Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Cnm en guzeli Allaha havale etmek dusun dusun hasta ediyorlar insanı ne huzur koyuyorlar ne mutluluk
ben tek gelinim eltim olmasinı o kadar isterdim ki azcik arsiz olsaydi eltim beni mumla arasalardi ya
Hiç tavsiye etmem canım eltide başlu başına bela bence çok şanslısın başka gelinleri görüyorlardır. Biliyorlardır kimin ne olduğunu bizimkiler azgın eltiden korkularına yalakalık yapıyorlar eşim diyor bizimkilerin hakından geldi helal oksun ama gel gör...

Beş arkadaş beşimizi bilemedi inanma canım hepsi para tuzagı

Düşmandan daha beterler seviyor gibi yapip icten ice yılanlar
Insallah ellerdeki gelinleri goruyorlardir cnmDeğer bilseler bile iş isten gecmis olacak ne yazikki

Bütün teorileri uyguladık yazmışsınız ya bu teorileri biraz açar mısınız

Oo laf guzelmis bacı yüzüme soylese derim laf ama toplulukta soyluyor kaynana kayinbaba falan varken

Kesinlikle cnm bende elti tavsiye etmem elti gemisi yürüyen görmedim çevremde hele eltin köylü kurnazı ve kaynananın toprağıysa her türlü torpil ona işliyor ama ben naptım aynı apartmandaydık herkes ev aldı onlar kiraya verdi beraber oturmaya devam etti ben kendi evime çıktım ayrıldım ordan şimdi azıcık tırnağımla başımı kaşıyorum çok şükür Rabbim bugünümü aratmasın, ne duyuyorum ne görüyorum kaynanayı ziyarete gittiğimde görürüm ozamanda görmezden gelirim o çalışıyor çocuklarınada kaynanam bakıyor ben çalışmıyorum kendim bakıyorum ama demiyorumda siz onun çocuklarına bakıyorsunuz kirasını alıyor çalışıyor vs demiyorum herkesin rızkı Allahtan Rabbim evlatlarıma hayırlı ömür işler nasip etsin diye başında duruyorum evimin kapıyorum gözümü kulağımı kim kimin kıçını toplarsa toplasın ben kendime evime bakarım kimseye muhtaç etmesin Rabbim

En iyisini yapmışsın canım ayrı eve çıkmakla şeytan görsün yüzlerini bize uzak olsunlar. Amin inşallah Rabbim dualarını kabul etsin

Oo laf guzelmis bacı yüzüme soylese derim laf ama toplulukta soyluyor kaynana kayinbaba falan varken
Tabi toplulukta susuyor insan, ama ben öyle güzel bakıp giydiriyorum ki çocuğumu hepimiz öleyizdir onlar içten içe özeniyor kızıma görüyorum saçlarına bayılıyorlar, elbiselerine bayılıyorlar, dans etmesine bıcır bıcır konuşmasına, ama lafta paşam paşam yapıyorlar önümde gülüp geçiyorum onlar paşam diye koşarken peşlerinde oğullarının benim kızım canım annem hayalllerimdeki annem diye boynuma atlıyor ozaman diyorlar ki kız evlat başka ya, kızı erkeği yok aslında evlat senden ne görürse onu yansıtıyor Rabbim kimseleri evlatla sınamasın kucağını boş bırakmasın hiç üzülme kız evlat cennet anahtarı hor görenler cahildir net ne oğulları olana vah derim ne kızları olana onlar Rabbimin ikramı kimseye ödül ya da ceza diye verilmiyor biz onu öyle karşılıyoruz toplum baskısından her ikisindende olmak zorunda hissediyoruz ki daha çok kız çocuklarına yapılıyor malesef

Bütün teorileri uyguladık yazmışsınız ya bu teorileri biraz açar mısınız
Ph 7 üzeri olan su çok önemli ve de ozellikle kızılay marka limonlu soda, muz yedim hep bide hergun ceviz ve kuruyemiş tarzı yiyecekler, ekmek hemen hemen hiç yemedim. Koyu yeşil sebzeler de çok önemli. Eşim ise kendince bal ve sarımsak beraber tüketiyordu onun haricinde özel bisey yapmadi.

Ne kadar süre uyguladınız bu şekilde?Süt ürünleri tatlı vs tükettiniz mi?

Lütfen öğrenebilir misiniz eşinizden Allah rızası için, belki bana ve benim gibi durumda olanlara Allah rızası için vesile olmuş olursunuz

Bende Allah izin verirse Ocak ayında gebelik düşünüyorum, dünya tatlısı iki kızım var, Allah izin verirse erkek bebek olursa son bebek olarak artk çocuk düşünmeyeceğim, Çünkü çalışan bi anneyim ve çocuklara bakacak etrafımda kimsemde yok, bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, tabiki ne geliirse yine Allah’tan ve eminim çok seveceğim

Lütfen öğrenebilir misiniz eşinizden Allah rızası için, belki bana ve benim gibi durumda olanlara Allah rızası için vesile olmuş olursunuz
Tabiki mutlaka sizlerle paylaşırım öğrenir öğrenmez sizleri çok iyi anlıyorum. 3 kızımdan sonra 1 oğlum oldu Allahın izniyle şimdi bir oğlum daha olacak. Neler hissettiginizi gayet iyi biliyorum.

Ay çok merak ettim eşinizin ne yaptığını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…