Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar bak muhakkak ilişki öncesi o dışarı muhakkak yapın o duaların garantisi var gerçekten deneyen herkesin olmuş ama eşinizde okuyacak rabbim herkesin gönlündekini versin inş

Canım senin iki deneme demiştin sanırım ikisinde ayrı ayrı okudunuz mu duaları yoksa sadece ilkte mi okudunuz?

Kızlar şimdi aklıma geldi ben bu namazı hamileliğim başlarında önce teşbih namazı kılıp sonra bu u kılmıştım ve normalde bi gece yeterli yazıyordu ben 7 gece kıldım bir arkadaş tavsiye etmişti erkek bebek için yapmış rüyalarında bu namaz bittiğinde duan kabul oldu demişler
Birde bu var hergece bir defa okudum Demirleri Eriten, Suları Donduran Eşsiz Bir Dua
Ayrıca kızlar duaların şöyle bir güzelliği var dualarını yaptığın zaman eğer olacağı yoksa da rabbim gönlüne ferahlık veriyor huzur ve mutluluk veriyor ben bunu her zaman yakından yaşadım

Yapmak lazım kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…