğer herşeyde haksçlısınız zamanlamam içime çok sindi

Benimde hafta sonuna denk geliyor. Cuma Sabah doktora gidecem ortalama kaç saat sonra çatlar diye fikir alacam. Hafta sonuna denk gelmesinden korkuyordum öyle oldu.

Arkadaşlar bir de şu karbonatlı suyla vajinal duş meselesi kafama çok takılıyor. Yapsam mı bilemiyorum. Enfeksiyon riski oluşturabilir e benim de antibiyotik direnci var enfeksiyon olsam ilaç bende etki etmiyor. O riski alsam mı bilemiyorum?

Duştan ziyada eğer kuruluk yapmıyorsa deneme günü fitil kullanmak daha mantıklı geliyor bana. Sen hangisi içine sinecekse onu yap.

Canım sonraki testlerin ne durumda inşallah tamamen silinmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…