Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Başın sağolsun cnm okurken bende gözyaşıma engel olamadim çok büyük bir imtihan

Canım sağlığıyla gelsin

Sağlıkla gelsin inşallah canım ablası adına sevindim iki kız kardeş bir harikaaaa
Denemede ultra pikten 6 saat önce mi yoksa ultra pik olduktan 6 saat sonra mı ilk deneme canım?

@3kiz1anne ElifAsel54 arlo kızlar denememe bir yorum yapar mısınız? Sizce ihtimal var mı

Son düzenleme:
Sağlıkla gelsin inşallah canım ablası adına sevindim iki kız kardeş bir harikaaaa
Denemede ultra pikten 6 saat önce mi yoksa ultra pik olduktan 6 saat sonra mı ilk deneme canım?
Sağol kuzum canım benim 2 gün yumurtlamam sürüyor. 5 ay aynı gitti. İlk gün ikisi aynı çizgi kalıyor ikinci gün sabah t çok koyu oluyor 2. Günün sabahına karşı t hafif açılıyor fakat yine sabah bakınca ultra pikmiş gibi duruyor. 3 günü anca silikleşmeye başlıyor çizgi. Ben 2. Günü akşam 11 gibi deneme yaptım t çok koyuydu. Sabah 8 gibi baktım t bir tık açıktı. Ertesi gün akşam yine test yaptım çatlamada t silinmeye başlamıştı yine akşam 10 gibi deneme yaptım bıraktım.

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım Rabbim hakkımızda en hayırlı olanı verecektir bize de şükretmek düşer ne yaparsak yapalım alnımıza yazılanı yaşayacağız ne de olsa

Başınız sağolsun. Ben de bu düşüncelerden dolayı Allah bana bu bebeği vermeyecek her an bişey olacak gibi yasıyorum. Ya şimdi ya ilerde çok büyük günaha girdim bence
Kızlar hepimizde garip bir şekilde bu korku var. Çok istiyoruz erkek çocuğumuz olmasını ama günaha giriyoruz bununla sınanacaz kesin olmayacak yada kötü birşey olacak diye içten içe kendimizi yiyoruz. Bence bu vesvese. Dua kapıları her şeye açık, Allahın gücü her şeye yeter ondan istemek günah değil. Peygamberler sahabeler zamanında da niceleri istemiş biz de kötü hissetmemeliyiz. Kimi koca ister kimi mal mülk kimi mevki biz de erkek evlat. Normal yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…