Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Valla şöyle söliyim 3 kızdan sonra 1 erkek çok istedik eşimle bildiğiniz bütün kürmüş şubu herşeyi denedik eşimle 3 ay boyunca. Artık gına gelmişti 3 ayın sonunda tek ilişki yaşadım ama hamile kalamadım eşimde bende artık sıkılmıştık yani ve herşeyi oluruna bıraktık. Bu gelişmelerden sonra bi dua vardı onu yapmış ve baska bisey daha yapmis ama onu kesinlikle soylemem dedi eşim benim haberim yok tabi 😊 sonrasinda hamile kaldim ve erkek oldugunu ogrendik esimin sevincini anlatamam. 3 kızdan sonra 1 oglum oldu. Şu an oğlum 6 yaşında. Ve eşim çocukları çok sever ve elinden geleni esirgemez onlar için ve hiç ayrım yapmaz. Kreşlerden tutun eğitim olsun aklınıza ne geliyorsa herşeyi yaptı. Ve yaklaşık 1 senedir bir çocuk daha istedi e tabi ben kabul etmedim 😊 oglumuzda var yeter dedim yani. O çok ısrar etti bende onu üzmek istemedim ve hamile kalmaya karar verdim. Artık erkek kız farketmez diyorduk. Sonra bi gün tek ilişki yaşadım ve gebe olduğumu öğrendim. Ama cinsiyetini çok merak ediyorduk ve her doktora gittiğimizde eşim hep gülümsüyordu sanki biliyordu yani. 1 haftada 3 kez ultrason girdim sırf cinsiyetini öğrenmek için.🙂 bugün öğlen tekrar gittik başka yere ve orda bu sonucu aldım ve çıkıntıyı bizzat doktor gösterdi ve gördüm erkek çok büyük ihtimal dedi. Eşimde bende çok sevindik ve yoldayken bana bişey söylemeye çalıştı ve sustu manevi bisey yaptığını hissettim ama söylemiyor ve biliyormuş yani erkek olacağını zaten. Rabbim sizlerinde gönlüne göre versin inşallah.
Canım sende eşinin ne yaptığını öğrenmeyeceksen yazma bari meraktan çatlıyoruz herkes bi umut nasıl bekliyoruz 😂😂😂
Geçen Melis diye bi Nik oğlum olcak yazmış ben sen sandım öyle sevindim sonrada fark ettim inşallah nasip olur canım
ay canım ya gece gece mesajın nekadar mutlu etti hiç Tanımadığın birinin senin için mutlu olması🥰🥰😢inş rabbim senin gönlündeki hepimizin hayırlı niyetler kabul etsin amiiin😊😊

Son düzenleme:
Canım sende eşinin ne yaptığını öğrenmeyeceksen yazma bari meraktan çatlıyoruz herkes bi umut nasıl bekliyoruz 😂😂😂

ay canım ya gece gece mesajın nekadar mutlu etti hiç Tanımadığın birinin senin için mutlu olması🥰🥰😢inş rabbim senin gönlündeki hepimizin hayırlı niyetler kabul etsin amiiin😊😊
Adamı kaç gündür bunalttim ah bi bilseniz 😊 sizler için öğrenicem merak etmeyin

Benim içim geçti artık hamileyim 11 haftam içimdeyim daha başlamamışlar yaparlar en azından
Yaa maşaallah seninde az kaldı cinsiyet öğrenmene ♥️ Hayırlısıyla sağlıkla gönül muradın nasip olsun.🥰 ne zaman gideceksin doktora?

Yaa maşaallah seninde az kaldı cinsiyet öğrenmene ♥️ Hayırlısıyla sağlıkla gönül muradın nasip olsun.🥰 ne zaman gideceksin doktora?
Bak sen bile doktor deyince kalbim nasıl hozlı atmaya başladı🥴😨😬
13 hafta bitsin öyle gideyim diyorum 12 de yanlış görür bir eumutlanmayayaım die bekliyorum bakalım

13 hafta bitsin öyle gideyim diyorum 12 de yanlış görür bir eumutlanmayayaım die bekliyorum bakalım
Aynen canım öyle yap bazen yanılma oluyor. Ne diyeyim valla haklısın ben daha hamile değilim çeşit çeşit rüyalar görüyorum düşünmekten. Bakalım bende bugün regl oldum bitince yumurta takibi sonraki ayda deneme inşaallah nasipse.🤲🏻♥️

Sen ne hissediyorsun peki ben annelerin hislerine inanıyorum içten içe biliyoruz ne olacağını kızımda daha öğrendiğim an içime kız hissi gelmişti. Bir de benim kızım sürpriz bebekti hiç düşünmüyorduk o zaman nasip yani.♥️ Şu anda plan yapmaya çalıştıkça şu cümle aklıma geliyor kul plan yapar kader gülermiş.🤷🏻‍♀️ Olacağı varsa oluyor zaten.

Kızlar 13 haftalık yorum yapabilirmisiniz.

Eklentiler

• A038AE07-5A24-4396-9047-93EE64D841E7.jpeg
    A038AE07-5A24-4396-9047-93EE64D841E7.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 72
  • 1FDB205D-107D-4774-AC14-EAB9DE1667A3.jpeg
    1FDB205D-107D-4774-AC14-EAB9DE1667A3.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 74
X