Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar hayırlı cumalar
Ben beş aydır ovalasyon takibi yapıp denemeler yapıyordum ama bir türlü gebelik tutmadı yine adet oldum ve bir kaç gündür adetten çıktım. Aslında ara verecektim ama diyorum bu ay sadece akıntıyı takip edip denesem çünkü pikim çok kısa ve sanırım ben yum. kaçırıyorum.
Bir de yengem akıntını en yoğun ve akışkan olduğu zamanda denemeler yaptı iki oğlu oldu
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Sen ne hissediyorsun peki ben annelerin hislerine inanıyorum içten içe biliyoruz ne olacağını kızımda daha öğrendiğim an içime kız hissi gelmişti. Bir de benim kızım sürpriz bebekti hiç düşünmüyorduk o zaman nasip yani.♥️ Şu anda plan yapmaya çalıştıkça şu cümle aklıma geliyor kul plan yapar kader gülermiş.🤷🏻‍♀️ Olacağı varsa oluyor zaten.
Yani belki öyle istediğim içindir ama nedense erkek hissediyorum belki çok kaptırdığım içindir aynen bizplan yaparız ama 🤷‍♀️

Kızlar hayırlı cumalar
Ben beş aydır ovalasyon takibi yapıp denemeler yapıyordum ama bir türlü gebelik tutmadı yine adet oldum ve bir kaç gündür adetten çıktım. Aslında ara verecektim ama diyorum bu ay sadece akıntıyı takip edip denesem çünkü pikim çok kısa ve sanırım ben yum. kaçırıyorum.
Bir de yengem akıntını en yoğun ve akışkan olduğu zamanda denemeler yaptı iki oğlu oldu
Bence hem test hem akıntı takibi yap. Ona göre değerlendir. Yada doktora gidip takip yaptırabilirsin

Kızlar hayırlı cumalar
Canım bende 5 ay denedim takip ile sonra doktora giderek takip ettim ekimde ya i 6 ayımda tuttu çok şükür

Ay inşaAllah canım
Sen hangi aşamada değerlendirmiştin?
Valla ben pek bilmiyorum pik vesair sancı. Adetin 9. Günü gittim 11 bidaha gel dedi gittim agrı. Vardı zaten doktor baktı çatlamış yumurtan dedi saat 6 gibi bir ilişki birde akşam saat 11 gibi oldu doktor bana sen çabuk yumurtluyorsun ya i erken ogğxden kaçırmışsın hep dedi

Valla ben pek bilmiyorum pik vesair sancı. Adetin 9. Günü gittim 11 bidaha gel dedi gittim agrı. Vardı zaten doktor baktı çatlamış yumurtan dedi saat 6 gibi bir ilişki birde akşam saat 11 gibi oldu doktor bana sen çabuk yumurtluyorsun ya i erken ogğxden kaçırmışsın hep dedi
Senin o zaman iki ilişki arasında 5 saat olmuş.
Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Kızlar hayırlı cumalar
Canim pik kisa sürüyor ve akintin olmuyorsa eger benim gibi yumurta catlamaya yakin degil de, catladiktan sonra pik gosteriyor olabilir. Ornek vereyim testim pikken doktora gittim ben yumurta yoktu. Yani catlamis gitmis anladin mi, belki benim de o yuzden kız tutmus olabilir. Imkanin varsa doktor da takip yap canim,

Aaa sen doktor kontrollü çatlamayla yaptın hadi bakalım inş erkektir eğer öyleyse senşn yöntem mantıklı ama doktora ne dedin ki erkek bebek istiyoruz çatlamayı mı öğrenmek istiyoruz dedin acaba

Canim pik kisa sürüyor ve akintin olmuyorsa eger benim gibi yumurta catlamaya yakin degil de, catladiktan sonra pik gosteriyor olabilir. Ornek vereyim testim pikken doktora gittim ben yumurta yoktu. Yani catlamis gitmis anladin mi, belki benim de o yuzden kız tutmus olabilir. Imkanin varsa doktor da takip yap canim,
Sağol cnm ben yarın bir doktora gideyim dediğin çok mantıklı. Hayırlısı bakalım

X