Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben söyleyeyim canım kız istedim ya ben kız istiyorsan çatlama gününü değerlendir dedi ve kola iç dedi bol bıol erkek için yumurtlama günü ilişki olacak çatlama günü olmayacak dedi
Aynen çatlama günü kız diyor, sende mi planlama yaptın, hamilesin sende, Allahım gönlündekini versin inş

Ben söyleyeyim canım kız istedim ya ben kız istiyorsan çatlama gününü değerlendir dedi ve kola iç dedi bol bıol erkek için yumurtlama günü ilişki olacak çatlama günü olmayacak dedi
Bence tam tersi olmalı çatlama günü erkek yumurtlama başlayınca kız kola konusunu da ben tersi olarak biliyorum

Haklısınız valla 2 sayfa biri kız dedi biri erkek zaten başka ihtimal yok
Allah’ın takdirinin ötesi yok canım sadece buna inan sonunda üzülsen de sonuç değişmiyor ki Rabbim evlat vermiş kaderini yazmış siz nasıl bilelim kız erkek olsun olanların da denk gele yoksa yöntem teori hepsi boş

Haklısın Rabbim isteyene kız isteyene erkek verir peki son kez şey sorayım rüyasında altın bileklik çeyrek filan gören oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…