Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Benim bir kızım var ikinciye hamile olduğumu öğrenince erkek olmasını istedim insan nefsine hakim olamıyor haliyle iki meyve dende tatmak istedim .. cinsiyeti öğrendim kız dedi Dr bir an modum düştü yani bdiginiz yüzüm asıldı istemsizce hayal kırıklığı yaşadım ..sonra kızım doğdu okadar güzeldi ki yemyeşil gözleri vardı saçları altın sarısı yanaklarında gamzeleri kirpikleri kaslarına değiyor du tam 6 aylık olmasına bir gün kala gece yataginda nefesinin kesildiğini gördüm eşim sinir krizi geçirdi apar topar hastaneye gittik Dr lar 45 dk uğraştılar.. Dr çıkıp bana başın sağolsun dediğinde dünyam başıma yıkıldı hep kendimi sucladim ben kız olduğunu ogrenince o hayal kırıklığini yaşadım diye rabbim in gücüne gitti benden aldı diye düşündüm hep bir sene oldu denizim gideli yüreğim hâlâ yaralı..kızım 3,5 yaşında şimdi eşim asker dönünce düşünüyoruz Üçüncü yu ama kız olursa üçüncü de içim daha çok yanacak her baktığımda denizim gelecek aklıma diye korkuyorum bilmiyorum yanlış belki ama böyle işte .üçüncü de hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün bir erkek evlat diliyorum Allah'tan ha genemi kız oldu bu sefer ağzımin payını aldım ben kız olursa dunyalar benim olacak yeterki sağlıklı hayırlı olsun yeterki Allah acılarinı yasatmasin.şu anda yazarken bile gözyaslarimi tutamıyorum ..sabahlara kadar uyuyamıyorum bir senedir .. sizinle de paylaşmak istedim çok konuştu m hakkınızı helal edin
Canım başın sağolsun, Rabbim sana ve eşine şeffatcı kılsın meleğini inşaAllah 😢

Kızlar benim yerime Başka biri girsin tefriciyeye. cenaze sebebiyle aksaklıklar yaşayacağım.. kimsenin hakkına girmek istemem zar zor okudum çünkü bunu da .. annem büyük ev olduğu için tek destekçisi benim ve yoğun geçiriyoruz.. hesapta olmayan birşey kusura bakmayın..

Canım bak İnan denemeyle degil gerçekten dua ile gelecek bınalra kafa yorup strese girme sana bi kaç dua daha yollayacağım inan kalben İnan kesinlikle erkek olacak Alalhım izniyle
Canım inan ki kalbim duada... Olacaksa eğer ettiğim duaların karşılığı ile olacak öyle inanıyorum ki buna... İşte yöntem falan hepsi keşke bi deneseydim dememek için boş şeyler... Sen bana dua gönder çok sevinirim dün senin yaptığın bi oturuşta 5000 Ya Halk çektim Rabbim kabul etsin inşaAllah 🤲🏻💙

Canım bak İnan denemeyle degil gerçekten dua ile gelecek bınalra kafa yorup strese girme sana bi kaç dua daha yollayacağım inan kalben İnan kesinlikle erkek olacak Alalhım izniyle
Arkadaşım bizde ilk önce zaten duaya inanıyoruz. Deneme ile ilgili değil diyorsun ama teste güvenemeyip doktor takibi yapanda sensin🤔 Ayrıca eşinizle oturup bunun sağlamasını yapanda sizsiniz. Testle olmaz doktor takibi şart diyen dr eşiniz değilmiydi🤔
Burakın da insanlar hem yöntemi denesin hem duasını yapsın. Taktir Rabbime kalmış 🙏

Arkadaşım bizde ilk önce zaten duaya inanıyoruz. Deneme ile ilgili değil diyorsun ama teste güvenemeyip doktor takibi yapanda sensin🤔 Ayrıca eşinizle oturup bunun sağlamasını yapanda sizsiniz. Testle olmaz doktor takibi şart diyen dr eşiniz değilmiydi🤔
Burakın da insanlar hem yöntemi denesin hem duasını yapsın. Taktir Rabbime kalmış 🙏
Kesinlikle öyle 🥰💙

Farkındaysan zaten deneme yaptığı için öyle diyorum bir daha morelini bozup stres yapmasın die zaten yapmış bitmiş yani düşünüp acaba yanlış ı yaptım die üç ay kendini üzmesin die ben hep öyle düşünüp strese girmiştim hatta konuştuğum çöpü kişi zamanlaman yanlış demişti okadar üzülmüştüm Allah razı olsun ben her ufak bir belirtide üzüldüğümü belirttiğimde 3 kız bir Anne hep teselli etmişti morel vermişti takılma üzülme die bende yaşadıklarımı insanlar yaşamsın die bişeyler yapmaya çalıştım ki dünden ver her sorana her duayı ayrı ayrı bıkmadan yazdım hala da yazarım çünkü aynı yollardan bende geçiyorum ama sizin bu denli eleştiren bir üslubla yazmanızı da anlayamadım ve çok üzüldüm belirteyim sanki bir daha takip yapma kesinlikle demişim gibi

Canım inan ki kalbim duada... Olacaksa eğer ettiğim duaların karşılığı ile olacak öyle inanıyorum ki buna... İşte yöntem falan hepsi keşke bi deneseydim dememek için boş şeyler... Sen bana dua gönder çok sevinirim dün senin yaptığın bi oturuşta 5000 Ya Halk çektim Rabbim kabul etsin inşaAllah 🤲🏻💙
Biliyorum rabbim gönlündekini inş en kısa zamanda nasip etsin bir dua daha var çok inandığım onuda yollayayım hangi dua kabul görür bilemeyiz

Eklentiler

• 84EF6AC6-8B9F-461F-9B8C-A4F98B0B016E.png
    84EF6AC6-8B9F-461F-9B8C-A4F98B0B016E.png
    654,2 KB · Görüntüleme: 77
X