Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ultra piktemi yapayım yaniii 😂 bak şimdi aklımda yine deli sorular 😂
Kuzu ben bundan sonra ultra pik ve 3 4 saat öncesini deneyeceğim her ay bir yöntem deneyerek yola devm ediyorum biliyorsun 😂😂😂
Ekim de ultra pikten 2 saat sonra ilk açılma olduğunda oldu tutmadı
Bu ay ultra pikten 9 saat önce ve ultra pikten 1 saat sonra oldu yine tutmadı artık önümüzdeki ay evde olursam kesin ultra pikten 3 4 saat önce yada tam pik anından denicem 🤭😂😂😂😂

Kuzu ben bundan sonra ultra pik ve 3 4 saat öncesini deneyeceğim her ay bir yöntem deneyerek yola devm ediyorum biliyorsun 😂😂😂
Ekim de ultra pikten 2 saat sonra ilk açılma olduğunda oldu tutmadı
Bu ay ultra pikten 9 saat önce ve ultra pikten 1 saat sonra oldu yine tutmadı artık önümüzdeki ay evde olursam kesin ultra pikten 3 4 saat önce yada tam pik anından denicem 🤭😂😂😂😂
Bak şimdi ya yaptığın işmiii 😂😂😂😂

Sen beni boşver ben umutsuz vakayımmm 🤦🏼‍♀️sen içinden geldiği gibi yap her ne denersen dene kaderinde olan gelecek canım 🤲🏻💙💙💙
Canım senin kaç çocuk var birde kaç aydır tutmuyor benimde 6 ay tutmadı artık tamamen umudumu kesmiştim hatta doktor kontrolü olduğu halde bir tanesi ama ensın yumurta takibi yaptım öyle oldu doktor kontrolü ile

Canım senin kaç çocuk var birde kaç aydır tutmuyor benimde 6 ay tutmadı artık tamamen umudumu kesmiştim hatta doktor kontrolü olduğu halde bir tanesi ama ensın yumurta takibi yaptım öyle oldu doktor kontrolü ile
Canım 2 kızım var 🤲🏻🌺🌺
Ben bi Ekim de denedim birde bu ay sanırım ara uzun olunca böyle durumlar oluyormuş canım o yüzden çok takmıyorum şimdilik 🤭

Kızlar iyi gidiyo sanki he yarın sabaha pik olur gibiii bence yada bu gece yarısı filan bilemedim bakıcıyz 😂😂😂😂

Eklentiler

• inCollage_20210113_171007352.jpg
    inCollage_20210113_171007352.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 62
X