Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bugün adet oldum. Geçen ay kimyasaldı, bu ay hiç olmadı. İlkler hemen olunca, bunda da öyle olur sandık. Kısmet değilmiş.bu kadar moda girmişken, ertelemekte buruk oldu biraz. İnşallah gönlündekine kavuşursun.
Canım erteleme sebebin nedir bilemem tabi ki ama çok mecburi değilse bence erteleme🤗 Dr takibini falan bırak artık kendin test ile takip yap. Belki daha rahat olur kafan çünkü ister istemez insan stres yapıyor 🙄
İnşaAllah cümlemiz gönül muradına kavuşur canım 🤲🏻💙😘

Canım erteleme sebebin nedir bilemem tabi ki ama çok mecburi değilse bence erteleme🤗 Dr takibini falan bırak artık kendin test ile takip yap. Belki daha rahat olur kafan çünkü ister istemez insan stres yapıyor 🙄
İnşaAllah cümlemiz gönül muradına kavuşur canım 🤲🏻💙😘
Hem pandemiden dolayı, hem de ben öğretmenim. Eylül ekim de doğarsa, izin kullanamayacam. Pandemi burada çok kötü. Çok stres altındayız. Daha güzel günlerde, rahat kafayla olsun diye düşündük.

Hem pandemiden dolayı, hem de ben öğretmenim. Eylül ekim de doğarsa, izin kullanamayacam. Pandemi burada çok kötü. Çok stres altındayız. Daha güzel günlerde, rahat kafayla olsun diye düşündük.
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah gönül muradın olsun da geç olsun ne olacak Allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻💙😘❤️

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah en hayırlı vakitte gelecektir eminim 🤲🏻💙 🌺
Bugün adet oldum. Geçen ay kimyasaldı, bu ay hiç olmadı. İlkler hemen olunca, bunda da öyle olur sandık. Kısmet değişm
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah gönül muradın olsun da geç olsun ne olacak Allahım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻💙😘❤️
Amin canım, cümlemizin🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Sizin iyi haberlerinizi bekliyorum💕

Bugün adet oldum. Geçen ay kimyasaldı, bu ay hiç olmadı. İlkler hemen olunca, bunda da öyle olur sandık. Kısmet değişm

Amin canım, cümlemizin🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Sizin iyi haberlerinizi bekliyorum💕
Bende de pek umut yok canım bakalım bu ay kısmet olacak mı 😔 çalışırken zor pik oluyor evde değilsin sonra o ay hop çöp oldu 🥺 elbet nasibimize en hayırlı vakitte yazılmıştır artık onu bekleyeceğiz ne yapalım yeter ki sağlıkla gelsin oğluşlar 🤲🏻💙🤗

Kızlar bugün kontrole gittim tosbikim büyümüş, bu arada ben ozni isim değiştirdim bende😁 ya bakarken doktorum bebeğimin bacak arası baya kabarıktı top gibi ama oturur pozisyonda bişi gözükmüyordu 25.haftada hala pipi arayanlar 😂

Bir daha sordun mu cinsiyeti canım
Ya utandım soramadım benim doktor kızıyor cinsiyet olayına sadece kızımız nasıl diye sordum ağız aradım gayet iyi ablası isim buldumu kız kardeşine dedi filan öle diyalog geçti direk soramadım hocam kız dimi diye sanki bacak arasında top gibi kabartı vardı ama pipi gibi bir uzantı yoktu yumurtalık gibi toptu soramadım o ne diye 😪

Ya utandım soramadım benim doktor kızıyor cinsiyet olayına sadece kızımız nasıl diye sordum ağız aradım gayet iyi ablası isim buldumu kız kardeşine dedi filan öle diyalog geçti direk soramadım hocam kız dimi diye sanki bacak arasında top gibi kabartı vardı ama pipi gibi bir uzantı yoktu yumurtalık gibi toptu soramadım o ne diye 😪
Valla ne hallere düştük ya bugün kayınpederim bana diyorki dizinde bi evladınız olsaydı çok iyi olurdu diyor evlat derken dedim yani diyor kusura bakma kızım ama kız çocuk sayılmaz erkek evlat gibi değil kız başkasının erkek bizim He dedim erkek olunca sana Bakacagını zannediyorsun hiç kimse kız gibi değil dedim ama çok sinirlerim bozuldu ya

Valla ne hallere düştük ya bugün kayınpederim bana diyorki dizinde bi evladınız olsaydı çok iyi olurdu diyor evlat derken dedim yani diyor kusura bakma kızım ama kız çocuk sayılmaz erkek evlat gibi değil kız başkasının erkek bizim He dedim erkek olunca sana Bakacagını zannediyorsun hiç kimse kız gibi değil dedim ama çok sinirlerim bozuldu ya
Aaaa sendeki baskı çok cnm yaaa inşaallah erkektir bebeğinde şu zihniyeti susturur, o eskiden öleydi şimdi damatlar kız evinden çıkmıyor benim kayınvalidemin iki oğlu bir kızı var daha çok kızı işini görüyor ve damadı çünkü kızın yapabileceği daha fazla ana baba için çekip çevirmede, bende kendi aileme, bize sadece damatlara çalışcanız dediler bende damada çalışan kayınpeder görmedim de geline çalışan çok kayınpeder gördüm dedim ki gerçeğide o 🙏🏻

