Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kadın ve erkek protein ağırlıklı beslenirse ihtimal artar demişti doktorum. Bu demek değil ki kesin erkek olur.Bizde elimizden geldiğince ihtimalleri artırmaya çalışacağız 🙏
İlla ki öyle,kul elinden geleni yapar takdir Allah'ın..herkes gonlundekine kavuşsun inşallah🤲

Kişi başına evet
Tamam hemen okuyalım kızlar ay sonunda netleşmeye gidiyorum 😅🙈 kimin ne duası varsa kabul olsun hamile olanlara da sağlıcakla kolay doğumlar olsun..
L Laladunya özellikle abla sana doğumun kolay geçer inşallah sağlıcakla kavuşursun bebeşine

Tamam hemen okuyalım kızlar ay sonunda netleşmeye gidiyorum 😅🙈 kimin ne duası varsa kabul olsun hamile olanlara da sağlıcakla kolay doğumlar olsun..
L Laladunya özellikle abla sana doğumun kolay geçer inşallah sağlıcakla kavuşursun bebeşine
Kuzum dogum sonrasi katilmaya calisirim, ben suan kendim basladim hatim tefriciye, onlari yetistirmem lazim💕

Kuzum dogum sonrasi katilmaya calisirim, ben suan kendim basladim hatim tefriciye, onlari yetistirmem lazim💕
Yok ben katıl diye demedim ama mesajımı okuyunca evet öyle anlaman doğal😅 şey demek istedim okuyacağım tefricede seni de duama alacağım özellikle demekstedim ismen anacağım seni de ❤️ Burada doğumu yaklaşmış bi sen geldin de aklıma 💜

Biz geldik😂😂 şimdi de yine erkek diyen çok 😂😂sizce

Eklentiler

• BDF8DFD7-CDB8-43EB-9C38-16443067800A.jpeg
    BDF8DFD7-CDB8-43EB-9C38-16443067800A.jpeg
    104,2 KB · Görüntüleme: 47
  • 80B27D15-7C10-4653-8E6E-B9517BAAE61A.jpeg
    80B27D15-7C10-4653-8E6E-B9517BAAE61A.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 44
X