Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhabalar , önce tüm yazışmaları ara ara okuyordum ki bugün kayıt olup bende aranızda katılmak istedim. Oğlumda ovulasyon testi bilmeden hamile kaldım yeni evli iken her gün oluyordu neredeyse evlendiğim ay kaldım . Sonrasında 2.bebek olmadı 6 ay kadar ve dr a gittik varikosel varmış ameliyat oldu eşim 3.ayda hamile kaldım. Kızımda akıntı takibi ile vücut sıcaklığı ölçtüm en soğuk ölçtüğüm günü değerlendirip bıraktım kızım olsun istedim akıntımda yeni yeni geliyordu zaten çok şükür kızım oldu. Sonrasında 3. Bebek istedik çok seviyoruz çocukları zaten ve o zaman bu konuları bilmeden akıntım bitmişti olmaz nasılsa bu ay geçti dedim. 7 mayısta akıntım vardı o gün eşim yoktu 12 mayısta gelince oldu bide yüz üstü yattım biraz o ay kalmışım. Tek ilişki ve yüz üstü pozisyon. Sonrasında ailevi olaylar yaşadım. Çok zor süreçler geçirdim düşük tehdidi oldu kanamam oldu hastaneye yattım dr stres yaşadın oyle oldu dedi. Bebek içimde büzülmüş resmen. Hatta yaşadıkların kolay değil psikiyatriye git dedi gitsemde değişmedi bişey ve kahverengi akıntım oldu tekrar anladım bişeyler ters gidiyor karnım küçüldü dr a gittik dr cinsiyetini söyleyeceğim dedi ve cinsiyetini öğrendiğim gün kalbinin durduğunu öğrendim çok zorlu doğum oldu 18 saat sürdü sonrası parça kaldı kanama 2 ay sürdü ara kanamalar yaşadım neyseki son 2 adet dönemi düzene girdi ve ben kaybettiğim oğlumun yerini doldurmak demeyelim de onunla yaşayamadıgım şeyler için tekrar erkek olmasını isterim, biliyorum seçme şansım yok ama dileğim duam yerini doldursun rabbim bide oğlumla babam aynı anda vefat etti babamın adını koymak istiyorum çok deger verirdi bana . 2aydır ovulasyontesti denedim tam silikleşmeye başlarken yaptık tutmadı. Bu ay da pİkken ve çatladıgında yaptık oda tutmadı. Çok umutluydum hatta tüm belirtileri yaşadım ama bugün geldi kırmızılar. Bu ay takibi birlikte yaparız inş. En yakınların değil de aynı şeyleri yaşadığın insanlar anlıyor halini o yüzden damdan düşen yanıma derler aynen öyleyiz..

Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın, ne güzel bi oğlun bi kızın varmış.. ama silerim ki gönlünce olur ve bi oğlun daha olur

Canim günaydın evlat acisi çok zor ayni zamanda babanida kaybetmişsin Allah sabirlar versin basin sağolsun seni çok iyi anliyorum bende 2 buçuk yil önce kardeşimi kaybettim onun adini vermek istiyorum bi kizim var erkek olursa ismini yaşatmak istiyorum tek kaldim zaten 2 kardeştik insaallah gönlümüzdeki olur canim dua etmek lazım

Sizede sabırlar dilerim. Mekanı cennet olsun. Rabbim gönlümüzden geçenleri nasip etsin hayırlısı ile..

Allah sabır versin. Biz kadınlar türlü güçlüklerle mücadele ediyoruz. Psikolojik, fizyolojik, erkeği idare etme, çocuk, maddi manevi neler neler.

Allah sabır versin. Biz kadınlar türlü güçlüklerle mücadele ediyoruz. Psikolojik, fizyolojik, erkeği idare etme, çocuk, maddi manevi neler neler.
Kesinlikle çok haklısın babam aniden hastalandı çok bağlıydım ben ona şokunu atlatamadım ölecek dediler inanamadım derken eşimin babası beni kötülemiş eşim yansıtmaz normalde ama oda soğuk davrandı o olay başlı başına saçmalık gidip hizmet etmiyormuşum onları kendi ailem gibi görmüyormuşum altlı üstlü oturuyorum 10 yıldır daha ne yapayım idare ediyorum mecburiyetten yutuyorum herşeyi babam hasta iken onların öyle yapması bide eşimin destek olmaması derken ağrılar kanamalar la hastaneye gittim. Herkezi idare etmek lazım yaptıklarını örtmek lazım hep iyi biz kadınlar olalım istiyorlar ama yok yani bundan sonra zor günlerimde kimse yoktu yanımda asla unutamam yaptıklarını

Çok geçmiş olsun Rabbim bol bol sabirlar versin sizi de imtihan dunyasindayiz rabbim evlatlariniza hayirli ömürler versin. Benimde ilk bebegimin kalbi durdu cinsiyetini öğrenemedim bile rabbim arkasina 2 kiz nasip etti cok şükür Rabbim gonlunuzden geçeni nasip etsin

Aynen herkesin imtihanı farklı Allah sizinde evlatlarınıza ömürler versin. Gölünüzdekinide nasip etsin.

Kızlar yarın sabah inş 14 haftalık olacağım acaba doktora nezman gitsem cinsiyet için kesin olur bird bunarlarsa çok öksürüyorum bebek için sıkıntı olacak die korkuyorum bu u yaşayan varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…