Valla yazmadan edemedim bu baskıyla çocuk yapmak cinsiyetini öğrenmeyi beklemek ne kadar zordur kim bilir. Üstelik iki kızınız var muhtemelen onlarda da bu baskıyı yaşadınız. Allah kolaylık versin gerçekten üzüldüm. Umarım bu konuda eşiniz kayınvalideniz vs sizin yanınızdadır

Lekelenme varsa adet bitmiş sayılmaz derler. Nasip işte gerçekten. Bende ocak ayında yapacam. Nasipse ocak 15-16 gibi. Buralarda olalım. Şimdiden çok heyecanlıyım.
Aynen cnm iste nasip ya olacaksa bir şekilde oluyor
Ve cnm ocak ayini bekliyorum hayirlisi ile ovülasyon testi ile yapacağım bakalim nasip olur da görürüz o gunleri tez zamanda

Bir yemek kasigi balı yesin yutmadan hemen bir diş çiğ sarımsağı da atsın ağzına biraz çiğneyip bir yudum suyla yutsun. hem sarımsağın kokusunuda alır o bal.
Teşekkür ederim canım, eşiniz bahsetti diğer yaptığı konudan, kusura bakmayın böyle sorup rahatsız ediyorum da

Valla yazmadan edemedim bu baskıyla çocuk yapmak cinsiyetini öğrenmeyi beklemek ne kadar zordur kim bilir. Üstelik iki kızınız var muhtemelen onlarda da bu baskıyı yaşadınız. Allah kolaylık versin gerçekten üzüldüm. Umarım bu konuda eşiniz kayınvalideniz vs sizin yanınızdadır
Birinci kızımda çok anlamamıştım konuşmalarından bile şaka yapıyorlar zannettim sonra ikinciye hamile kalınca sürekli cinsiyet sorunca söylemedim bende bildiğim halde üzecekler beni DİE doğum yaptığım gün söyledim Ama kayınvalidemin tepkisini hala unutamıyorum çok üzmüştü lohusa halimle eşim çok istiyor am abana baskı yapmıyor tabi dua ediyor sonuçta benim elimde olan bişi değil yani abnlayacagın hamilelik bana kabus gibi geliyor artık 😭

Aaaa sendeki baskı çok cnm yaaa inşaallah erkektir bebeğinde şu zihniyeti susturur, o eskiden öleydi şimdi damatlar kız evinden çıkmıyor benim kayınvalidemin iki oğlu bir kızı var daha çok kızı işini görüyor ve damadı çünkü kızın yapabileceği daha fazla ana baba için çekip çevirmede, bende kendi aileme, bize sadece damatlara çalışcanız dediler bende damada çalışan kayınpeder görmedim de geline çalışan çok kayınpeder gördüm dedim ki gerçeğide o 🙏🏻
Öyle canım farkındayım tabi kızlarıma çok düşkünüz babasına bende ama insanların saçma sapan konuşmaları bukadar cahil insanlar bir arada olmak çok geriyor tabi ama rabbime hamdolsun ki kızlarım çok akıllı bakalım nasip inan hiç gitmek istemiyorum öğrenmeye düşün ya eştiler görümceler öyle saçma konuşuyor ki ooooo anlatsam sayfalar yetmez de artık çok takmıyorum

Öyle canım farkındayım tabi kızlarıma çok düşkünüz babasına bende ama insanların saçma sapan konuşmaları bukadar cahil insanlar bir arada olmak çok geriyor tabi ama rabbime hamdolsun ki kızlarım çok akıllı bakalım nasip inan hiç gitmek istemiyorum öğrenmeye düşün ya eştiler görümceler öyle saçma konuşuyor ki ooooo anlatsam sayfalar yetmez de artık çok takmıyorum
Valla çok enteresan eşin ailesinde tek erkekti dimi, kızları kötü mü yani öle diyor, kadının kadına ettiği zaten hiç kimse etmiyor, eşinde doktor halbuki daha açık görüşlü olmaları lazım ama malesef bizim toplum çok cahil ve insan ister istemez takıyor denilene hayır kimsenin elinde değil ettikleri laf Allah’ın gücüne gider verende o alanda nasibimiz neyse onu yaşıyoruz bizim elimizde sanki hiç inşallah bebeğin erkektir şunlara inat 🙏🏻

Merhaba arkadaşlar. Bugün doktora gittim ocakta bebek düşünüyorum dedim. Yumurtam soldaymış bu ay. Bugün 19 mm dedi yarın sabaha çatlar dedi. Birde iltihap varmış mantardan da şüphelendi. Antibiyotik ve neo penotran fitil verdi. Ben başladım fakat 3 hafta sonra denemeyi yapacam. Ne diyorsunuz antibiyotik kullanmak yada bu fitili kullanmak etkiler mi gebeliği? Bir de tahlil verdim idrar ph 6 çıktı şok oldum o kadar karbonatlı su niye hiç işe yaramamış sizce?

Evet siz gerçekten zor bir durumdasınız takmayın konuşturmayin diyeceğim ama anne baba kardeş bile bunları söylüyorsa eşiniz de siz de bir yere kadar etkilenmez siniz elbette aklıniza takılıyordur.Sizinkinin erkek olmasını çok istiyorum duamdasiniz hayırlı bir şekilde oğlunuz olsun inşallah.Bu insanlarin dili de akıl muhakemesi de ayarsız yüz vermeyin benden söylemesi hiç konuşturmayin.Kayinpederse yaşını başını bilerek konuşsun bu ne demek sizin de bir evladınız olsun kızlarıniz adına üzüldüm 😳😔

X