Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ah cnm ben pH da anlamıyorum ya bilmiyom nasip valla kafa rahat olcak bida aman hemen olsun diye uğraşmam düşünürsem adet bitimleri denerim ne zmn tutarsa yada çatlama takibi aslında bağırsan yap nasipteyim neyse o da işte belki diyoruz
Aynen tabiki nasip canim kendimizi kandiriyoruz iste bi sekilde🤦‍♀️

Aynen canim iste artik cok gec, dusunmuyorum ama bi daha cocuk dusunecek olsam kesinlikle bunlarin hic birini yapmam, sadece ph dikkat ederim o kadar
Benimde eğer bu koz olursa bir dahakine hiç bişi uğraşmam sadece duasını yaparım çünkü çok yıprandım bu süreçte kulak kristallerim sürekli oynuyor düşünmekten stresten artık salcam yani 🤷‍♀️

Yok canim hic bisey demedi,gayet sicak karsiladi, hatta 3 4 gun ustuste gittim,kendi soyluyordu artik yarin da gel bakalim diye, o ay tuttu hamilelik ama kimyasal oldu,nasip degilmis,

Evet ozele gittim,devlette bakacaklarini sanmam ugrasmazlar ya

Evet canim pik ve silinince oldu benim, ama simdi ki aklim olsa pikten once ve pikken deneme yapardim
Senin yumurtlaman adetin kaçıncı günü oluyor benim baya erken oluyırmuş demek

Benimde eğer bu koz olursa bir dahakine hiç bişi uğraşmam sadece duasını yaparım çünkü çok yıprandım bu süreçte kulak kristallerim sürekli oynuyor düşünmekten stresten artık salcam yani 🤷‍♀️
Hayirlisi olsun canim dedigin gibi stres mahvediyor insani
Senin yumurtlaman adetin kaçıncı günü oluyor benim baya erken oluyırmuş demek
Tam 14.gun canim, adetler hep duzenli zaten hic sasmaz 28 gunde bi olurum

Kızlar hayırlı cumalar
Ben beş aydır ovalasyon takibi yapıp denemeler yapıyordum ama bir türlü gebelik tutmadı yine adet oldum ve bir kaç gündür adetten çıktım. Aslında ara verecektim ama diyorum bu ay sadece akıntıyı takip edip denesem çünkü pikim çok kısa ve sanırım ben yum. kaçırıyorum.
Bir de yengem akıntını en yoğun ve akışkan olduğu zamanda denemeler yaptı iki oğlu oldu
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
O akıntının en yoğun hali zaten yumurtlama anı olmuyor mu canım çatladığı an yani

X